Astroloji

13-20 Haziran Haftalık Burç Yorumu Geldi!

Koç Burcu

Sevgili Koçlar, bu hafta diğer haftalara nazaran manevi duygularınız ön plana çıkacak. Aynı zamanda seyahat konuları da gündemde. Yurt dışında yaşayan tanıdığınız varsa onlarla görüşme yapabilir ya da eşinizin ailesi ile zaman geçirebilirsiniz. Hafta ortasına doğru ise işinizle alakalı konularla ilgilenmeye özen göstermeniz gerekir. Hafta sonu sosyalleşeceksiniz.

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, bu hafta bazı ödemeler ve finansal konular gündeminizde olacak. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz bazı şeyler var. Yeni hafta da bunlarla alakalı önemli kararlar alacaksınız. Hafta ortasında bir seyahat görünüyor. Hafta sonunda ise işinizle alakalı projelerinizi tamamlayabileceksiniz.

İkizler Burcu

Sevgili İkizler, bu hafta ikili ilişkiler gündeminizde olacak. Ayrıca sözleşmelerle alakalı bazı konular da karşınıza çıkabilecektir. Hafta sonuna doğru ise ödemelerle meşgul olacaksınız. Hafta sonuna doğru ise yurt dışında yaşayan akrabalarınızda görüşeceksiniz. Aynı zamanda yeni iş girişimleriniz olacak.

Yengeç Burcu

Sevgili yengeçler haftanınb ilk günlerinde rutin işlerinizle ilgileneceksiniz. Eğer bir evcil hayvan sahibiyseniz onların bakımı için de zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Sağlığınıza hafta boyunca dikkat etmeniz gerekir. Hafta ortasında ikili ilişkileriniz artacak. Hafta sonuna doğru ise hayatınızda yeni bir sayfa açmak isteyeceksiniz.

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar, hafta başında alacak ve ödemelerle ilgili konular karşınıza çıkacak. Harcamalarınızla alakalı bazı planlamalar yapmak isteyeceksiniz. Sağlığınıza hafta boyunca çok dikkat etmeniz gerekiyor. Hafta sonuna doğru ise eğitim ve seyahat konuları önceliğiniz olacak.

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, hafta içinde ailevi konular gündeminizde olacak. Aynı zamanda aile biretleriniz çok daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz. Hafta ortasında ise partneriniz ya da çocuklarınızda çok eğleneceğiniz bir zaman dilimi olacak. Hafta sonunuzu rutin işlenizi tamamlamak için çaba sarf ederek geçireceksiniz.

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, pazartesi ve salı günlerinizde yakın çevrenizle zaman geçireceksiniz. Hafta boyunca bazı seyahatler gündeminizde olacak. Çarşamba ve perşembe günleri ailevi konular söz konusu olacak. Aile içinde aktiviteler yapabilirsiniz. Cuma ve cumartesi günlerinde çocuklarla ilgili konular gündeme gelecek. Pazar günü sağlık problemleri yaşabilirsiniz.

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler, pazartesi ve salı günlerinde finansal konular gündeminizde olacak. Bütçe planlaması yapacaksınız. Hafta ortasında ise yakın çevrenizle ilgileneceksiniz. İletişim yoğunluğu söz konusu olacak. Aracınız varsa aracınızla bir seyahate çıkabilirsiniz. Cuma ve Cumartesi günlerinde ise aile içinde gündemde olan bir konu son bulacak. Pazar günü, yatırımlarla alakalı konularla ilgileneceksiniz.

Yay Burcu

Sevgili Yaylar, hafta başında fiziksel sağlığınız ve dış görünüşünüzle ilgileneceksiniz. Bu hafta egoist olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Çarşamba ve perşembe günlerinde ise maddi ve manevi değerler önceliğiniz olacak. Cuma ve cumartesi günlerine gelindiğinde ise yakın çevrenizden görüştüğünüz bazı kişilerle yollarınızı ayırma kararı alacaksınız. Sosyal medya konuları hafta boyunca gündeminizde.

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar, hafta boyunca sağlıkla alakalı konular gündemde olacak. Yoga ve meditasyon yapma isteği hissedeceksiniz. İç dünyanıza yönelmenizi tavsiye ederiz. Hafta ortasında fiziksel görünüşünüzle alakalı değişiklikler yapacaksınız. Finansal anlamda bütçe hesabı yapmanız gerekiyor. Hafta sonu ise eğitim, seyahat ve alışveriş konularıyla ilgileneceksiniz.

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, hafta başında sosyalleşme isteğiniz olacak. Grup planları yapacaksınız. Hafta ortasına doğru ise sağlıkla alakalı konularla ilgilenebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ikili ilişkilerde bazı sorunlar söz konusu olacak. Pazar günü ise bütçenizle alakalı konularda görüşmeler yapacaksınız.

Balık Burcu

Sevgili Balıklar, hafta başında işinizle alakalı konular gündeminizde olacak. Kariyerinize yönelik bazı kararlar alacaksınız. Hafta ortasında ise sosyal çevrenizde daha çok zaman geçirme isteğiniz olacak. Haftanın sonra günlerinde içinize kapacanak ve kendi yaşamınızla akalı bazı konular üzerinde uzunca düşüneceksiniz.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu