Cilt BakımıAlışverişGüzellik

VI’AVIOR: Sirius Glutatyonlu Krem

Zamanın ötesinde bir görünüm, ışıltılı bir cilt için VI’AVIOR dönemi başlıyor. Modern dünyanın güçlü kadınları için geliştirilen, her cildin ihtiyacını karşılayabilecek ürünleriyle kadınlar için güzellik serüvenini yeni baştan yazıyor.

İlham kaynağı olarak içindeki ışığı dışına yansıtan, tarih boyunca içten gelen doğal güzelliği ile efsaneleşmiş kadınları ve günümüzde dahi ününü sürdüren ikonik isimleri rol model olarak seçen marka kadınlara ayrıcalıklı ve elegan bir dünyanın kapılarını aralıyor. 

VI'AVIOR

VI’AVIOR ürün yelpazesinde yer alan ve isimlerini yıldızlardan alan cilt bakım ürünleriyle kadınlara sağlıklı, enerjik, kaliteli ve gerçek bir cilt bakımı deneyimi yaşatan marka, içten gelen güzelliği sihirli dokunuşlarla gün yüzüne çıkarıyor.

Titiz ve uzun laboratuvar araştırmaları sonucunda özel olarak hazırlanan ve ilk olarak ürün gamına yüz yıkama jeli, tonik ve peelingden oluşan temizleme ürünleri, glutatyonlu krem, gündüz ve gece serumlarından oluşan antiaging ve antioksidanlar, nemlendirici kremler ve leke karşıtı serumlarla başlayan VI’AVIOR cilt bakımıyla ilgili tüm ürünleri kullanıcılarının beğenisine sunuyor.

Şimdi VI’AVIOR Sirius Glutatyonlu Krem ile Tanışma Zamanı

VI'AVIOR

Geliştirdiği özel formülleri ile kadınların cildinde mucizevi dokunuşlar yaratan VI’AVIOR’dan çok özel bir ürün. Sadece VI’AVIOR ürün gamında bulunan glutatyonlu krem ile cildiniz parlaklığını yeniden kazanıyor.  Antioksidan özelliği sayesinde, cildinizi toparlar, cildin yaşlanmasını önlerken cilt hücrelerini ve cilt tabakalarını güçlendirir.

Sirius Glutatyonlu Krem sayesinde cildiniz şimdi daha pürüzsüz, genç ve canlı görünürken içeriğinde yer alan glutatyon hassas ciltlerde hassasiyet baskılayıcı, lekeli ciltlerde cilt renk tonunu bütünleyici özelliği ile de mükemmel bir formül sunuyor.  

VI'AVIOR

Vücudumuza olduğu kadar cildimiz için pek çok faydası bulunan glutatyon cildinizde trans epidermal su kaybını önlerken nem tutma kapasitesini de arttırıyor. Cilt epidermis bariyerini güçlendiren Sirius Krem ayrıca yaşlanmayı da geciktiriyor. Sirius Glutatyonlu Kremi ile cildiniz artık daha canlı, daha genç ve daha da güçlü… 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu