AlışverişManşetModa

Tommy Hilfiger İlkbahar 2023 Koleksiyonu

Tommy Hilfiger İlkbahar 23 Kadın Giyim Koleksiyonu Pop x Prep, Andy Warhol’un Montauk’taki yaz tatillerinden Nantucket kıyılarına uzanarak renkler, desenler ve dokular aracılığıyla deniz temalarını çarpıştırıyor.

Çizgili midi elbise ve klasik trençkotlar gibi temel East Coast prep stilleri organik pamuk gibi hiper natürel dokulardan üretilirken denizci çizgileri, temel pololar ve yeniden tasarlanan canlı pop renklerdeki kazaklarla kontrastlar yaratıyor. Erkek kesim chino pantolonlar, bermuda şortlar ve bol paça eskitilmiş denim zamansız temel parçalara çağdaş yorumlar getiriyor.

New Prep temasının simgesi olan TH Monogramımız, tamamı monogram desenli jakar denimden işlemeli yüzeylere kadar koleksiyonumuzun kahramanı olmaya devam ediyor.

Tommy Hilfiger İlkbahar 23 Kadın Giyim Koleksiyonu Pop x Prep temamızın bir sonraki bölümünde Andy Warhol Vakfı ile iş birliğimiz kapsamında sanatçının Montauk’taki yaz tatillerinin kalbine, pop kültür ikonları ve kreatif isimlerle bir araya gelip uzun yaz günlerinin keyfini çıkardığı yere gidiyoruz.

Tommy Hilfiger

Günbatımından ilham alan tonlar ve ortak markalı bayrak grafikleriyle pop ve prep kodlarını buluşturuyoruz.

Andy Warhol’un yakın arkadaşları ve pop kültürün öncüleriyle sıcak günlerin tadını çıkardığı Montauk’taki yaz tatilinden ilham alan koleksiyon kolejli mont, chino pantolon ve Harvard gömlek gibi ikonik parçalarımızın güncel yorumlarını sunuyor. Açılışı Shawn Mendes iş birliğiyle yapıyoruz.

Şubat ayında zengin Monogram uygulamaları ve armalarla prep mirasımızı yeni boyutlara taşıyoruz. Jakar dokuların yanı sıra canlı yeşil, beyaz ve gece siyahı gibi pop renkler öne çıkıyor. 

Mart ayında klasiklerimizi yeni tasarımlarla güncelliyoruz. Denizcilik mirasımızdan renkli hikayelerimiz deniz mavisinden okyanus mavisine, beyazdan krem tonlara uzanıyor. Klasik kalın çizgiler de yeni ve modern uygulamalarla öne çıkıyor.

Tommy Hilfiger İlkbahar 23 Kadın Giyim Koleksiyonu ile mükemmel yaz günlerinin rahatlığını yaşatıyoruz. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu