Astroloji

14-21 Mayıs Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Sevgili koçlar, bu hafta sizler için oldukça zorlayıcı geçecek. Mümkün olduğu kadar agresif tavırlardan kaçınmaya özen göstermenizi tavsiye ederiz. Ayrıca işinizle ilgili konuşma ve görüşmelerde bulunacaksınız. Kararlı adımlar atarsanız kazançlı siz olacaksınız. Ticaretle uğraşanlar ise daha yoğun bir hafta geçirecek. Özel hayatınızda ise kendinizi daha şanslı hissedeceğiniz bir döneme gireceksiniz.

Boğa Burcu

Sevgili boğalar, bu hafta rutin işlerinize yoğunlaşacaksınız. Kimi zaman kendi başınıza kalmak isteyecek kimi zaman ise insanlara mesai harcamak zorunda kalacaksınız. Bu da sizi bir nebze de olsa agresif hale getirecek. Hayatınızda önemli bazı insanlar yeni aldığınız kararlarda sizleri destekleyecekler. Hafta başında sizi mutlu eden, keyif veren işlere yönelecek ve hafta sonunda ise para kazanımınızı artırmak adına hamlede bulunacaksınız.

İkizler Burcu

Sevgili İkizler burcu, hafta boyunca sizi rahatlatacak ortamlara girmek adına çaba sarf edeceksiniz. Salı günü Merkür Boğa burcuna geçecek. Bu da sizlerin derin düşünceler içerisine girmesine neden olacaktır. Bazı kişiler arkanızdan konuşuyor, kulağınıza gelen şeyleri gözden geçirmeleri ve kendi hayatınıza yönelik yeni düzenlemeler yapmalısınız. Cuma günü ise içinde bulunduğunuz sosyal ortamlar keyfinizi arttıracaktır. Kendinize güveneceğiniz bir hafta sizleri bekliyor.

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, bu haftaya özel hayatınızda sizin için çok değerli olan insana zaman ayırmak için çaba sarf edeceksiniz. İş hayatınızda ise biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Hafta boyunca arkadaş ortamınız ve sosyal çevrenizle olan iletişiminizde artış olacak.  Cuma günü aile hayatınızda keyifli bir süreç meydana gelecek. Hafta sonu ise kendinizi sosyalleşmekten biraz geri çekeceksiniz.

Aslan Burcu

Sevgili Aslan burcu, hafta boyunca düşüncelerinizi dile getirmekten sakınmayacak ve bunu yaparken de çevrenizdeki kimseyi önemsemeyeceksiniz. Mümkün olduğunca sabırsız olmaktan kaçınmanız gerekiyor. Çok mühim iş görüşmeleri ve anlaşmalar gündemde olacak. Daha kararlı ve oturaklı bir iletişimle iyi sonuçlar alabileceksiniz. Hafta sonu ise grup aktivitelerine katılım sağlayabilirsiniz.

Başak Burcu

Sevgili Başak burçları, bu hafta olabildiğince gereksiz harcamalar yapmaktan kaçınmanız gerekiyor. Öyle ki yapmış olduğunuz gereksiz harcamalar bazı ödemelerinizin aksamasına sebep olabilir. Ayrıca hafta boyunca seyahat, eğitim ve hukuk gibi alanlarda aktif olacağınız bir süreç sizleri bekliyor. Hafta sonu ise daha çok toplum içine karışmak ve göz önünde olmak isteyeceksiniz.

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, hafta boyunca kendinizi evinizde huzurlu ve rahat hissedeceğiniz bir süreç söz konusu. İçinizde biriktirdiğiniz bazı duygu ve düşünceleri evli iseniz partnerinize aktarırken biraz daha dikkatli olmanız gerekir. Aynı zamanda bu hafta maddi konulara çok kafa yoracaksınız. Cuma günü ise sevdiğiniz insanlar değişik fırsatlar yakalayacak ve kendinizi çok mutlu hissedeceksiniz.

Akrep Burcu

Sevgili Akrep burçları, hafta boyunca kendi işinizi kendiniz halletmek konusunda çok ısrarcı bir tutum sergileyeceksiniz. Özel hayatınızda ise baız konularda anlaşmazlıklar söz konusu olacak. Anlaşmazlıkları çözüme ulaştırmak adına uzun süre düşünecek ve neticede sevdiğiniz insan ile iletişiminizi güçlendireceksiniz. Cuma gününden itibaren yeme ve içmeye kendinizi kaptıracaksınız. Yüksek enerjili bir hafta sizleri bekliyor. Aynı zamanda hayatınızı ve olaylara bakış açınızı değiştirecek biriyle tanışarak, onun tecrübelerinden faydalanabilirsiniz.

Yay Burcu

Sevgili yay burçları, bu hafta yeni iş görüşmeleri ve anlaşmalar gündemde olacak. Yoğun ve tempolu süreç sizi yorabilir. Sağlığınızda mutlaka dikkat etmeli ve kontrolü elden bırakmamalısınız. Cuma günü aşık olduğunuz kişi ile zaman geçirmek isteyeceksiniz. Cumartesi gününden itibaren de özel hayatınız sizin nazarınıza daha da önem kazanacak. Sevdiğinizi dinlemek, onun istek ve beklentilerine önem vermek sizler için ön plana olacak.

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlak burçları, bu hafta sizler için çok hızlı geçecek. Aile yaşamınızdan kaynaklanan bazı sorunlar gündemde olacak. Kendinizi büyüklerinize ifade ederken daha doğru cümleleri seçmeye özen göstermeniz gerekiyor. Salı gününden itibaren aşk hayatınızda hareketlenmeler söz konusu. Sanata ilgi duyanlar içinse projelerini sergileme fırsatı doğacak. Cumartesi gününden itibaren ise sağlığınızla alakalı bazı sorunlar gündeme gelebilir.

Kova Burcu

Sevgili Kova burcu, hafta boyunca tek isteğiniz sakinlik olacak. Bazı ailevi sorunlar nedeniyle kendinizi sinirli ve gergin hissedebilirsiniz. Olumsuzluk karşısında ani tepkiler vermemeye dikkat edin. Ev ya da aile hayatınızda çözüm kavuşturmak istediğiniz konular gündeminiz olacak. Ev değiştirme ya da kiralama gibi durumlar söz konusu olabilir. Mümkün olduğunca alışkanlıklarınıza da çekidüzen vermelisiniz.

Balık Burcu

Sevgili Balık burçları, sosyal yaşamınızda bazı sorunlar meydana gelebilir. Parasal konularda daha daha mantıklı düşünmeye çalışacaksınız. Hafta boyunca yakın çevreniz, kardeşleriniz ya da akrabalarınızla olan iletişiminiz artacak. İşinizde sağlam ve kararlı adımlarla ilerleyeceksiniz. Cumartesinden itibaren ise ev hayatınızla ilgili konular, yaşamınızın merkezine yerleşecek. Ev alım ya da satım işlemleri söz konusu olabilir.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu