GüzellikCilt BakımıManşet

NIVEA’nın Sivilce Karşıtı Yüz Temizleme Rutinini Keşfedin

NIVEA’nın Yeni Derma Skin Clear Sivilce Karşıtı Yüz Temizleme Serisi, klinik olarak test edilen güçlü formülüyle 7 günde sivilce karşıtı etki gösteriyor.

İçeriğindeki Salisilik Asit (BHA), Glikolik Asit (AHA) ve Niasinamid ile cildin derinlemesine temizlenmesine ve yağ dengesini korumasına yardımcı olan seri, sivilce problemi yaşayan kadın ve erkeklerin cildinin doğal yenilenme sürecine destek oluyor.

nivea

Serideki en etkili ürünlerden NIVEA Derma Skin Clear Night Exfoliator Gece Arındırıcı Krem ise, yüksek konsantre formülündeki Glikolik Asit (AHA) sayesinde cilt tonunu eşitlemeye ve cildi arındırmaya yardımcı oluyor.

Exfoliator Arındırıcı Krem, cildin doğal yenileme sürecini destekleyerek sivilce karşıtı bakımda güçlü bir rol üstleniyor. Yüksek konsantre formülü ile kimyasal peeling etkisi yaratan krem, klinik olarak kanıtlanan, gözle görülür bir etkiye sahip.

nivea

Derma Skin Clear Yüz Temizleme Jeli, Salisilik Asit (BHA) ve Niasinamid içeren formülü ile gözenekleri derinlemesine temizler ve cildi fazla yağdan arındırır.

Derma Skin Clear Sivilce Karşıtı Peeling, Salisilik Asit (BHA) ve Niasinamid içeren formülü ile siyah ve beyaz noktaları azaltmaya, gözenekleri açmaya ve cilt dokusunu arındırmaya yardımcı olur.
Derma Skin Clear Tonik, Salisilik Asit (BHA) ve Niasinamid içeren formülü ile gözenekleri tıkamadan cildi nemlendirir ve 7 günde daha arınmış bir cilt sağlar.

nivea

Sivilceye eğilimli ciltler için geliştirilen NIVEA Derma Skin Clear ürünlerini yüz temizleme rutininize dahil edin!

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu