AlışverişManşet

Shiseido: Eşsiz Kokular

Shiseido’nun çiçek ve meyve notalarını buluşturan büyüleyici kokuları yazın enerjisini ortaya çıkaracak.

Shiseido Ginza EDP Murasaki

Shiseido Ginza parfümün yeni yüzü Murasaki, çiçek ve meyvemsi notalardan oluşan enerjik kokusuyla yaz aylarında kadınları içlerindeki gücü keşfetmeye davet ediyor. Japonya’nın en ünlü renklerinden, parlak mor tonu Murasaki, içten gelen güzelliği, asaleti, zarafeti ve gücü temsil ediyor. Bu özel renk kadar çok yönlü, zıtlıklarla dolu ve tüm duyularınıza hitap eden parfüm, ünlü Fransız tasarımcı Constance Guisset tarafından tasarlanan ödüllü şişede sunuluyor. 

shiseido

Ever Bloom EDT

Taze beyaz çiçeklerin etkileyici kokusunu saf portakal çiçeği, gardenya varlık notaları, misk, siklamen, ostmanhus ve şakayık ile bir araya getiren büyüleyici parfüm, iddia ile zarafeti birlikte sunuyor. Misk kokulu beyaz çiçekleri baz alan Ever Bloom EDP’ün aksine taze çiçeklere odaklanan koku daha canlı ve yumuşak bir his yaratıyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu