AlışverişManşet

Victoria’s Secret: İkonik Fashion Show

Victoria’s Secret, ikonik Fashion Show’unu dünya çapında yeni nesil kadınlarla yeniden tasarlıyor. Uzun metrajlı bir film olarak izleyici karşısına çıkacak World Tour, moda, film, sanat ve kültürü bir araya getirirken dinamik küresel tasarımları, süper modelleri, müzikal yetenekleri ve daha fazlasını içerecek!

Victoria’s Secret, markanın kadınların seslerini, bakış açılarını ve deneyimlerini destekleme konusundaki sözünü bir kez daha pekiştiren World Tour’u duyuruyor.

Yeniden tasarlanan gösteri, çeşitli sanatsal disiplinlerden gelen ve kendi şartlarına göre yaratan global öncülere odaklanacak.

victoria's secret

Film, izleyicileri VS20 olarak adlandırılan, Bogota, Lagos, Londra ve Tokyo’nun canlı şehirlerinden dört moda kürasyonu yaratacak olan 20 yenilikçi global yaratıcının sahne arkası zanaatına ve samimi hikayelerine doğru bir yolculuğa çıkaracak. Moda, film, tasarım, müzik ve görsel alanlardan sanatsal isimlerin kendi tarzlarında kavramsal tasarım, üretim ve sunum özgürlüğüne sahip olarak, ikonik özel Victoria’s Secret tasarımlarıyla birlikte çalışmalarını sergilemek için bir araya gelecek.

Bu film, Victoria’s Secret’ın marka dönüşümünün en nihai ifadesidir. Moda, ihtişam ve eğlenceye dayalı olarak, geçmişte sevilen ikonografiden esinlenerek cesur ve yeniden tanımlanmış bir şekilde sunulacak. Platformumuzu kadın hikayelerinin ve bakış açılarının bireyselliğini kutlayan global yaratıcıların objektifinee ve sanatınaa sunmaktan onur duyuyoruz.

Victoria’s Secret EVP ve Baş Kreatif  Direktörü (EVP and Head Creative Director) Raúl Martinez

• BOGOTA: Melissa Valdes– Moda Tasarımcısı, Cristina Sánchez Salamanca– Film Yapımcısı, Lorena Torres– Ressam, Piscis– Dansçı ve Koreograf, Goyo– Müzisyen

• LAGOS: Bubu Ogisi- Moda Tasarımcısı, Korty– Film Yapımcısı, Eloghosa Osunde– Sanatçı, Ashley Okoli– Sanatçı, Wavy The Creator– Çok Yönlü Kreatif Sanatçı

• LONDRA: Supriya Lele– Kreatif Direktör ve Tasarımcı, Margot Bowman– Film Yapımcısı, Ebun Sodipo– Sanatçı ve Yazar, Michaela Stark– İç Çamaşırı Tasarımcısı ve Sanatçı, Phoebe Collings– Sanatçı

• TOKYO: Jenny Fax– Moda Tasarımcısı, Umi Ishihara– Film Yapımcısı, Kaito Itsuki– Ressam, Aoi Yamada– Beden Sanatçısı, Kom-I – Sanatçı

Victoria’s Secret tarafından sunulan, Sunshine tarafından yürütülen ve Pulse Films’in yapımcılığını üstlendiği bu etkinliğin yaratıcı yönetmenliğini PARTEL OLIVA yapacak. Filmin yönetmenliğini Lola Raban-Oliva, Cristina Sanchez, Korty, Margot Bowman, Umi Ishihara üstlenirken, stil danışmanlığı ise Camilla Nickerson eşliğinde ilerletilecek. Sinematografi Ari Wegner, yapım tasarımı Joseph Bennett ve son kurgu ise Akademi Ödülü sahibi Parallax tarafından geçekleştirilecek.

Moda şovunu tamamen yeniden hayal edilmiş bir versiyonunu sunmaktan heyecan duyuyor ve müşterilerimizin talep ettiği en iyi eğlence ve moda unsurlarını geri getiriyoruz. Markanın ikonik mirasını yeni nesil sanatçılar aracılığıyla kutluyor ve onların vizyonunu dünya çapındaki platformumuzataşımak için sabırsızlanıyoruz. 

Victoria’s Secret & Co.’nun Baş Müşteri Sorumlusu (Chief Customer Officer) Chris Rupp

Yeniden tasarlanan gösteri, uluslararası olarak yayınlanacak ve sonbaharda canlı bir moda etkinliği ile sona erecek.

Victoria’s Secret World Tour ile ilgili yeni gelişmeleri kaçırmamak için Victoria’s Secret’ı takip edin,  www.victoriassecret.com.tr adresini ya da Victoria’s Secret Türkiye mobil uygulamasını ziyaret edin!

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu