Astroloji

12-19 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Yeni haftaya temposu yüksek bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Son zamanlarda çevrenizdeki insanlara zaman ayıramadığınız düşündüğünüz oldu mu hiç? Eğer bu soruyu kendinize sorduysanız yakın çevrenize yönelmenizin zamanı gelmiştir. Maneviyatı yüksek bir hafta sizi bekliyor olacaktır. İş hayatınızda sizi strese sokan konular yavaş yavaş düzene gireceği bir hafta sizi bekliyor olacak. Aşk hayatınızda bir durgunluk söz konusu olabilir. Bu durgunluk geçici olacağından dolayı çok fazla önemsemelisiniz. Her şeyden kendinizin önemli olduğunu unutmayın.

Boğa Burcu

Finansal konularda elinizin biraz daha bollaşabileceği bir haftaya adım atabilirsiniz. Yaşantınızda memnun olmadığınız bazı konuları kendinize yakın hissettiğiniz kişilere açma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak bu memnuniyetsizliğinizi bir süre daha kendi içinizde tutmak faydalı olabilir. Çünkü dışarıdan alacağınız tavsiyeler aklınız çok kolay karışabilir. Sağlığınıza bu hafta biraz daha ağırlık vermeniz gerekebilir. Aklınızdaki soru işaretlerinin iştahınızın önüne geçmesine izin vermeyin.

İkizler Burcu

İkizler burcu haftaya enerjik bir şekilde başlangıç yapabilir. Yaz aynın vermiş olduğu etkiyle içinizdeki hareketlilik sosyal yaşantınıza da yansıyabilir ve arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu hafta içerisinde iş hayatınızla ilgili beklediğiniz haberler eli kulağında. Yeni bir iş başlangıcı, iş yerinizde yaşadığınız sıkıntıların düzene girmesi, alacağınız takdir gibi gelişmelerle derin bir “Oh” çekebilirsiniz. Samimi gördüğünüz bir kişiden alacağınız güzel iltifatlarla kendinize olan özgüveniz hafta boyunca devam edecektir.

Yengeç Burcu

Duygusal anlamda hassas olan yengeç burçları, haftanın etkisiyle daha da hassas bir döneme geçiş yapabilir. Çevrenizdeki kişilerin sizlere yapacağı ufak şakalardan bile etkilenebilirsiniz. Herhangi konuda bir veya birden fazla kişiyle girişmek istediğiniz işte hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız hayal kırıklığı motivasyonunuzu aşağıya çekebilir. Neyse ki hafta içerisinde aşk hayatınızda yaşayacağınız olumlu gelişmeler moralinizin dibe vurmasını önleyecektir.

Aslan Burcu

Ailenizle kaliteli zaman geçirmek için birtakım planlar gündeme gelebilir. Uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızdan sizi de mutlu edecek haberler alabilirsiniz. İş hayatınızdaki çalışma arkadaşlarınızla üzerinde çalıştığınız proje veya projelerin başarılı bir şekilde sonuçlanması için önemli adımların atılacağı bir hafta geçirebilirsiniz. Şans oyunlarına olan merakınız hafta boyunca aktif şekilde sürebilir. Ancak şans oyunlarına karşı beklentinizi düşük tutmanız maddiyatınız açısından size yararlı olacaktır. Çünkü hafta içerisinde beklenmedik ödemeler ve harcamalar finansal konularda sizi sıkıntıya sokması an meselesi.

Başak Burcu

Son zamanlarda yaşamış olduğunuz hayal kırıklıkları nedeniyle modunuzun düşük olabileceği bir haftaya adım atabilirsiniz. Kendinizi yükseltmek adına spora yönelebilir ya da yürüyüş yapmak gibi aktivitelere zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Hafta içerisinde almayı beklediğiniz ödemeler kısa bir süre daha gecikebilir. İnsanlara karşı fevri yaklaşımlarınızın olduğunu düşünebilir, bu doğrultuda kendiniz sakinleştirmek açısından iç muhakeme kurabilirsiniz. Hafta içerisinde sevdiğiniz bir kişiden alacağınız haber ile yapmış olduğunuz planlarda değişikliğe gidebilirsiniz.

Terazi Burcu

Uzun zamandır yapmış olduğunuz seyahat planlarınızı hafta içerisinde yeniden gündeme getirebilirsiniz. Maddi açıdan sıkıntılı bir dönem geçiriyorsanız, bu hafta rahatlama döneminiz olabilir. Elinize beklemediğiniz yerden toplu bir para geçebilir. Bu parayla yatırım yapmaya yönelebilirsiniz. Aşk hayatınızda yıldızınızın parlayabileceği hafta sizi bekliyor olabilir. Eğer bekar bir bireyseniz kısmetinizin hareketleneceği döneme adım atacaksınız. Bir partneri veya ailesi olan terazi burçları ise eşlerine karşı tutku ve bağlılıklarında artış yaşayacaklardır.

Akrep Burcu

İş hayatınızda olumsuzlukların bir kenara bırakılıp; daha iyi şartlarda, daha iyi yerlerde çalışmaya devam etmek için teklifler alabilirsiniz. Mevcutta bir işi olan akrep burçları ise kıdem atlama veya kadro gibi sevindirici haberler alabilir. Bütçenizi sıklıkla düşünebilir, daha tasarruflu bir hafta geçirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Kıyafet konusunda kendinize daha fazla özen göstermek isteyebilirsiniz. Çevrenizde gerçekleşen etkinliklere katılma isteğiniz artış gösterse de bu etkinliklere katılmak konusunda kararsız kalabileceğiniz bir hafta sizinle olabilir.

Yay Burcu

Ruhsal sağlığınızı sıkıntıya sokacak düşünceleri kenara bırakmanın tam zamanı. Bu düşüncelerin etkisinde kalarak bencil yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Maneviyatınızı boşladığınızın farkına varmalısınız. Uzun zamandır aramayı düşünüp ancak aramadığınız kişilere telefon açmak için doğru zamanda olacaksınız. Kilo almak veya vermekle ilgili beklentilerinizin sizi tatmin edebileceği bir hafta sizinle birlikte olacak. Dış görünüşünüzü her zamankinden daha fazla beğenebilir, kendinizi daha güzel hissedebilirsiniz. Buna bağlı olarak kendi kişisel bakımınız için birtakım harcamalarda olabilirsiniz. Bu beklentinizin olumlu sonuçlanmasıyla haftayı enerjik bir şekilde kapatabilirsiniz.

Oğlak Burcu

İç dünyanızda kurmuş olduğunuz bazı hayallerinize olan inancınızı tam yitirecekken hafta içerisinde alacağınız bazı haberlerle inancınız yeniden yeşerebilir. Kendi içinizde kurmuş olduğunuz kuruntuları yine kendi başınıza temizleyecek, kendinizi ferahlatmanın yollarını kolaylıkla bulabilirsiniz. Fiziksel görünüşünüz diğer haftalara kıyasla kendinize daha bir hoş gelebilir. Bu doğrultuda kişisel bakımınıza daha fazla ağırlık verebilir, kozmetik ürünlerine harcamalarınızı arttırabilirsiniz. Ancak haftanın sonlarına doğru beklenmedik ödemelerle karşılaşma ihtimaliniz olabilir. Bu yüzden harcamalarınızda daha temkinli olmalısınız.

Kova Burcu

Ticaret ile uğraşan kova burçları satışlarında artışın olabileceği bir haftaya girebilir. Ticari ürünlerinize yatırımlarda bulunabilirsiniz. Ürün veya hizmetlerinizden alacağınız ciddi rakamlar maddi konularda sizi aşırı rahatlatacaktır. Sıcak havaların etkisiyle üstünüze ağırlık çökebilir ve sağlığınız olumsuz etkilenebilir. Sağlığınızda düşüş yaşamamanız adına zararlı yiyeceklerden uzak durmanız gerekebileceğini unutmayın. Yakın bir akraban veya aile fertlerinizden alacağınız bir haberle geleceğe yönelik düşüncelerinizde bazı değişikliklere gidebilirsiniz. Geçtiğimiz haftalarda yapmış olduğunuz finansal planlamalar bu hafta meyvesini verecektir.

Balık Burcu

İçinizin derinliklerinde saklamış olduğunuz bir sır veya üzüntünüzü dışarı vurmak isteyebilirsiniz. Bu duygunuzu dışarı atmakta zorlanacağını düşünüyor olabilirsiniz. Ancak sosyal çevrenizdeki insanların samimiyeti kolayca dökülmenizi sağlayacak ve huzurlu bir hafta geçirmenize neden olacaktır. Şansınız bu aralar sizinle. Uzun zamandır arayıp bulamadığınız maddi veya manevi bir eşyanız var ise bu eşya hafta içerisinde bulunabilir. Bu eşyanızı bulmanızla birlikte kafanızda bir hafiflemenin olduğunu hissedeceksiniz. Değer verdiğiniz kişilere karşı yaklaşımlarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Maddi açıdan elinizin bollaşabileceği dönem sizi bekliyor olabilir. Beklenmedik bir yerden ödeme alabilir ya da miras konusu gündeminize düşebilir.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu