AlışverişManşet

Victoria’s Secret: Angel Gold

Victoria’s Secret küresel moda ikonu, anne ve savunucu Adriana Lima’nın dönüşünü markanın zamansız kokusu Angel Gold Eau de Parfum ile kutluyor. 

Angel Gold’un kendine özgü sıcaklığı ve göz alıcı şişesinin parlaklığıyla, bir kadının benzersiz ışıltısını yansıtıyor.

Teninize ilk değdiği andan itibaren zarif bir ferahlık veren Angel Gold, hoş ve büyüleyici kokusunu turunçgil esintili bergamottan alıyor. Taze gardenya narin bir yumuşaklık eklerken, miskin sağladığı hafif bir sıcaklık ile kokuyu dengeleyerek tüm bedeninizi saracak.

victoria's secret

Geçmişin, bugünün ve geleceğin harika kadınlarını kutlayan markaAngel Gold’u marka ikonu Adriana Lima’nın dönüşü ile taçlandırıyor. Kampanyada Angel Gold’un kendine özgü sıcaklığını ve parlak ışıltısını temsil eden Adriana Lima, Victoria’s Secret ile bir arada olması hakkında ‘’Victoria’s Secret ile tekrar çalışacağım için çok heyecanlıyım, marka benim için her zaman bir aile gibi oldu. Bu ikonik kokunun yüzü olmak çok özel çünkü bir kadının ışıltısını güzel bir şekilde tamamlayarak Victoria’s Secret‘ın ilham verici tüm kadınları kutlama misyonunu simgeliyor. “diyor.

Taze ve sofistike notalardan oluşan Angel Goldsizi adeta parıltılı bir gecenin en parlak yıldızı gibi hissettirecek! Angel Gold’u keşfetmeye hazır olun!

En yeni koleksiyonlar ve fırsatlar için en yakın mağazaya uğrayın, www.victoriassecret.com.tr adresini ya da Victoria’s Secret Türkiye mobil uygulamasını ziyaret ederek alışverişin keyfini çıkarın! 

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu