Saç BakımıGüzellikManşet

Saç Bakımında Vichy Dercos Şampuan

50 yıldır güzel saçlara kavuşmanın öneminin sağlıklı saç derisinden geçtiğine inanan Vichy, dermatologlar tarafından tanımlanmış aktif maddeleri kullanarak hazırladığı ürünleriyle saç bakımındaki en büyük yardımcınız oluyor.

Vichy, Dercos serisinde yer alan Dercos Kepek Karşıtı Şampuan ile kepek sorununa son veriyor. 

vichy

Dermatologların 1 numaralı tavsiyesi Dercos Kepek Karşıtı Şampuan, ilk kullanımdan itibaren kepeği %100’e kadar gideriyor. 1 ayda gözle görünür etki sunan şampuan, kaşıntı hissini azaltmaya ve 6 haftaya kadar yeni kepek oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor.

Vichy Selenyum DS teknolojisi, mikrobiyom dengesini koruyor

Dermatolojik kontrol altında klinik olarak kanıtlanmış etkinliğe sahip olan kepek karşıtı ürün; normalden yağlıya dönük, kuru ve hassas saç derisi için uygun seçenekler sunuyor. Selenyum DS teknolojisi ve salisilik asit ile mikrobiyom dengesinin korunmasına yardımcı olarak saç derisini temizleyen ve arındıran Dercos Kepek Karşıtı Şampuan’ı, kepek ve hassas saç derisi semptomları için haftada birkaç kez kullanabilirsiniz.

Dercos Kepek Karşıtı Şampuan ile kepeğe elveda

En sık görülen saç bakım problemlerinden biri olan kepek sorununun çözümü, Vichy’nin uzman formüle sahip kepek karşıtı şampuanından geçiyor. Bakımlı ve güçlü saçların anahtarı Dercos Kepek Karşıtı Şampuan ile saçlarına özen gösterenler, kepeğe veda ediyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu