Astroloji

Günlük Burç Yorumlarıyla Yine Geldik. Bakalım 1 Mart Salı Sizler İçin Nasıl Geçiyor!

Yeni bir aydan herkese merhabalar sevgili okurlarımız. Yeni ay yeni başlangıçlar dedik ve günlük burç yorumlarımızla yeniden geldik. Bakalım Mart ayının ilk günü sizleri neler bekliyor? Peki 1 Mart Salı günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç’um Benim…

Aman Allah’ım bu ne sosyallik! Mart ayının ilk günü sosyalleşme, arkadaşlarınızla ufak çaplı organizasyon ya da buluşmalar görüyorum. Yeni insanlarla tanışmaya oldukça açık bir gündesiniz. Bu insanlar hayatınızda kalıcı yer edinebilir.

Aslansın Aslan…

Evlilik ve ilişkinizle ilgili odak noktalarına değineceğiniz bir gün olacak bugün. Bakıyoruz da aşk hayatınızla herkesi kıskandırıyorsunuz. İş konusunda ortaklarınız varsa farklı projelerde adım atmak için uygun bir gün.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Yakın çevrenizde kardeş ya da kuzeninizle ilgili konular bugün odak noktanızda olacak. Bunun yanı sıra iş hayatınızda yeni anlaşmalar ve sözleşmeler için oldukça uygun bir gün içindesiniz. Böyle planlarınız varsa hayata geçirmek için muhteşem bir gün.

Dikkat Akrep Var!..

Bugün ailenizle ilgilenmeniz gereken bir gün gibi duruyor. Ev alma ya da satma işlemleri içinde kendinizi bulabilirsiniz. Aileniz böyle bir konuda yardım isteyeceği ilk kişi yine sizler oluyorsunuz.

Kova Kova Su Getirin!..

Hayatınızda büyük değişiklikler yaratacak fikirlerin ilk adımını atmak istiyorsunuz bugün. Yürüyün be! Kim durdurur sizi. Ayrıca kendi hayatınıza, isteklerinize döndüğünüz bir ayın ilk gününe giriş yaptınız. Bizce de ilk sıraya koymanız gereken kişi kendinizsiniz.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Yeni ayın ilk günü balık burçları biraz yalnız kalmak isteyebilir. Kafanızı karıştıran konular varken kalabalık ortamlara girmekten haz almıyorsunuz. Biraz kenara çekilip, durup, düşünmenin faydasını elbette ki göreceksiniz.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Ödemeler, yatırımlar, borçlar ve daha neler neler…Belli ki 1 Mart’a en hızlı giriş yapan ve uyum sağlayan sizler olmuşsunuz Yengeç burçları. Kafanızdaki yeni girişimleri hayata geçirmek içinse en uygun gün diyebiliriz.

İnatçı Oğlak…

Geleceğe dönük kararlar alırken oturup bir bütçe planlaması yapmanızı öneriyoruz sevgili oğlaklar. Bugün tüm gündeminiz parasal konular olacak gibi görünüyor. Bir finans danışmanı ya da fikirlerine güvendiğiniz bir kişiden destek almanızı önerebiliriz.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Bugün oldukça ilişki odaklı geçireceğiniz bir güne uyanıyorsunuz. Partnerinizle daha gelecek odaklı düşünerek, yine geleceğe yatırım yapmak istiyorsunuz. Yalnız olan Terazi burçlarına müjde! Hayatınıza uzun süreli biri girebilir.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

Gelecek hedefleriniz ve planlarınızla ilgilenmeniz için mükemmel bir gün diyebiliriz. Yüksek öğrenimle ilgili kafanızda soru işaretleri varsa gidermek için bugün müthiş bir gün. Yurt dışı bağlantılı iş veya seyahat düşünebilirsiniz.

Boğa’yı Boğma..

Mart ayının ilk günü sizlerin işe odaklanmasını sağlamış. Bugün neredeyse hep işinizle ilgileniyorsunuz. Kariyerinize odaklı olduğunuz bugünde tanışacağınız insanların iş konusunda teklifleri olabilir.

Başak Hasadı…

Bugün sizler için oldukça yorucu ve yoğun bir iş günü olacak gibi duruyor. Bunca koşuşturmanın ardında dikkat etmediğiniz tek şey ise sağlığınız. Biraz daha sağlığınıza yönelmenizi, bir rahatsızlığınız varsa kontrollerinizi aksatmamanızı öneririz.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu