AlışverişManşet

Suwen’den Yeni Bir Sütyen: “Serefina”

Fonksiyonel özellikleri, rahat kalıpları ve şık tasarımlarıyla ön planda olan Suwen sütyenleri arasına yeni katılan Serefina Control Sütyen bu sezon çok konuşulacak!

Kült ürünlerinin başında yer alan lokomotif kategorisi sütyenler farklı yaş, beden ve vücut tipindeki kadınların ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde fonksiyonelliğin ve şıklığın ön planda olduğu tasarımlarla çok uzun yıllardır hayatımızda.

Fonksiyonel özellikleri ve minimizer etkileriyle Suwen’in büyük göğüslü kadınlar için tasarladığı sütyen kategorisine bir yenisi daha eklendi.

suwen

Toparlayıcı özellikli önden açılıp kapanan tasarımı, arka sırt bölgesinde yer alan özel çapraz dikiş desteği ve korse efekti veren kumaşı ile sırt bölgesinin dik duruşunu destekleyen Serefina Control Sütyen özellikle büyük göğüslü kadınların favorisi olacak.

Agrafı ön tarafta olan toparlayıcı özellikteki Serefina sütyen, duruş bozukluğu yaşayan ve sütyenin arkasını kapamakta güçlük çeken kadınlar için özel olarak tasarlandı.

Serefina sütyen 75C- 95C’ye kadar farklı beden alternatifleri ve siyah renkteki tasarımı ile rahatlığı ve şıklığı bir arada sunuyor.

Her daim şık ve rahat, kaliteli tercihler yapmaya değer veren kadınların tarzına göre tasarlanan ürünleri tüm mağazaları ve www.suwen.com.tr adresli online alışveriş sitesinde sizi bekliyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu