GüzellikCilt BakımıManşet

Collagen Vital Power ile Yenilenin

Collagen Vital Power %100 Fransız üretimi olması, ‘Clean Label’ onaylı, katkısız, saf balık kolajeni olması ile birlikte endokrin bozucu ve GDO içermeme özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Tüm araştırmaları klinik ortamda yapılan markanın, üretimi de kendi laboratuvarlarında gerçekleşiyor. Türkiye’nin en yüksek dozajlı markası Collagen Vital Power, yüksek kolajen desteği ve tedavi edici özelliğiyle fark yaratıyor.

collagen vital power

Collagen Vital Power sağlığınıza bütüncül bir yenilik ve onarım sağlaması ile önem kazanıyor. Vücuttaki kolajen yaşa bağlı olarak hem iç etkenler hem de dış etkenler ile birlikte azalıyor ve bunun sonucu olarak bağ dokuda sarkma, ince çizgilerin ve kırışıklıkların oluşması, lekelenmeler; saç ve tırnaklarda beyazlama, dökülmeler, kırılmalar; eklemlerde iltihaplanma, vücutta ağrılar başlıyor. 

Collagen Vital Power bütüncül yaşlanma karşıtı bir çözüm sunuyor ve düzenli kullanım sonucunda, patentli peptit formülü sayesinde vücudunuzun kendi kolajenini yeniden üretmesini tetikliyor.

Collagen Vital Power’ın Türkiye’nin en yüksek dozajlı kolajeni (9756 mg net saf balık kolajen içeriği) olması fonksiyonel faydalarını görünür hale getiriyor: %60 oranında deride cildin nemini ve elastikiyetini artırıyor.

collagen vital power

Cilt yoğunluğunu yeniliyor ve %30 oranında ince çizgileri, kırışıklıkları azaltıyor. %25 oranında saç ve tırnak sağlığını güçlendiriyor. %95 oranında eklemlerde kıkırdak hücrelerini yeniliyor ve %25 oranında kemik yoğunluğunu artırıyor, %43 oranında da itihabı ve eklem ağrılarını azaltıyor.

Yoğun ve performatik spor yapan kişilerde ise kasta oluşan sertliği, tendonlardaki travmaları onarıp, ağrıyı ve ödemi azaltıyor ve performansı iyileştiriyor. Mikrobiyata ve tokluğu düzenliyor bunun beraberinde sindirim sisteminin iyileşmesini hızlandırıyor ve sağlığınıza sağlık katıyor.

Güçlü bir ürün olması ile dikkat çeken Collagen Vital Power ile siz de doğru kolajeni seçin!

collagen vital power

“Yaşlanma karşıtı, yenileyici içeriği ile sağlığınızı yeniden keşfedeceğiniz Collagen Vital kolajenleri temiz içeriği, Fransız teknolojisinin özel formülleri, çevreye duyarlılığı, kolajen dozunun yüksekliği, saf, korucuyu, katkı maddesi içermemesi, OMG bakımından zengin balıkların sadece derilerinden elde edilen %100 saf balık kolajeni içermesi gibi pek çok farklı özelliği bir arada sunuyor.”

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu