Astroloji

Burçolog Neler Görüyor Öyle! Yeni Aya Yeni Başlangıçlar Diyebilir miyiz? İşte 2 Mart Çarşamba Burç Yorumlarınız…

Yeni bir ayın gelişiyle umutların içimizde yeniden yeşillendiği bir hafta olacak bu hafta. Baharın müjdesini bizlere yavaş yavaş veren Mart ayı günlük burç yorumlarında bakalım burçlarımızı ne bekliyor. Peki 2 Mart Çarşamba günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç’um Benim…

Çevrendeki insanlara karşı duyduğun kuşku bugün biraz daha artmış gibi görünüyor. Bu huyunu hemen alıp çöpe atmalısın sevgili Koç. Aksi halde çevrendeki insanları incitecek ve kaybetmene neden olacaksın. Bugün iş yerinden kötü bir haber alabilirsin. Uzun süredir üstünde çalıştığın bir projenin iptali seni üzebilir. Bu durumda sana önerimiz öfkeni iyi bir şekilde kontrol etmek olacak.

Aslansın Aslan…

Son dönemlerde ilişkindeki ciddiyeti bugün itibariyle bir üst seviyeye taşımak istiyorsun. Bu gibi noktalarda sana önerimiz ise biraz daha sakin davranman. Bu konuda verdiğin aceleci kararlar gelecekte pişman olmana ya da yoluna sorunların çıkmasına neden olabilir. Akşam saatlerine doğru aile bireylerinle yapacağın bir buluşma ya da görüşme bu noktada onlardan fikir almanı sağlayacak.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Son günlerde fazlasıyla yıpratıcı olaylar yaşadın. Bu olaylar nedeniyle hedeflerinden ve hayallerinden de biraz uzaklaştın doğal olarak. Sana küçük bir hatırlatma yapmak isteriz. Şimdiye dek tüm zorlukların üstünden tek başına geldiğini ve eski uyumu, enerjiyi yeniden yakaladığını unutma. Bunu yeniden başarabilirsin.

Dikkat Akrep Var!..

Uzun zaman sonra bugünü kendine ayırmışsın. Erken saatlerinde yapmaya başladığın iş ve görevlerin günün geri kalanını kendine ayırmanı sağlamış. Zamanı kendine ayırdığında yapabileceğin hobiler bulmalı ve biraz rahatlamalısın.

Kova Kova Su Getirin!..

Uzun süredir stabil şekilde devam eden hayatın biraz paslanmana neden olmuş fakat bugün tüm sportifliğinle başlıyorsun güne. Biraz egzersizin sizler için çok iyi geleceğini söyleyebiliriz. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak açılacaksınız resmen. Güzel bir sporun ardından sorumluluklarınızın başına geçmeniz gerektiğini de hatırlatmak isteriz.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Geleceğe odaklanmak ve yaşadığın sorunları geride bırakmak için hala neden düşünüyorsun. Harekete geçmenin tam vakti. Yeni bir aya güzel başlangıçlarla girerek enerjiyi kendine döndürebileceğini unutmamalısın. Biraz bencil ol ve ilk sıraya her zaman kendini koy.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Sorunları erteleme. Çoğunu halletmişsin fakat ufak tefek ertelediğin sorunlar ileride ayağına dolanabilir. Burçolog uyarmadı deme! Partnerinle aranda yaşanabilecek sorunlar için bugünün tavsiyesi sakinliğini koruman ve iletişime açık olman olacak.

İnatçı Oğlak…

Girdiğin sosyal çevreler aklında yanıt aradığın bazı soruların cevaplarını vermiş sana. Böyle anlarda hevesli görünmemen gerektiğini unutma. Bu denli ön planda oluşun insanların senden koşarak uzaklaşmasına neden olabilir. Heyecanını anlıyoruz fakat daha soğukkanlı bir tavır daha karizmatik görünmeni sağlayacak. Bize güven.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Kendini geçmiş ve resmen çevrendeki insanların iş, sorumluluklarını üstlenmişsin. Bunu yaparken öyle yapmışsın ki artık senin görevin haline gelmiş gibi hissediyorsun. Bunu yapmaman konusunda seni uyaralım. İleride arkadaşlık ilişkilerinin de bozulmasına neden olabilecek bir konu bu. Bunun için insanları da suçlayamazsın çünkü onları neye alıştırırsan senden onu isterler.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

Sevgili ikizler bugün iş yerinde bir oraya bir buraya koşturacak. Gözlerinizi öyle yoğun bir güne açmışsınız ki anlatamam. Yaptığınız planları erteleseniz iyi olur. Gerekli işleri yerine getirdikten sonra bol bol zamanın olacağını unutma.

Boğa’yı Boğma..

Bu güvenememe hastalığın insanlarla iletişim kurmanın da önüne geçiyor sevgili Boğa. Geçmişte yaşadığın travmaların gelecekteki güzel şeyleri engellemesini istemiyorsan hislerini dile getirmekten korkmayı bırakmalısın.

Başak Hasadı…

Dediğim dedik çaldığın düdük tavrın karşı karşıya kaldığın olayları hem çözememene hem de büyümesine neden oluyor. Biraz daha sakin olman ve doğru iletişim kurman hem ilişkilerinin yıpranmamasını hem de olayların sakince çözülmesini sağlayacak.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu