AlışverişManşetModa

Sagaza Studio x Trendyol

Trendyol ve Sagaza Studio iş birliği İlkbahar – Yaz Koleksiyonu ile hız kesmeden devam ediyor. Sagaza Studio ile Trendyol, moda meraklılarına 65 parçadan oluşan özel ve zamansız bir koleksiyon sunuyor. 

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, Türkiye’den dünyaya açılan ünlü moda markası Sagaza ile ilkbahar – yaz sezonu için özel bir koleksiyon hazırladı. 65 zamansız parçadan oluşan Sagaza Studio x Trendyol koleksiyonunda, günün her saatine uydurulabilecek hem şık hem rahat tasarımlar yer alıyor. 

Siyah, mavi ve tarçın tonlarının hakim olduğu koleksiyonun ilham kaynağı ise, modanın başkenti Paris’in lüks sokak stili. Koleksiyon, genç, dinamik kendine güvenen, ne istediğini bilen, sportif ama aynı zamanda lüks yaşantılarından ödün vermeyen   gençlerin tarzını yansıtıyor.

İlk kez curve büyük beden seçenekleri de bulunan Sagaza Studio x Trendyol koleksiyonunda, en yeni parçalardan biri de en çok günlük giyimde kullanılabilecek sportswear.

Şıklık, rahatlık ile buluştu

Kumaş olarak, poliviskon, tül ve poplinin ağırlıkta olduğu koleksiyondaki günlük kıyafetlerin en büyük özelliği, ufak dokunuşlarla geceye de taşınabilir oluşları. Sokakta, ofiste ya da bir etkinlikte giyilebilecek, sportif ile şıklığı buluşturan koleksiyon, hem şık hem rahat hissettiren bir ürün yelpazesinden oluşuyor. 

sagaza studio

Trendyol müşterilerini Sagaza gibi özel bir marka ile buluşturan bu akılcı ve popüler iş birliği kapsamında klasik parçalar, modern ve şık bir biçimde tasarlandı.

Sagaza Studio ile Trendyol tasarım ekipleri uyum içinde

Sagaza Studio Baş Tasarımcısı Zelia Kaçar, Sagaza Studio x Trendyol koleksiyonunda kendini genç hisseden ve  kendini ifade ederken konforundan ödün vermeyen herkese ulaşmak istediğini ifade etti.

Sagaza’nın daha geniş kesimlere ulaşabilmesi için Trendyol’un en iyi partner olduğunu ifade eden Kaçar, “Tasarımcı olarak benim için en önemlisi Sagaza’daki kalıpsal ve tasarımsal çizgimi standart olarak bu iş birliğine taşımam oldu. Sagaza ile Trendyol’un tasarım ekiplerinin uyum içerisinde çalışması çok değerliydi. Beni anlayacak, bana ilham verecek, üretim sırasında benim işçiliğimi ve kumaş kalitemi yansıtabilecek üreticilerle buluşabilmek çok önemliydi. Trendyol ekibi bu konularda benim vizyonuma güvendi ve her konuda önümü açtı.” ifadelerini kullandı. 

Kaçar, Sagaza kadınlarının bu iş birliği koleksiyonu ile buluştuklarında, Sagaza’nın tasarım gücünü ve kalitesini hissedeceklerini ve günün her anında giyebilecekleri parçalara sahip olacaklarını sözlerine ekledi.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu