Astroloji

Taze Taze Günlük Burç Yorumları! Burçolog Bugün İç Açıcı Haberlerle Geldi! Bakalım 22.02.2022 Burç Yorumlarınız Nasıl?

Güzelliğin Peşinden giden güzel okurlarımıza günlük burç yorumlarını taze taze getirdik. Burçolog bugün bakalım nasıl haberlerle geldi? 22 Şubat Pazartesi günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? İşte günlük burç yorumlarınız…

6210921f4e3fe11e28a9c6f1

Koç’um Benim…

Yakın çevrenizle konuşmak istediğiniz konuyu ertelemeyin sevgili koçlar. Öyle nasihatler ve akıllar alacaksınız ki bu konuşma sizler için resmen bir fırsat niteliğinde. Özetle bugün iyi bir dinleyici olmanız gerekiyor.

Aslansın Aslan…

Aslanlar resmen kükrüyor bugün. İdare etmek zorunda hissettiğiniz kişilere karşı gerçek duygularınızı tüm açıklığıyla gün yüzüne çıkarıyorsunuz. Burçolog olarak bu durum bizi rahatlattı diyebiliriz. Güzelliğin Peşinde, her zaman zorla güzelliğin olmayacağının altını çizer sevgili okurlar. Kime ne hissediyorsanız öyle davranın. Sonrasında ki patlamalar sadece size zarar verecektir. 

Ok Yay’dan Çıkmış…

Aman Allahım! Ani kararla ilişki bitirmek mi? Ok hızında verilen bu karar yaylardan çıkmış belli ki. Dostunuz olarak uyarmak gerekirse gerçekten değiştiğini düşündüğünüz hislerinizden emin olmalısınız.

Dikkat Akrep Var!..

Ah akrep ah! Geçmişin etkisinden kurtulmak için bir adım atıyorsunuz bugün. Bugüne sizin miladınız diyebilir miyiz? Emin adımlarla ilerlemeniz gerektiğini düşünüyoruz. Dilerim tekrar geçmişe çakılı kalmaz ve bu kararlılığınızı hep devam ettirirsiniz.  

Kova Kova Su Getirin!..

Fikirler, planlar ve derin düşünceler…Gerçekten inandığınız bir fikriniz varsa somut adım atmaya ne dersiniz? İrdelediğiniz konular bir süre sonra korkuya dönüşerek vazgeçmenize neden olabilir. Unutmayın ki en büyük deneyimler başarısızlıktan doğar. Elini korkak alıştırma canım!

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Balıklar bugün ailevi sorunların içinde yüzecek ne yazık ki. Ani çıkışlar yapmanız doğru denizde yüzmenize engel olacaktır. Bu nedenle soğukkanlı bir şekilde köşenize çekilmek daha doğru kararlar vermenizi sağlar.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Bugünü yalnız geçirmek isteyen bir yengeç görüyorum. İçsel olarak sorguya çekilmek isteyeceğiniz bir dönemin ilk günü bugün. Canınız öyle yapmak istiyorsa öyle yapın sevgili yengeçler. İsteklerinizi ve ruh halinizi ertelemeyin.

İnatçı Oğlak…

Disiplin ve mükemmeliyetçi bir çalışma tarzı hayatınızı resmen ele geçirmiş. Her şeyin en iyisi olsun derken arada görmediğiniz hataları kaçırabiliyorsunuz ne yazık ki. Biraz daha sıkı incelemeli ve bu hataları saptamalısınız.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Yeni tanıdığınız insanlarla öfkeli bir sohbete giriyorsunuz. Ne gerek var ki canım? Size zararı olmasa da fark etmeden çevrenize olabilir. Tek yönlü düşünmemelisiniz bugün.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

İç sesinize çok güveniyorsunuz. Duygularınızı yönetmekte güçlük çektiğiniz bu gün iç sesinize güvenerek yola çıkabilirsiniz fakat iç sesinizin sizleri ne kadar yanıltıp yanıltmadığını da doğru tespit etmelisiniz.

Boğa’yı Boğma..

Karar vermekte güçlük çektiğiniz bir gün oluyor sizler için. Bu gibi durumlarda nasihatlerine güvendiğiniz birinden destek almanız yükünüzü hafiflettiği gibi doğru seçimler yapmanızda da etkili olabilir.

Başak Hasadı…

İş hayatınızla ilgili yeni bir karar vermek üzere olabilirsiniz. Bir kararsızlık durumu mevcut ne yazık ki. Akıl vermek gerekirse riskli bir karar almadan önce sizlere neler getireceğini ve sizlerden neler götüreceğini doğru saptamanız gerekiyor.  

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu