ŞehirdeManşet

Yılbaşı 2024 için Swiss Hotel

İstanbul’un ve boğaz manzarasının tadını çıkarabilmenin en iyi adreslerinden biri olan Swissôtel The Bosphorus, içerisinde yer alan ve birbirinden özel deneyim sunan mekanlarında yılbaşı 2024 için hazır!

Sabrosa, Madhu’s, Chalet, Gabbro ve Café Swiss gibi farklı konseptli mekanlarında geceye özel menu ve eğlence alternatifleri sunan Swissôtel, şehirde en çok tercih edilen ‘Yeni yıl brunch’ı ile yılın ilk kahvaltısını da en özel hale getiriyor. 

Yılbaşı 2024 Swiss hotel

SABROSA; Misafirleri için lezzet ve keyif dolu bir İstanbul klasiği haline gelen SABROSA muhteşem Boğaz manzarası ve rafine tatlarıyla yeni yıl akşamında da vazgeçilmez oluyor.  SABROSA’nın dünya mutfaklarından enfes tatlarla dolu açık büfesi ve Su Soley Orkestrası ile yeni yıla en lezzetli karşılama burada yaşanıyor.

MADHU’S; Klasik kutlamalardan sıkılanları Hint usülü kutlamaya davet ediyor! Ünlü Hint restoranı Madhu’s alternatif lezzetler sunduğu menüsü yanı sıra geceye özel hazırlanan şovları ve DJ performanslarıyla lezzet ve eğlence dolu bir yılbaşı sunuyor. 

Yılbaşı 2023 Swiss hotel

GABBRO; Sadece dünya mutfaklarından özel lezzetlerin Swissôtel şeflerinin ilham verici dokunuşlarıyla hazırlanan menüsü ile değil, muhteşem ambiyansı ve Boğaz manzarasıyla seneye etkili bir başlangıç yapmanıza izin veren GABBRO’da yılbaşı akşamı  Purple Hand Band’in muhteşem canlı performansıyla bir başka büyüleyici yaşanıyor. 

CHALET; Alplerin ruhunu yansıtan 120 yıllık bir dağ evinde ya da iglolarda enfes tatlar eşliğinde masal gibi bir yılbaşı akşamına kim hayır diyebilir ki? Chalet’te gerçekleşecek 31 Aralık akşamına özel hazırlanmış bir menu ve geç saatlere kadar devam edecek DJ performansı gecenize eşlik edecek. 

Yılbaşı 2023 Swiss hotel

Swissôtel ayrıcalığının keyfini Aralık ayı boyunca çıkartmak isteyenlerin ortak buluşma noktası olan Swissôtel The Bosphorus sadece 31 Aralık gecesi değil, 24-25 Aralık Christmas’da ve 1 Ocak 2024 günü “Yılın İlk Kahvaltısı” için her mekanına özel menu seçenekleri sunuyor. 

Yılbaşı 2023 Swiss hotel

Yılbaşı 2024 için hazırlığınızı yaptınız mı?

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu