Cilt BakımıGüzellikManşet

Vichy: Liftactiv Retinol Specialist

Vichy, cilt bakımında son dönemin en güçlü içerikleri arasında yer alan retinol, ‘dermatologların altın standardı’ olmaya devam ederken tüketicilerin en merak ettiği içerik olarak görüldüğünü söylüyor.

Kadınların yaşamının her anında cilt sağlıklarının yanında olan dermatologların önerdiği marka Vichy, yaşlanma karşıtı cilt bakımındaki liderliğiyle kırışıklık karşıtı bakım için çok beklemeden harekete geçmek isteyenlere yeni Liftactiv Retinol Specialist Derin Kırışıklık Karşıtı Serum’u sunuyor!

Cilt bakımında doğru içeriklerle yalın ama etkili bir cilt bakım rutini oluşturabilmek çoğu kadının hayali. Özellikle son dönemlerin popüler cilt bakım içeriklerinden olan retinol, yaşlanma karşıtı bakımda en etkili sonuçlar veren içeriklerden biri olarak kabul ediliyor. Retinol ciltte hücre yenilenmesini desteklerken kırışıklık görünümünde görünür azalma sağlıyor bu yönüyle cilt bakımında kilit rol oynuyor.

Erken yaşlanma belirtilerine karşı 25 yaşından itibaren kullanılmaya başlanması önerilen retinol, cildi yenilemekle birlikte cildin pürüzsüz ve aydınlık görünüme kavuşmasına da yardımcı oluyor. Yaşlanma karşıtı bakıma ilk adımlarınızı Avrupa’nın 1 numaralı yaşlanma karşıtı bakım markası Vichy’nin yeni ürünü Liftactiv Retinol Specialist Derin Kırışıklık Karşıtı Serum ile atabilirsiniz.

Deneyenlerin %100’ünde Kırışıklık Görünümünde Azalma

Yaşlanma karşıtı bakım serisi Liftactiv’in en yeni ürünü Liftactiv Retinol Specialist Derin Kırışıklık Karşıtı Serum, Deneyenlerin %100’ünde kırışıklık görünümünde azalma sağlıyor. %0.2 saf retinol içeren formülüyle derin kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olurken %1 probiyotik türevleri ile cilde pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm kazandırıyor.

Vichy hücre yenilenmesini hızlandırarak cildi sıkılaştırıyor 

Saf Retinol Specialist Serum, hücre yenilenmesini hızlandırarak cildi sıkılaştırıyor. Klinik olarak kanıtlanmış etkinliğe sahip serumu deneyenlerin %92’sinde cilt daha sıkı hissediliyor, %84’ünde cilt daha dolgun, %70’inde ise gözenekler azalmış görünüyor.

İki adımda kırışıklık ve yaşlanma karşıtı cilt bakım rutinin

Liftactiv Retinol Specialist Derin Kırışıklık Karşıtı Serum’u günde bir kez, akşamları temiz ve kuru cilde uygulayabilirsiniz.

Ürünü ilk hafta haftada 2 gece, sonraki hafta gün aşırı, üçüncü hafta ise tolere edildiği kadar her gece kullanabilirsiniz. Retinol serum kullandığınız geceyi izleyen sabah rutininde ise güneş koruması kullanmayı unutmayın.

Liftactiv kırışıklık ve yaşlanma karşıtı etki için ihtiyacınız olan bakım rutini: 

  1. Adım: Liftactiv Retinol Specialist Derin Kırışıklık Karşıtı Serum 
  2. Adım: Liftactiv Collagen Specialist Yaşlanma Karşıtı Krem

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu