ModaManşet

V2K Designers: Kayak Modası

V2K Designers, kar sezonu dinamik, konforlu ve estetik tasarımlar ile karşılıyor.

V2K; Fransız dokunuşlarının ön planda olduğu kayak parçaları, estetik duruşu ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor.

v2k kadın model

V2K Designers, kış aylarının gelmesiyle birlikte vazgeçilmez bir tutkuya dönüşen kayak ve snowboard’a yönelik Fusalp ve Perfect Moment gibi global kayak markalarını stil tutkunları ile buluşturuyor. 

v2k kadın model

1952’den bu yana, dünyaca bilinirliği olan kayak markası Fusalp koleksiyonlarında Alp’lerin çizgilerinden ve Fransız stilinden ilham alarak sade ve minimalist şıklığı yansıtıyor.

Markada yer alan Fusalp kadın ve erkek koleksiyonlarında, yenilikçi teknolojik kumaşlar ve zarif kapitone detaylarla ısı verimliliğini korurken giysideki hacmi azaltıyor. Marka, kayak tasarımlarında hafifliği ve hareket kabiliyetini lüks ve zarif bir estetik bir görünüm ile sunuyor. 

v2k kadın model

V2K Designers mağazalarında yer alan Perfect Moment markası, retro tarzdan ilham alan kadın koleksiyonunda tasarım ve işlevselliğe ile hem kayak pistinde hem de günlük hayatta giyilebilecek teknik kayak kıyafetleri sunuyor.

v2k kadın model

Perfect Moment; nefes alan, dayanıklı ve rahat yüksek kaliteli kayak giysileriyle kayak ve snowboard sevenlere, pistte mükemmel görünüm ve konfor sağlıyor.

 Kayak tasarımları ve aksesuarları V2K Designers mağazaları ve vakko.com.tr adresinde sunuluyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu