Makyaj

Rengine ve Duruşuna Hayran Kalacağınız Birbirinden Güzel Rujlar

Ruj kadınların hayatında çok önemli bir yere sahip olan favori makyaj ürünlerinden biridir. Öyle ki doğru uygulama ve kaliteli ürün tercihiyle yüzümüze renk katan rujların, bazı kriterler göz önünde bulundurularak satın alınmalıdır. Mesela kalıcılığı yüksek olan ürünler gün içerisinde sıkça makyaj tazeleme ihtiyacını yok edecekken, doğal içerikli ürünler de gün içerisinde dudağınızın ihtiyacı olan nemi sağlayacak. O halde sizler için hazırlamış olduğumuz rengine ve duruşuna hayran kalacağınız birbirinden güzel rujları inceleyebilirsiniz…

Super Stay Mat Ve Kalıcı Ruj Serisi

Ruj seçimi konusunda hassas davranıyorsanız ve siz de her kadın gibi mat rujlara büyük hayranlık duyuyorsanız o halde Super Stay mat ve kalıcı ruj serisine eminiz ki bayılacaksınız. İçerisinde nude tonlarını barındıran bu set, hemen her yerde ihtiyacınız olan tüm renkleri bir arada barındırır. Ayrıca fiyat performans değerlendirmesi yapıldığında çok iyi bir set olduğunu söylemek de kaçınılmaz olacaktır.

Avon True Perfectly Mat Ruj Marvelous Mocha

Mocha rengi her ten rengine yakışan bir tondur. Bu nedenle her kadının da mutlaka edinmesi gereken ürünler arasında yer alıyor. Aynı zamanda rujun çok hafif yapısı sayesinde dudaklar doğal bir görünüme kavuşuyor. Kullanım açısından da çok kolay olan Avon True Perfectly Mat Ruj Marvelous Mocha rengine eminiz ki bayılacaksınız.

Farmasi True Color Lipstick No: 27 Rosewood

Farmasi True Color Lipstick No: 27 Rosewood kremsi yapısının yanı sıra kolay sürmüyle de çok sevilen rujlardan biridir. Ayrıca rosewood tonu günlük kullanım için ideal olmakla birlikte, her cilt tonuyla da kolayca uyum yakalıyor. En önemli avantajı ise dudakta kalıp gibi durmaması olacaktır.

Dior Easy Mat Ruj – 590 Troublante

Bordo renkli rujlar, jeanler ve siyah elbiselerle mükemmel bir uyum yakalıyor. Dior Easy mat ruj serisinin 590 numaralı Troublante ürünü gerek dudaktaki duruşu gerek kıvamı ve gerekse de renk tonunun dudağa oturuşuyla gerçekten kusursuz bir görünüm yaratıyor.

Pierre Cardin Pale Peach Magnetic Dream Ruj 262

Pierre Cardin markasının geliştirmiş olduğu Pale Peach Magnetic Dream Ruj, kremsi yapısı ve yüksek pigmenti ile harikalar yaratıyor. Ürünün uygulanmasından sonra dudaklar ipeksi bir görümüme ulaşır. Aynı zamanda kusursuz duruşu ve nemlendirici özelliği ile de dudaklar için mucize bir üründür.

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu fotoğrafı

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu

Kuaförlük kariyerini kişisel marka, stil ve imaj üzerine geliştiren Şefika Zorlu, danışman ve eğitmen olarak hizmet veriyor; saç, makyaj ve cilt konularında kuaforumden.com ziyaretçilerine de uzman olarak önerilerde bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu