ŞehirdeAlışverişGenelManşet

Zorlu PSM Aralık Ayı Takvimi

Zorlu Performans Sanatları Merkezi (Zorlu PSM), on yılı aşkın süredir ilham verici sanat deneyimleri yaratarak ve dünya sanatına ev sahipliği yaparak daha çok insana sanatı keşfetmeleri ve sanatla dönüşmeleri için ilham veriyor! Ulusal ve uluslararası kültürel iş birlikleri, seçkin kurum ve sanatçılarla olan ortak çalışmalarıyla sanatseverler ve yeni sanat izleyicileri için özgür, yaratıcı, dönüştüren ve geliştiren bir sahne yaratıyor. İşte Aralık ayı takvimi!

FİKRİ KARAYEL JAZZ ENSEMBLE // 1 ARALIK // touché // 21.00

Fikri Karayel, caz sahnesinin değerli müzisyenlerinden oluşan ekibiyle touché’dé sahne alıyor.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺275,00

Yemekli: ₺1.650,00

DATE NIGHT WITH TUĞRUL TÜLEK // 2 ARALIK // touché // 21.00

‘Tuğrul Tülek ile Date Night Şarkıları’ oyuncu, yönetmen ve müzisyen olarak sanat dünyasında farklı disiplinlerdeki performanslarıyla tanınan Tuğrul Tülek’in yeni sahne projesi. İlk “date”inizde nereye gideceğinizi bilmiyor musunuz? Ya da yıllardır birlikte olduğunuz, eşiniz, partneriniz, sevgilinize sürpriz bir gece mi hediye etmek istediniz? Yahut “deytle meytle işim olmaz sadece eğlenmek istiyorum” mu diyorsunuz? O zaman sizi Date Night Şarkıları gecesine alalım. Bir taraftan date hikayelerimizi, date facialarımızı, date zaferlerimizi paylaşırken bir taraftan da dünya müzik tarihinin en romantik, en klasik, en aşk dolu ya da anti-romantik şarkılarından oluşan seçkin bir repertuvarla sizi son derece şık bir geceye davet ediyoruz.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺264,00

CHROMAS BY BAŞAK DOĞAN // 2 ARALIK // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Yenilikçi metodlarıyla tanınan çağdaş koro şefi Başak Doğan’ın yönetimindeki Chromas, 2 Aralık Cumartesi akşamı Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde yeni bir konser vermeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon verdikleri konserle izleyiciden büyük ilgi gören Chromas bu konserde de yine sevilen isimleri sahnesinde ağırlayacak. Pop müziğe doğaçlama tekniğini getiren efsane ses Duygu Soylu, türlerarası yaptığı samimi müziklerle halkın sevgisini kazanan Evrencan Gündüz ve caz müziğine özgün dokunuşlarıyla güçlü ses, saksafon virtüözü Korhan Futacı sahnede Chromas’a eşlik edecek. Görsel ve işitsel özel bir şov hazırlayan koro, “İyi Gün Dostlarım” ve “Fix You” gibi sevilen yorumlarının yanı sıra Başak Doğan’ın bestesi “Oyun”u da seslendirecek. Chromas konserlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelen, Türkiye’de sadece Başak Doğan’ın uyguladığı Vocal Painting tekniğiyle seyirci ve koro beraber yine doğaçlama şarkılar söyleyecek.

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: ₺352,00

 2. Kategori: ₺282,00

KOPENHAG // 4 ARALIK // %100 STUDIO // 20.30

Yirminci yüzyılın en büyük atom fizikçilerinden Niels Bohr ve Werner Heisenberg 1941 yılında Kopenhag’da tarihin akışını değiştiren bir görüşme yaparlar. Hakkında Hitler için atom bombası yaptığı iddiaları dolaşan Heisenberg, Nazi işgali altındaki Danimarka’ya, yarı-Yahudi eski arkadaşı ve hocası Bohr’u ziyarete gider. Yanlış anlaşılmalar ve belirsizliklerle dolu bu görüşmenin sonucunda İkinci Dünya Savaşı’nın gidişatı ve milyonlarca insanın kaderi belirlenir. Heisenberg, Bohr ve Margrethe’ın huzura kavuşamayan ruhları, hayattayken yanıtlayamadıkları bir sorunun cevabını aramaktadır: Heisenberg Kopenhag’a neden geldi? Belirsizlik, bellek, nezaret ve perspektif temalarını konu eden Kopenhag; bilimin ve sosyal hayatın temeli olan “belirsizlik” labirentinde modern fizik, felsefe ve ilişkilere dair bir anlatı kuruyor. Hakimi, savcısı ve sanığı sürekli olarak değişen sürreal bir davanın etrafında şekillenen sahneleme fikri, politik söylemlerin git gide sertleştiği çağımızda alınan kararlar ve sorumluluklar üzerine etik bir tartışma açıyor.

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:

Genel Satış : ₺297,00

TOZ // 5-6 ARALIK // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 19.00-21.00

Betonların göğü henüz delmediği zamanlarda büyük şehrin sokaklarında, apartman önlerinde büyüyen bir kız çocuğu. Güzeller güzeli ev kadını anne ile titiz avukat babanın tek kızı: Handan. Sokakların da anne babasıyla yaşadığı evin içi gibi huzursuz olduğu zamanlardan geçerek büyüyen, kendi yolunu bulan bir genç kadın… Kafasının ve kalbinin içi seslerle dolu; çok uzaklardan gelen bir melodi, kuşlar, rayların sesi, sevinçli bir hediye paketinin hışırtısı, annesinin, babasının, babaannesinin, halasının sesi… Sonra birden fazla ‘çat’ sesi, farklı zamanlarda, farklı evlerin duvarlarında yankılanan… Karşımıza yetişkin bir kadın olarak çıkan Handan’la tanıştığımızda; o, çocukluğundan bugüne uzanan bir hikâyeye çoktan dalıp gitmiş olacak. Handan’ın ve onun hafızasından çıkıp gelen annesi Feri’nin öyküsü, 1960’lardan bugüne uzanan bir anlatıya yerleşiyor. Murat Mahmutyazıcıoğlu’nun kaleminden çıkan, çok kişiyle kesişen bu tek kişilik kadın oyunu, Hira Tekindor’un yönetiminde, Zerrin Tekindor’un performansıyla seyirciyle buluşacak.

Kapı Açılış: 18.3020.00

Etkinlik: 19.00 – 21.00

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: ₺550,00

2. Kategori: ₺462,00

3. Kategori: ₺308,00

KUM ZAMBAKLARI // 5-12-19 ARALIK // %100 STUDIO // 21.00

Zorlu PSM Prodüksiyon’un Ortak Yapım kapsamında hayata geçirdiği oyunu Kum Zambakları, sezon boyunca %100 Studio’da izleyicisini bekliyor. “Kum Zambakları” insanlık tarihi boyunca çözülemeyen kadın erkek ilişkisini hem gerçek hem ironik hem de şiirsel boyutlarıyla ele alarak seyirciyi bir yolculuğa çıkarıyor. Tutkulu bir aşkın şiirselliğinin ve ruhları dans ettiren müziklerin yan yana geldiği bu oyun modern şehir hayatının içinde sıkışmış evli bir çiftin ilişki sürecine tanıklık etmemizi sağlıyor. Doğayı ve hayvanların doğal yaşamını yok eden insanlığın kendisiyle ve kadın erkek ilişkisi üzerinden birbiriyle olan çatışmasını eğlenceli bir dille tartışmaya açıyor. Seyirciler aşk ve şiddet arasında duygusal gitgeller yaşayan ve birbirini yok etmeye çalışan Duygu ve Fikret’in hayatının farklı evrelerine tanıklık ederken insanlığın doğayla olan ilişkini yeniden gözden geçiriyor.

Kapı Açılış: 20.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 176,00₺

Balkon- Kısıtlı Görüş: 143,00₺

Öğrenci: 116,50₺

ALİ CONGUN STAND UP // 5 ARALIK // touché // 21.00

Nev’i şahsına münhasır komedyen Ali Congun, “çevreden merkeze” isimli insani ilişkilere ve yaşamın çelişkilerine değindiği asabi tonlu tek kişilik gösterisi ile 5 Aralık’ta Zorlu PSM touché sahnesinde.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺275,00

Genel Satış: ₺308,00

AŞKI BULACAKSIN- ŞEVVAL SAM SENFONİK // 5 ARALIK // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

“Aşkı Bulacaksın – Şevval Sam Senfonik” konseri İbrahim Yazıcı şefliğindeki Pera Senfoni Orkestrası ile 5 Aralık akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde sahne alıyor.

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

VIP- 1 İçecek Dahil: ₺1.650,00

1. Kategori: ₺1.320,00

2. Kategori: ₺1.100,00

3. Kategori: ₺880,00

4. Kategori: ₺660,00

5. Kategori: ₺550,00

İSTANBUL VORTEX // 6 ARALIK // %100 STUDIO // 21.00

Modern dünya partileri içinde boşluğa düştüğümüzde, gece yarısı fikirlerimizi sessize alıp elimizde kalanları estetik bir dile çevirdik. Eğlendiren notalar için hazırladığımız görselleri bir perdenin üzerine yansıttık. Bu partilerde boş duvarları kısa filmlere çeviriyoruz. Bizler artık birer gölgeyiz, Vortex dünyasında müzikle birlikte görsel temaşaya geçiyoruz.

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış: 220,00₺

PIAF! THE SHOW // 6 ARALIK // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

2015’ten bu yana dünyadaki en büyük Fransız prodüksiyonlarının başında gelen, başrolünde dünyaca ünlü yıldız Nathalie Lermitte’in yer aldığı ‘Piaf! The Show’ Türkiye’de ilk kez Zorlu PSM’de sahnelenecek. ‘Edith Piaf’ın kariyeri üzerine üretilen en güzel övgü’ olarak nitelendirilen, Edith Piaf’ın unutulmaz şarkılarıyla zaman yolculuğuna çıkaran ‘Piaf! The Show’, 50’den fazla ülkede 600’ü aşkın kapalı gişe performansın ardından 6 Aralık’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde!

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

1.Kategori: 990,00 TL

2.Kategori: 880,00 TL

3.Kategori: 770,00 TL

4.Kategori: 660,00 TL

5.Kategori: 550,00 TL

6.Kategori: 440,00 TL

BALİNA // 7-8-11-26 ARALIK // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Zorlu PSM, Craft Tiyatro ve Free Stage ortak yapımcılığı ile Samuel D. Hunter’ın aynı isimli oyunundan uyarlanarak geçtiğimiz seneye damgasını vuran, Akademi Ödülleri’nde aldığı 3 adaylığın yanında, Brendan Fraser’a “En İyi Erkek Oyuncu” Oscar’ını kazandıran Balina, bir baba-kızın çok geç kaldıkları küçük bir kavuşma hikayesini anlatıyor. Zorlu PSM, Craft ve Freestage ortak yapımcılığında, İbrahim Çiçek’in yönettiği oyun; Enis Arıkan, Şebnem Bozoklu, Yağız Can Konyalı, Helin Kandemir ve Emine Evirgen’in performanslarıyla “Balina”, Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde temsillerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: ₺645,00₺

2. Kategori: ₺535,00₺

3. Kategori: ₺425,00₺

Öğrenci: ₺195,00₺

YILDIZLAR ALTINDA // 7 ARALIK // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

BİFO’yla birlikte dünyanın klasik müzik alanındaki dev markası Deutsche Grammophon etiketiyle bir albüme imza atan yıldız kemancı Nemanja, 2023’ün son konserinde keman repertuvarının en sevilen yapıtlarından biri olan ve Beethoven’ın bu çalgı için yazdığı tek konçertosu olan op.61 Re Majör konçertoyu seslendirecek. Radulović, 2019’da BBC Proms kapsamında verdiği konserle bir kez daha dinleyenlerini büyülemiş, Gramophone dergisi tarafından “O bir hikâye anlatıcısı ve albümü de büyüleyici masallarla dolu.” sözleriyle övülmüştü. BİFO’nun yanı sıra Philharmonia, Staatskapelle Dresden, Radio France Filarmoni ve Kraliyet Filarmoni’nin de aralarında bulunduğu güçlü orkestralarla konserler vermiş olan sanatçı, geride bıraktığımız sezon içinde Vivaldi’den romantik dönem repertuvarına uzanan müzik ufkunda, keman için yazılmış başyapıtlardan seçtiği programlarıyla başarılı yükselişini sürdürdü. Orkestranın şefliğini ise Londra Filarmoni Orkestrası, Vancouver Senfoni, NDR Hamburg, Leipzig Gewandhaus, BBC Filarmoni gibi dünyanın önde gelen pek çok orkestrasıyla bir araya gelen George Pehlivanian yürütecek.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: ₺950,00

2. Kategori: ₺700,00

3. Kategori: ₺500,00

4. Kategori: ₺300,00

N’OLUCAK BU YUSUF UMUT’UN HALİ // 7 ARALIK // %100 STUDIO // 20.30

”Ben Yusuf Umut. Genelde böyle söyleyince hangisini kullanıyosun diye soruyolar. Ben ikisini de sevmiyom diyom. O yüzden ikisini de kullanıyom. Dedem demiş illa Yusuf koyun. Peygamber ismi, mübarek olur. Annem de Umut istemiş. İşte Yusuf Umut. Ben olmuşum.’’ Yusuf Umut, tanımlayamadığı ama vaz da geçemediği bir özgürlüğün peşinde kendi yolculuğunu anlatıyor. Acaba bu özgürlük, sınırlarından taşan Yusuf Umut’u en sonunda aradığı ortama yakınlaştırabilecek, onu çekyatların, kuralların, sınırların dünyasından kurtarabilecek mi? Bi de buradan soralım; Ne Olacak bu Yusuf Umut’un Hali?

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:

Genel Satış : ₺363,00

Öğrenci : ₺220,00

UĞUR SAYINBATUR ”100 YILIN CAZI” // 7 ARALIK // touché // 21.00

Türkiye müzik camiasının yakından tanıdığı Trompet Sanatçısı, Akademisyen ve Orkestra Şefi Uğur Sayınbatur “100 Yılın Cazı” projesini Caz müziğinin yüz yılı aşkın tarihi ve Cumhuriyetimizin yüzüncü yılına ithaf ediyor. Konserin teması, hayatın en temel eşitlik ilkesi özgürlük olduğunu vurguluyor.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış : ₺250,00

Genel Satış : ₺294,00

LEVENT ERDEN İLE ZAHİRİ HAKİKAT // 10-21 ARALIK // touché // 17.00

Teknolojisiz dönemin “Kim, Nerede, Ne ile, Ne yapıyor?” kült oyununu katılan herkesle birlikte yeniden yorumluyor.  Zahiri Hakikat, sanal gerçekliğin miş’li geçmiş zamanı. Daha önce hiç duyulmamış, her gün yepyeni, birlikte oluşturulan ve bir daha anlatılamayacak hikayeler…ler… ler… ler… Levent Erden, çocukluktan kalan yöntemlerle hiç anlatılmamış hikayeleri katılımcılarla beraber yine o anda touché’de oluşturmaya devam ediyor.

Kapı Açılış: 16.30

Etkinlik: 17.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış : ₺253,00

BEN ÇOKTAN GİDERSİNİZ SANMIŞTIM // 10 ARALIK // %100 STUDIO // 19.30

Bir adam, sözlük, Thom Pain, yalnızlık, çocukluk, bir arı ya da kelimeler, bencillik, aşk, kaybetmek, çok aşk, çok kaybetmek ve bir köpek; kocaman gözleri olan bir köpek. Çok severken kaybedenlerin oyunu BEN ÇOKTAN GİDERSİNİZ SANMIŞTIM, gerçek hayatın, insan ve hayvan arasındaki ilişkinin yakın bir örneği. Tek kelimeyle kusursuzluk diye tarif edilen bir aşkın içinde çok severken gidebilmek ya da romantizmin jargonunun dengeli olmak, beraber zaman geçirmek, dışarı çıkmak olarak belirlendiği bir dünyada bu kelimelerdeki acıyı anlamak için ciddi sarsılmalar, görme kaybı ve bir yıl evden çıkmama gerekliliği. Bu oyun yaşam ile ölüm arasında kısa bir an. Korkutucu ve bir o kadar çekici. Korkularının üstüne gidebilenlerin kazandığını söyleyen bir tavsiyenin kenarı belki. Çocukluğumuz elimizden kayıp giderken, gözlerimizle ve kalbimizle dünyanın tüm hislerini arzularken aldığımız birkaç nefes. Geçecek diyen bir şarkı. Ya da çocuk kalmanızı söyleyen bir öcü. Karar sizin. Sorusu olan var mı? Bizim var: “Sizin çocukluğunuz ne zaman bitti? Ne kadar kötü incindiniz, ne zamandı bu, daha bu kadarcıkken, bu küçücük, hemen incinebilir şeyken; iki büyük gözden, bir kalpten, birkaç yüz kelimeden başka bir şey değilken? Asla iyileşmememiz mükemmel değil mi? Yaralanmalarımız, yaralarımız, hanımlar beyler. Hafife alınmalarımız, suistimal edilmelerimiz, ah, cennet cennet. Korku içinde yaşamak, acıyı ihtiyaçlarımıza uygun hale getirmek. Ciddiyim. Ne mutlu bir hayat. Ne güzel bir oyun.” Hayatta olmak müthiş bir şey değil mi? Bilmem. Belki.

Kapı Açılış: 19.00

Etkinlik: 19.30

Bilet Fiyatları:

Genel Satış : ₺297,00

Öğrenci : ₺176,00

AMADEUS // 10-11 ARALIK // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

Peter Shaffer tarafından kaleme alınan, dünya müzik tarihinin unutulmaz bestecileri Wolfgang Amadeus Mozart ile Antonio Salieri’nin eşsiz hikayesi “Amadeus” yeni sezon temsillerine devam ediyor. Usta yönetmen Işıl Kasapoğlu rejisiyle Çolpan İlhan-Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertaiment iş birliği ile tiyatroseverlerle buluşan oyunun başrollerini Selçuk Yöntem (Antonio Salieri), Tansu Biçer (Wolfgang Amadeus Mozart) ve Dilan Çiçek Deniz (Constanze Weber) paylaşıyor. Sahne önünde 35, sahne arkasında 20 kişiden oluşan toplam 55 kişilik dev ekibiyle sezonun en çok ses getiren prodüksiyonlarından birisi olan ve sahnelendiği her oyunda tüm biletleri tükenen Amadeus, dünyada bir ilk olan çalınabilir yazı karakteri sayesinde Pazarlama ve Reklamcılık alanlarında ödüller kazandı. 6 “Kristal Elma” ve 4 “Felis” ile bu ödülleri alan ilk ve tek tiyatro oyunu olmasının yanında “ADC 100th Annual Awards”ta “Logo” kategorisinde ödül alarak uluslararası alanda başarı kazandı. XX. Direklerarası Seyirci Ödülleri’nde Yönetmenimiz Işıl Kasapoğlu En iyi Yönetmen, Selçuk Yöntem Sürekli Mükemmeliyet, Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu ve Piu Entertainment En İyi Prodüksiyon, olmak üzere 3 dalda ödüle layık görüldü.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori : ₺895,00

2. Kategori : ₺645,00

3. Kategori : ₺575,00

4. Kategori : ₺445,00

5. Kategori : ₺345,00

KEL DİVA // 12-13-25 ARALIK // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Bir İngiliz burjuva ailesinin, İngiliz koltuklarla döşenmiş oturma odası. Bir İngiliz akşamı. Yıkımın ortasında, Bay ve Bayan Smith, ellerinde kalan son İngilizlik kırıntılarıyla Bay ve Bayan Martin’i evlerinde ağırlayacaklar. Peki evde en ufak bir yangın başlangıcı bile yokken İtfaiye Şefi’nin Hizmetçi Mary’nin taburesi üzerinde ne işi var? Onlar Londra dolaylarındaysa bizi delirten, who? Bu kadar yabancılaştıran, what? Diva aslında kelse bizim gerçeğimiz saat kaçta gelecek? Bu karışıklığı sürdürmek kimin işine geliyor? Bilmeye çalışmayalım. Her şeyi olduğu gibi bırakalım. (mı?) Eugène Ionesco’nun, eşsiz kaleminden çıkan soyutlama ve absürdizmin kusursuz bir şekilde harmanlandığı bu oyun; Kel Diva adıyla sezon boyunca Zorlu PSM’de.

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: 693,00₺

2. Kategori: 528,00₺

3. Kategori: 385,00₺

MİRAY AKOVALIGİL STAND UP // 12 ARALIK // touché // 21.00

Miray Akovalıgil, kariyer, aşk, sağlık dahil her alanda başarı kavramını sorgulatan tek kişilik stand up gösterisiyle touché’de seyircileriyle buluşuyor.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺275,00

DANY BRILLANT // 12 ARALIK // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

Sahnelerin en renkli ve özgün isimlerinden Dany Brillant 12 Aralık’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde! Hayatın ve mutluluğun ritmi olarak tanımladığı müziğini swing, rockabilly, Latin ve Fransız chanson etkilerinin canlı, retro aromalı karışımıyla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatacak. Piu Entertainment ve Zorlu PSM organizasyonuyla gerçekleşecek bu konseri kaçırmayın!

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Avantajlı Dönem

1. Kategori – 1795.00 TL

2. Kategori – 1495.00 TL

3. Kategori – 1195.00 TL

4. Kategori – 895.00 TL

5. Kategori – 595.00 TL

6. Kategori – 395.00 TL

1923 // 13-27-28 ARALIK  // TURKCELL SAHNESİ // 15.00-20.00

Kurtuluş Savaşı Müzesi’ne yapılan okul gezisi sırasında ortadan kaybolan dört arkadaş, kendilerini bir anda Mustafa Kemal’in Millî Mücadele’yi başlattığı Bandırma Vapuru’nda bulurlar. Bandırma’yı sarsan dalgalardan Meclis’in açılışına, Büyük Taarruz’dan Cumhuriyet’in ilanına uzanan; genç, yaşlı, çocuk, kadın ve erkek nice isimsiz Cumhuriyet kahramanının yarattığı Millî Mücadele serüvenini müzik, dans, muhteşem sahne tasarımı ve multimedya şovu eşliğinde soluk soluğa izleyeceksiniz. 100 kişilik dev kadronun bu eşsiz performansını kaçırmayın. 

Kapı Açılış: 14.30 – 19.00

Etkinlik: 15.00-20.00

Bilet Fiyatları:  

1. Kategori: 895,00₺

2. Kategori: 795,00₺

3. Kategori: 675,00₺

4. Kategori: 545,00₺

5. Kategori: 375,00₺

6. Kategori: 195,00₺

ERDEM ÖZKAN QUINTET “A NIGHT OF SINATRA” // 13 ARALIK // touché // 21.00

Erdem Özkan 13 Aralık’ta Zorlu PSM Touche’de.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺220,00

POMME // 13 ARALIK // %100 STUDIO // 21.30

Geride bıraktığımız sene Charlotte Cardin konseri öncesi ilk kez canlı dinlediğimiz ve tadı damağımızda kalan Pomme, 13 Aralık akşamı %100 Studio’da bir kez daha İstanbul dinleyicisiyle buluşacak!

Kapı Açılış: 20.30

Etkinlik: 21.30

Bilet Fiyatları:

Ön Satış 1 / (TÜKENDİ): ₺275,00

Ön Satış 2 / (TÜKENDİ): ₺330,00 G

Genel Satış /: ₺495,00

TİMSAH ATEŞİ // 14-28 ARALIK // %100 STUDIO // 20.30

Başrollerini Funda Eryiğit, Hazar Ergüçlü ve Kubilay Tunçer’in paylaştığı Timsah Ateşi, zıt kutuplarda yaşayan iki kız kardeşin babalarıyla olan çalkantılı hikayesini konu alıyor. Yönetmenliğini Mehmet Ergen’in üstlendiği oyun, 2019 yılında Edinburgh Fringe Tiyatro Festivali’nin en iyi oyunları arasında yer aldı.

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori- 1. Avantajlı Dönem: 445,00₺

2. Kategori- 1. Avantajlı Dönem: 345,00₺

3. Kategori- 1. Avantajlı Dönem: 225,00₺

ÖZGE ÖZEL STAND UP // 14 ARALIK // touché // 21.00

Karşısına çıkan tüm kavramların içini dışına çıkaran ve bundan 1 gram pişmanlık duymayan Özge Özel, tek kişilik stand-up gösterisiyle touché’de sahne alıyor.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları;

Ön Satış: ₺243,00

THE AWAY DAYS // 14 ARALIK // %100 STUDIO // 21.00

Yerküre etrafındaki seyahatleri akorlarına akseden; dünya çapında büyük bir hayran kitlesi elde eden The Away Days, 14 Aralık akşamı %100 Studio’da! Dünya çapında müzikseverlerin radarında olan SXSW, The Great Escape, Glimps ve United Islands gibi festivallerde sahne alan The Away Days; Avrupa’da konser salonlarını dolduran şahane konserlere imza attıktan sonra, Portishead, Massive Attack, Belle & Sebastian, Wild Beasts, Paul Banks, Unknown Mortal Orchestra, Owen Pallett, Local Natives, Morcheeba gibi gruplardan önce sahne aldı. Klasik indie-rock tınılarından shoegaze, dream pop ve psychedelic atmosferlerine geçiş yapan grup, birçok single’ın ardından beklenen ilk albümleri ‘Dreamed at Dawn’u 2017 Mart ayında yayımladı. Albümün dinleyicileriyle buluşmasından bu yana üç Avrupa turnesi tamamlayan grup, yurtiçi konserlerine de devam etti. Geçtiğimiz senelerde “Designed”, “Sadness Will Last Forever” teklilerini yayınlayan The Away Days, geçtiğimiz aylarda da yeni single’ları “How Many Times”ı yayınladı. Yeni bir döneme adım atan The Away Days, 14 Aralık akşamı %100 Studio’da konserlerinde hem henüz yayınlamadıkları yeni şarkıları hem de “Layers”, “World Horizon” gibi popüler şarkılarıyla dinleyicileriyle buluşacak.

Kapı Açılış: 20.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺253,00

KÜHEYLAN // 15-16 ARALIK // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Amadeus’un oyun yazarı Peter Shaffer’ın gerçek bir olaydan esinlenerek kurgulayıp kaleme aldığı, Broadway’de 1200 kez sahnelenen Tony ödüllü başyapıtı Küheylan, Barış Erdenk rejisi ile seyircileriyle buluşuyor.

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:

Sahne Üstü- 1. Avantajlı Dönem: 695,00₺

1. Kategori- 1. Avantajlı Dönem: 495,00₺

2. Kategori- 1. Avantajlı Dönem: 375,00₺

3. Kategori (Sınırlı Görüş)- 1. Avantajlı Dönem: 225,00₺

ATHENA // 15 ARALIK // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

İlk albümlerini çıkarttıkları 1998 yılından beri, yurt içinde ve yurt dışında sayısız konser ve festivalde yer almış, Türkiye’nin en iyi rock grupları arasında gösterilen Athena, 15 Aralık akşamı Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde Sahne Üstü Ayakta konser deneyimi ile hayranlarıyla bulaşacak.

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

1. Avantajlı Dönem: ₺605,00

FLASHBACK 90’LAR TÜRKÇE POP GECESİ // 15 ARALIK // %100 STUDIO // 21.00

Zaman tüneline giriyoruz, eskilere gidiyoruz, sesimiz kısılana kadar şarkılar söylüyoruz, ayaklarımız ağrıyana kadar dans ediyoruz! Neyden mi bahsediyoruz? Flashback 90’lar Türkçe Pop Gecesi’nden! Perküsyon eşliğinde DJ performans ve muhteşem dans şovları izleyeceğiniz partinin etkisinden uzun süre çıkamayacaksınız. Flashback 90’lar Türkçe Pop Gecesi ile %100 Studio’da buluşalım.

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺121,00

SINGLE CIRCLE PRESENTS: OZAN MUSLUOĞLU QUINTET // 15 ARALIK // touché // 21.00

Caz müzik sahnesinin sevilen isimlerinden Ozan Musluoğlu, trombonda Bulut Gülen, piyanoda Kaan Bıyıkoğlu, trompette Barış Doğukan Yazıcı ve davulda Serkan Alagök’ten oluşan quintet ekibiyle touché’dé sahne alıyor.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: 330,00

ROOSEVELT PRESENTED BY %100 MÜZİK // 16 ARALIK // TURKCELL SAHNESİ // 21.30

“Ordinary Love” teklisiyle kısa bir sessizliğin ardından dinleyenleriyle buluşan Roosevelt, 16 Aralık akşamı, %100 Müzik katkılarıyla, Turkcell Sahnesi’ne geliyor! Marius Lauber, ya da bilinen sahne adıyla Roosevelt, her türlü dans müziğine ilgi duyan bir müzik tutkunudur. Yacht rock’tan Balearic dokulara, house coşkusundan buz gibi techno’ya kadar, müziğine sıcak duygusal bir dokunuş katarak insanları kendine aşık eden müziğini besliyor. ‘Elliot’ EP’siyle çıkış yapan, çarpıcı bir ilk albüm olan ‘Roosevelt’, cesur ve bağımlılık yapan ikinci albüm ‘Young Romance’ ve elektronik müziğe olan aşk mektubu niteliğindeki ‘Polydans’ ile Roosevelt, dünya çapında geniş bir dinleyici kitlesi elde etti.

Kapı Açılış: 20.30

Etkinlik: 21.30

Bilet Fiyatları:  

Ön Satış: ₺275,00

YENİ YIL MASALI 2023 // 16-17 ARALIK // SKY LOUNGE // 10.00

Türkiye’nin tek yeni yıl temalı çocuk festivali “Yeni Yıl Masalı”; 16-17 Aralık’ta Zorlu PSM ev sahipliğinde sınırsız eğlence, yaratıcı atölyeler ve birbirinden renkli sürprizlerle bu sene 2. kez masal gibi büyülü bir dünyanın kapılarını aralıyor. Dev dekorlar, Noel baba buluşması, yılbaşı temalı atölyeler, yılbaşı orkestrası, lisanslı kostüm karakterler, dans ve tiyatro gösterileri, sahne etkinlikleri, illüzyon gösterileri, sanat atölyeleri, yüz boyama, yılbaşı treni, kukla gösterileri, birbirinden eğlenceli fotoğraf alanları ve 50’den fazla sürpriz etkinlikler aileleri ve çocukları bekliyor. Sihirbaz Okulu, Warner Bros, Cartoon Network katkılarıyla sevilen karakterlerin ve gösterilerin yer alacağı festivalde ayrıca Süper Patates ve Kaçak Bezelye’nin yılbaşı özel tiyatrosu yer alacak. İki gün sürecek festivalden elde edilen gelirin bir bölümü otizmli çocukların eğitimine destek olmak ve yeni yıl hayallerini gerçekleştirmek için Tohum Otizm Vakfı’na bağışlanacak.

Kapı Açılış: 9.30

Etkinlik: 10.00

Bilet Fiyatları:

İki Kişilik (1 yetişkin + 1 çocuk): ₺850,00

Yetişkin: ₺450,00 Çocuk : ₺400,00

KİBRİTİN UCUNDA // 17-25 ARALIK // %100 STUDIO // 20.30

30’larının başında bir plaza çalışanı olan Kerem, başarı hırsının, çocukluğunun ve küçük bir felaket sonrası ziyarete gelen geçmişinin gölgesinde, kendiyle uzun ve derin bir hesaplaşmaya girişir. Kafasının içinden gelen seslere engel olmaya bıraktığı o soğuk İstanbul akşamında tüm çocukluğu kar taneleri gibi yerlere dökülür. Kerem’in hayatı o gece bir kibritin ucunda. Zorlu PSM Prodüksiyonu’nun T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın maddi katkılarıyla tiyatro sahnelerine kazandırdığı, Murat Mahmutyazıcıoğlu’nun yazdığı Kayhan Berkin’in yönettiği, Rıza Kocaoğlu’nun oynadığı Kibritin Ucunda, sezon boyunca %100 Studio’da izleyicisiyle buluşuyor. 

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları; 

Genel Satış: 242,00₺

Öğrenci: 121,00₺

SAATLERİ AYARLAMA ENSTİTÜSÜ // 17-29-30 ARALIK // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

Doğu ve Batı, eski ve yeni, geleneksel ve modern kutupları arasında salınıp duran Ahmet Hamdi Tanpınar’ın ölümsüz eseri Saatleri Ayarlama Enstitüsü, Serkan Keskin’in onlarca surete büründüğü bir oyunculuk şöleniyle sinema ve tiyatronun iç içe geçtiği çağdaş bir uyarlama olarak izleyici ile buluşuyor. Serdar Biliş’in yönetmenliğinde sahneye uyarlanan oyunun müziklerini Tuluğ Tırpan besteliyor.

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori : ₺737,00

2. Kategori : ₺638,00

3. Kategori : ₺539,00

4. Kategori : ₺341,00

5. Kategori : ₺231,00

Fİ SENFONİK // 17 ARALIK // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Sınırları zorlayan… Senfonik müziğe dinamik, yeni bir soluk getiren heyecanlı ve görkemli bir sahne, Ferhat Göçer ve İskender Paydaş’la Zorlu PSM ‘de hayat buluyor… Fİ… Müzikte mükemmeli arayan 2 dostun buluşması… Size, bugüne kadar bilinen duyu araçları ile tatmadığınız, duymadığınız, görmediğiniz bir şölen sunuyor…

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: ₺550,00

2. Kategori: ₺440,00

SALİH TIRAŞ STAND UP // 19 ARALIK // touché // 21.00

Salih Tıraş 19 Aralık’ta Zorlu PSM Touche’de.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: 198,00

SINGLE CIRCLE PRESENTS: FERİT ODMAN QUINTET // 20 ARALIK // touché // 21.00

Türkiye’nin caz sahnesinin önemli isimlerini bir araya getiren Single Circle Presents: Ferit Odman Quintet, touché’de dinleyenleriyle buluşacak. Türkiye’de caz davulunun öncülerinden Ferit Odman; Downbeat dergisinden dört yıldızla taçlandırılmış olan Autumn In New York ve Nommo albümlerindeki quintet aranjmanlarına yer verecek. Odman’ın quinteti ile hard-bop dünyasının derinlerinde güzel bir yolculuğa çıkacaksınız.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: 330,00

AİLE YALANLARI // 20 ARALIK // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Zorlu PSM ve Toy İstanbul ortak yapımcılığı ile Nermin Yıldırım’ın “Bavula Sığmayan” novella’sının birbiriyle bağlı ilk üç kısa öyküsünden kendi uyarladığı oyun olan, başrollerini Melisa Sözen, Ülkü Duru ve Müfit Kayacan’ın paylaştığı ve rejisörlüğünü Hakan Emre Ünal’ın üstlendiği “Aile Yalanları”, küçük bir aile trajedisini üç kahramanın da perspektifinden anlatarak, her birinin aynı olayı nasıl bambaşka şekillerde algılayıp yaşadığını gözler önüne serdiği hikayesiyle 20 Aralık’ta Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde prömiyerini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Belgin, bir gece yarısı annesinden beklenmedik bir telefon alır: “Baban beni aldatıyor.” Apar topar memlekete giden genç kadın, burada üç kişilik bir aile bilmecesinin içine düşer. Aile cenderesinde kendi yolunu bulmaya çalışan Belgin, ömrünün sonbaharında yeni bir hayat ihtimali arayan Kamuran ve herkes mutlu olsun istedikçe kendi dahil kimsecikleri mutlu etmeyi beceremeyen Müzeyyen’in buruk ama neşeli hikâyesi. Söylenenleriyle ama en çok da söylenemeyenleriyle tam bir aile hikâyesi.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori: ₺550,00

2. Kategori: ₺440,00

PINAR SABANCI İLE YAŞADIM DEMEK İÇİN NE YAPMALI? – HAYATI GÜZELLEŞTİRME YOLLARI // 21 ARALIK // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 20.30

Muazzez İlmiye Çığ ile Büşra Sanay’ın “Yaşadım Demek İçin Ne Yapmalı?” kitabı, Türkiye’nin deneyim markasına dönüşüyor. Hayattan ne anlamalıyız? Bize zarar veren ilişkilerden nasıl uzak dururuz? Peki, kariyerimizi nasıl doğru planlarız ya da yaşam kalitemizi nasıl yükseltebiliriz? Pınar Sabancı soruyor, Türkiye‘nin nitelikli yüzleri: Sanatçılar, psikolog ve psikiyatrlar, deneyimli iş insanları, sporcular, gazeteciler ve bilim insanları yanıt veriyor. Pınar Sabancı ile Yaşadım Demek İçin Ne Yapmalı? – Hayatı Güzelleştirme Yolları Zorlu PSM Turkcell Platinium Sahnesi’nde.

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori 605,00₺

2. Kategori 550,00₺

3. Kategori 495,00₺

SILA ”EN UZUN GECE” // 21 ARALIK  // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

Türkçe pop müziğin en iyi kadın vokallerinden Sıla, kült olmuş şarkılarını Turkcell Sahnesi’nde söyleyecek!

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları:  

VIP : ₺2.825,00

1. Kategori : ₺1.695,00

2. Kategori : ₺1.412,50

3. Kategori : ₺1.130,00

4. Kategori : ₺847,50

5. Kategori : ₺678,00

6. Kategori : ₺565,00

ÜÇ EKSİ BİR // 22 ARALIK // %100 STUDIO // 20.30

Üç Eksi Bir 23 Kasım’da Zorlu PSM’de.

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları; 

Genel Satış : ₺319,00

Öğrenci : ₺264,00

CHRISTMAS SPECIAL WITH BORA ÇELİKER AND FRIENDS // 22 ARALIK // touché // 21.00

Christmas Special with Bora Çeliker & Friends, 22 Aralık akşamı touché’de!

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: 253,00

BEST OF GENRES // 22 ARALIK // TURKCELL SAHNESİ // 21.00

Dünya müziğinin saygın ismi Mercan Dede, Türkçe rock müziğinin değişmez ismi Hayko Cepkin ve Türkçe rap sahnesinin usta ismi Ceza, sahnede enerjilerini birleştirerek seyircilere unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanıyor. Geçen sene ilk kez bir araya gelerek oldukça ses getiren Mercan Dede, Hayko Cepkin ve Ceza, “Best of Genres” ile 22 Aralık’ta Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde yeniden bir araya gelerek dinleyicilerine müzik şöleni yaşatmaya hazırlanıyor.

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Genel Satış – Ayakta : ₺880,00

AŞIK SHAKESPEARE // 23-24 ARALIK // TURKCELL SAHNESİ // 20.30

En İyi Film dahil 7 dalda Oscar kazanan kült film Aşık Shakespeare (Shakespeare in Love) Türkiye’de ilk defa tiyatro sahnesinde! Yüksek enerjisi, komedisi ve romantizmiyle dikkat çeken ve sahnelendiği tüm ülkelerde kapalı gişe oynanan Aşık Shakespeare, Serdar Biliş rejisi ve sahne üstünde 40, sahne arkasında 30 olmak üzere toplam 70 kişilik dev kadrosu ile Türkiye’de ilk defa tiyatro sahnesinde. Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu (William Shakespeare) ve Nezaket Erden’in (Viola) üstlendiği; Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu, Piu Entertainment ve Zorlu PSM ortak yapımı Aşık Shakespeare sıra dışı rejisi ile sezon boyunca Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde izlenebilecek.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 20.30

Bilet Fiyatları; 

1. Kategori- Avantajlı Dönem: 795,00₺

2. Kategori- Avantajlı Dönem: 695,00₺

3. Kategori- Avantajlı Dönem: 595,00₺

4. Kategori- Avantajlı Dönem: 495,00₺

5. Kategori- Avantajlı Dönem: 395,00₺

SELEN BEYTEKIN PROJECT // 23 ARALIK // touché // 21.00

Selen Beytekin Project, 23 Aralık akşamı touché’de!

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış : ₺385,00

Yemekli: ₺1.705,00

BABYCONCERTS İLE YENİ YIL PARTİSİ // 24 ARALIK // SKY LOUNGE // 10.00-14.00

BabyConcerts çok sevilen yılbaşı konser programıyla 24 Aralık’ta Zorlu PSM’de! Dört müzisyenin canlı performansıyla olacak klasik müzik konserinde küçük sanatseverler yılbaşı ruhunu yansıtan klasik eserleri bir peri masalı eşliğinde dinleyecek. Gerçek bir balerinle yakından tanışma, hatta isterlerse dans etme şansı bulacaklar. Etkinlik yaklaşık kırk beş dakika sürecektir. Oturma düzeni yoktur. Minderler ve sandalyeler bulunmaktadır. 0+ her yaştan katılımcıya açıktır.

Kapı Açılış: 9.30-13.30

Etkinlik: 10.00-14.00

Bilet Fiyatları:

Genel Giriş: ₺396,00

SİDİKLİ KASABASI MÜZİKALİ // 24 ARALIK // TURKCELL PLATINUM SAHNESİ // 15.00-20.30

Tony Ödüllü Broadway müzikali “Sidikli Kasabası Müzikali” 27 kişilik kadrosuyla sezon boyunca Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’nde. Greg Kotis ve Mark Hollman’ın kaleme aldığı müzikali Kayhan Berkin yönetiyor. Settar Tanrıöğen ve Füsun Demirel gibi isimleri bir araya getiren müzikalde aynı zamanda İstanbul Devlet Opera ve Balesi Şefi Murat Kodallı önderliğinde canlı orkestra da yer almakta.

Dünyanın kuraklıkla boğuştuğu bir dönemde; halkın tuvalete girmesi de özel bir şirket denetimiyle gerçekleşmektedir. Tuvalete girmek için parası olmayanlar ise Sidikli Kasabası’na gönderilmekte ve bir daha geri dönmemektedir. Bu tuhaf “sistem”e başkaldırının başlaması ise sadece bir aşk kıvılcımına bakar. Yapımını MON’un üstlendiği müzikal; yepyeni bir yorumla sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor.

Kapı Açılış: 14.00-19.30

Etkinlik: 15.00-20.30

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – Genel Satış : ₺550,00

2. Kategori – Genel Satış : ₺350,00

1. Kategori – Avantajlı Dönem (TÜKENDİ) : ₺490,00

2. Kategori – Avantajlı Dönem (TÜKENDİ) : ₺320,00

EDITH // 26 ARALIK // touché // 21.00

Fransa’nın ünlü şarkıcısı “Edith Piaf”ın, nam-ı diğer “Kaldırım Serçesi”nin size anlatmak istediği bir hikaye var. “Kaldırım Serçesi”ni herkes tanıyor, pekiyi Edith’le tanışmak nasıl olurdu? ‘’Edith’’ alışılagelmiş Kaldırım Serçesi figürünün dışında, seyircisine çok tanıdık gelen bir yabancı. Aşkları, kayıpları, hüzünleri ve şarkılarıyla günümüz dünyasına kolunun altında evini taşıyarak misafir gelmiş bir hikaye anlatıcısı. Selin Köseoğlu’nun yazıp yönettiği ve aynı zamanda ‘’Edith’’ karakterine hayat verdiği tek kişilik müzikli oyunu, Piaf’ın meşhur şarkılarının Türkçe yorumları eşliğinde seyirci ile buluşuyor.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺253,00

EMİR ERSOY “CUBAN CLASSICS” // 27 ARALIK // touché // 21.00

Piyanist Emir Ersoy CUBAN CLASSICS projesini Volkan Öktem, Eylem Pelit, Aleiksi Contreras ve Sercan Kerpiççiler ile birlikte sahneleyecek. Küba ve Latin Amerikanın eşsiz melodilierini, Michel Camilo, Chick Corea, Cucho Valdes gibi isimlerin bestelerini kendi stilleriyle harmanlayıp izleyici ile buluşturacak olan grubun bu performansı 18 Ekim’de touché’de.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: ₺275,00

Genel Satış: ₺385,00

Yemekli: ₺1.705,00

FLAPPER SWING // 28 ARALIK // touché // 21.00

“Cazın altın çağı” olarak bilinen 1920’lerin 1930’ların müziğini ve atmosferini günümüze taşıyan Flapper Swing, otantik sound’u ve neşeli repertuarıyla touché’de, dinleyicilerini zamanda bir yolculuğa davet ediyor. Manouche gitarlar, kontrbas, saksafon ve vokalin sahnedeki uyumlu birlikteliği ile hem görsel hem işitsel olarak unutulmaz bir geceye hazır olun.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: 253,00₺

DİNÇER GÜNER “ASTRO SAHNE” // 29 ARALIK // touché // 21.00

Dinçer Güner yıldızların, gezegenlerin üzerinden bize sesleniyor! Astrolojiyi yaşam serüveni üzerinden anlatan Dinçer Güner, Astro Sahne’de seyircisiyle interaktif bir gösteri sunuyor.  Anılarını Satürn’ün halkalarına, Mars’ın coşkusuna ve çoğu zaman geri geri giden Merkür’ün kuyruğuna iliştiren astrolog, eğlendirirken diğer yandan serptiği yıldız tozuyla dokunduğu hayatlarımızı düşündürterek renklendiriyor. Aynı zamanda talihli konukların haritasına sürpriz bir okuma yapmayı da ihmal etmeyen Güner, bizi bu sefer sosyal medya ekranında veya televizyonda değil birebir sahnesinde ağırlıyor.

Kapı Açılış: 19.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları:

Ön Satış: 297,00

COMBOLATINO // 30 ARALIK // SKY LOUNGE // 20.00

Combolatino ile dans etmek ister misiniz? Combolatino, yüksek enerjili canlı müziği ile eğlenmek isteyen herkesi 30 Aralık Cumartesi akşamı Zorlu PSM Sky Lounge’a bekliyor. Profesyonel eğitmenden ücretsiz dans workshop, konser öncesi Kübalı DJ Rafa ile eğlence bizi bekliyor!

Kapı Açılış: 20.00

Etkinlik: 20.00

Bilet Fiyatları:

Bistro Genel Giriş : ₺462,00

 Ayakta Genel Giriş : ₺264,00

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu