ModaManşet

Gucci 2023 Tavşan Yılını Kutluyor

Gucci, yaklaşmakta olan tavşan yılı için yeni başlangıçların göstergesi olarak hazırladığı kapsül koleksiyonla Çin Yeni Yılını kutluyor.

Ünlü moda evinin, Bahar’ın gelişini öngören ve tavşanın eğlenceli ve zarif yinelemeleriyle dolu bu kapsül koleksiyonunda coşkulu tonlar öne çıkmış.

Gucci 2023 Tavşan Yılını Kutluyor
Fotoğraf: Max Siedentopf

Max Siedentopf tarafından çekilen kampanya filmi ve görsellerinde, kampanya temasına uygun olarak tavşanların yanında yer alan modellerin zemininde çiçeklerle süslenmiş parlak, renkli alanlar yer alıyor.

Neşeli Bir Sezon

Tavşan Yılı’nın şafağı, yeni başlangıçların mevsimi olan İlkbahar ile canlanırken, The House (Gucci), tavşanın eğlenceli ve rafine yinelemeleriyle dolu bir kapsül koleksiyonu sunuyor. Max Siedentopf’un çekimlerini yaptığı kampanyada, bir grup arkadaş güzel çiçek açan bir tarlada tavşanı arıyor ve bu da koleksiyona hafif ve umut dolu bir his veriyor.

Gucci 2023 Tavşan Yılını Kutluyor
Fotoğraf: Max Siedentopf

Gucci Ay Yeni Yılı 2023 Koleksiyonu

Gucci Ay Yeni Yılı 2023 kapsül koleksiyonu, baharın ve yeni başlangıçların seçkin kıyafetlerini içeriyor. Koleksiyonda ayrıca, yeni kapsül koleksiyonunda yer alan giysilerin daha küçük versiyonları çocuklar için hazırlanmış.

gucci tavsan yili 04
Fotoğraf: Max Siedentopf

Kapsül koleksiyonda rengarenk desenli, “GG” motifli, tavşan desenli giysiler yer alıyor. En dikkat çekeni ise ipek gibi kaliteli kumaşlardan yapılmış nilüfer desenli bluzlar ve etekler. Baskılı ipek bluz ve eteklerin yanı sıra kontrast tonlarda cesur geometrik parçalar ve Gucci imzalı el çantalarının özel yorumlarından oluşan özenle seçilmiş bir seçki niteliğinde. Erkekler bölümünde ise tavşan yılına saygı duruşunu yansıtan tavşan desenli ceketler ve ipek gömlekler yer alıyor.

gucci tavsan yili 06
Fotoğraf: Max Siedentopf

Koleksiyon alışverişleri özel olarak hazırlanmış Tavşan figürlü ambalajlarda sunulurken; The House, çekimler sırasında herhangi bir hayvana zarar verilmediğinin ve bağımsız denetim kuruluşu Bureau Veritas tarafından denetlendiğinin altını çiziyor.

gucci tavsan yili 07

Modalog fotoğrafı

Modalog

O bir moda tutkunu. Podyumlardan vitrinlere uzanan ve hayatımıza güzellik katan özel tasarımlar onun ilgi alanı. Seçimlerini sevecek ve kendi kombinleriniz için ilham alacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu