Saç BakımıModa

Ünlülerin Sık Kullandığı Günlük Saç Modelleri

Dünyaca ünlü isimlerin sokak stilleri her geçen gün konuşulmaya devam ederken bizler de sizler için en sık tercih ettikleri saç modellerini ele almak istedik. Kısa, uzun pek çok saç şekline sahip olan farklı isimlerin saç modellerini incelemeye ne dersiniz. İşte ünlülerin sık kullandığı günlük saç modelleri…

Hailey Bieber, Kendall Jenner, Bella Hadid ve Dua Lipa gibi tüm dünyanın yakından tanıdığı ve takip ettiği isimlerin günlük hayatta en çok kullandığı saç modellerini sizler için paylaşmak istedik. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte daha çok toplu ya da kısa olarak karşımıza çıkan saç modellerini bakalım onlar nasıl kullanmış…

Kaia Gerber

kaia gerber sac mdeli

Sokak stili, cildi ve kusursuz fiziği ile sosyal medyada ne yapsa olay olan Kaia Gerber’in saç modeli oldukça dikkat çekici görünüyor değil mi? Özellikle de yaz aylarında saçlarını kısa kullanmayı tercih eden Kaia Gerber ıslak saç modellerinin de hastası diyebiliriz. Ortadan ya da genellikle sağ taraftan ayırdığı saçlarını herhangi bir şekillendirme yapmadan kullanan Kaia Gerber’i bizler çok beğendik.

Hailey Bieber

hailey bieber sac modeli

Gelelim son zamanların en çok konuşulan ismine. Justin Bieber ile olan evliliği sürekli gündemde olan Hailey Bieber uzun zamandır kendi cilt bakım markası üzerinde çalışmalar yapıyordu. Sonunda satışa çıkan ürünleri yine çok konuşuldu. Bir kısmı örerek saçlarını doğal haline bırakan Hailey Bieber bu örgü modelini çıkaran isim diyebiliriz. Günlük kullanıma oldukça uygun olan bu saç modelini sizler nasıl buldunuz?

Bella Hadid

bella hadid sac modeli

Dünyaca ünlü manken Bella Hadid’te sokak stiliyle çok konuşulan isimler arasında. Büyük saç tokalarının yeniden popüler olmasını sağlayan isim de diyebiliriz aslında. Son zamanlarda tercih ettiği sokak saç stili genellikle önden sıkı şekilde taranmış arkası dağınık topuz modelleri oluyor. Hem sokakta hem de plajda topuzuyla görüntülenen Bella Hadid’te sıcakta saçlarını salarak gezmeyi sevmeyenlerden galiba.

Dua Lipa

dua lipa sac modelleri

Gelelim Dua Lipa’ya. Kendisi tam bir ikon olmakla birlikte son zamanlarda uzun, siyah ve örgülü saçlarından vazgeçemiyor. Saç tarzını sık değiştiren ünlü isimler arasında yer alan Dua Lipa saçlarını iki ayrı renge boyatmasıyla da biliniyor. Son zamanlarda salık örgü ya da afrika örgüsü tercih eden Dua Lipa’yı sizler nasıl buldunuz?

Kendall Jenner

kendall jenner sac modeli

Podyumun meleği Kendall Jenner ne yapsa yakışır gibi değil mi? Saçlarını son olarak bakır rengine boyatan Kendall Jenner için Hüreem Sultan benzetmesi yapılmıştı. Kendall Jenner tek tip bir saç modeli kullanmamakla birlikte at kuyruğu, ön kısım iyice sabitlenmiş topuz ve önden tek örgü salık saç modellerini tercih ediyor.

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu fotoğrafı

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu

Kuaförlük kariyerini kişisel marka, stil ve imaj üzerine geliştiren Şefika Zorlu, danışman ve eğitmen olarak hizmet veriyor; saç, makyaj ve cilt konularında kuaforumden.com ziyaretçilerine de uzman olarak önerilerde bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu