AlışverişManşet

Sebamed: Sun Care ile Güneşe Karşı Savaş

Sebamed Sun Care, UVA + UVB filtresi ve E Vitaminli formülüyle güneşin zararlı ışınlarına karşı size 3 etkili koruma sağlıyor.

Baharın gelişiyle güneş de kendini daha fazla göstermeye başlıyor. Her ne kadar güneş, ışığıyla enerjimizi yükseltse de kendimizi ve cildimizi koruma altına almamız gerekiyor.

Yaz denilince ilk akla gelen özellik istisnasız güneş oluyor. Yaz aylarının simgesi haline gelen güneş; kumsalda yürüyüş ve spor yapma, güneşlenme gibi aktiviteleri de beraberinde getiriyor. Gün içerisinde güneş ışığının verdiği enerjiyle yapmaktan keyif aldığımız bu aktiviteler her ne kadar zararsız gibi görünse de cildimize oldukça zarar veriyor. Sebamed Sun Care Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi güneşin cildiniz üzerindeki zararlı etkisini en aza indirgiyor. 

GP Yeni Gorsel Boyut 34

Sebamed Sun Care, pH 5.5 değeri sayesinde cildinizin doğal dengesini korumaya yardımcı oluyor.

Suya dayanıklı ve yağsız kolay uygulanabilen yapısıyla gün içerisinde makyaj bazı olarak veya deniz kenarında rahatça kullanım olanağı sağlıyor. 

Yalnızca güneş ışınlarının zararlı ışınlarından korumakla kalmayıp formülünde bulunan inülin ve lesitin ile yoğun nemlendirme yaparak yaşlanma belirtilerine karşı da bakım yapıyor. 

Dermatolojik olarak test edilen Sebamed Sun Care, normal cilt tipleriyle birlikte güneş hassasiyeti olan, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için de uygunluğuyla dikkat çekiyor. Bu yaz siz de güneşin etkilerini cildinizde en az seviyede hissetmek için Sebamed Sun Care SPF 30 ve 50+ çeşitlerini deneyimlemeye başlayın!

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu