Astroloji

15 Şubat Güzelliğin Peşindekileri Bekleyen Burç Yorumları

Burç yorumlarına göre bugünün senin için nasıl geçeceğini öğrenmek ister misin? Bakalım seni bugün neler bekliyor? Hemen burcunu bul ve senin için hazırladığımız astroloji içeriğini okumaya başla:)

Koç’um Benim…

Koç burçları ve yükseleni koç olanlara selam! Söylemek isterim ki bugün yükselişe geçen kariyerinize hiç kimse yetişemeyecek. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirmenin tam vakti gibi görünüyor. Olaylara daha gerçekçi bakacağınız bugün de, kararlarınızı direkt olarak belirtmemekte ve biraz düşünmenizde fayda var. Düşünmeden dile getirdiğiniz cümlelerinizle sevdiklerinizi incitebilirsiniz. Bizden söylemesi…

Aslansın Aslan…

‘’Aslansın, aslan’’ dedirteceğiniz bir güne bomba gibi giriş yapmışsınız sevgili aslanlar. İlişkilerinize olan bakış açınızın tamamen değiştiği o farkındalık döneminin kapısını da aralamışsınız aynı zamanda. Bize kızmayın ama sağlıklı beslenme ve diyet üzerine düşmeniz sizlerin daha zinde hissetmesi açısından iyi olacak gibi görünüyor.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Hey maşallah yay burçlarına. Fal kapatsanız mis gibi çıkarmış. Öyle bir döneme giriyorsunuz. İşiniz, aşkınız, dostunuz derken hayata resmen yeniden doğuyormuşsunuz gibi bir güne başlayacaksınız. Verimli bir döneme adım atıyorsunuz. Şansınızın açık olduğu bu dönemde tek yapmanız gereken harekete geçmek…

Dikkat Akrep Var!..

Derin derin konulara girip yine kendi içinde huzursuzluk yaratmaya başlayan akreplere sesleniyorum. Nedir kendinizle alıp veremediğiniz? Elinizde ne varsa durup bir soluklanın çünkü çok güzel haberlerle geldik. İş hayatınızda yaşayacağınız yeni ve olumlu gelişmelerin günü bugün. Aynı zamanda bu aralar yıkıp dökmeye de pek hazırsınız. Sakinliğinizi arttırmanın ve meditasyona başlamanın tam vakti.

Kova Kova Su Getirin!..

Mevcut planlarınızı uygulayacağınız ve kafanızdaki planları uygulamaya geçireceğiniz muhteşem bir güne geçiş yapmaktasınız sayın kovalar. İçinize gerçek anlamda kova kova su serpebilirsiniz. Arkanızdan çevrilen dümenlerin de gün yüzüne çıkacağı bir gün olacak. Gözünüz kulağınız her zamankinden daha açık olsun.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Hem özel hayat hem de iş hayatınızda tahammül seviyenizin az olduğu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bildiğiniz ve gördüğünüz şeyleri dile getirmemek için kendinizi oldukça zor tutuyorsunuz. Tutmaya devam etmenizi bir süre daha gözlem yapmanızı öneririz açıkçası. Bu durumda ‘’Kırmızı balık kaç kaç’’ diyeceğimiz bir güne başlamışsınız. Aynı zamanda önemli kararların da dönemi gelmiş durumda.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Kabuklarınızdan öyle güzel arınıyorsunuz ki doğrusu biz bile imrendik. Maddi anlamda oldukça rahatlayacak görünüyorsunuz fakat yine de hesaplı ve temkinli ilerlemenizde fayda var gibi görünüyor. Ayrıca beklentiniz dışında gelişen olaylara da hazır olun.

Ah inatçı Oğlak …

Oğlaklara selam! Muhteşem haberlerle geldik valla. Biz bile bu kadarını beklemiyorduk. Yeni bir aşk ya da olağan aşkta bir gelişme görüyorum. Kendinizi ifade etmekle ilgili sorunlarınızı alıp bir kenara resmen bırakmışsınız. Bunun hayatınızdaki özellikle de iş hayatınızdaki etkisi hem büyük hem de olumlu olacak. Bize güvenin.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Hey gidi teraziler hey! Kafanızdaki soru işaretlerinden tamamen arınıp bir de üstüne kafanızdakileri uygulamaya geçiriyorsunuz. Bu gün öyle bir gün ki sizin için resmen zirve daha önce böyle yükseliş görmedi desek yeridir. Mutluluk kavramını yenilediğinizden beri her şey nasıl da yolunda değil mi?

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi..

Krediler ve ekonomik durumlar arasında biraz sıkışmışsınız ama borç bu ödenir. Seyahat ve taşınma planlarıyla gündeme gelirken iletişim becerilerinizdeki gelişme dikkatimizden kaçmadı. İş hayatınızda elmas gibi parlayacağınız bir gün sizleri bekliyor.

Boğa’yı Boğma..

Gelecek teklifleri iyi değerlendirmenin, fırsatları kaçırmamanın hayatınızda neleri değiştirdiğini göreceksiniz. Kendinizi boğmayı ve kurallarla yaşamayı bırakmalısınız. Biraz nefes almak, saçmalamak sizlere bugün oldukça iyi gelecek gibi duruyor. Bilgilerinizin kazanca dönüşeceğini görüyorum sevgili Boğa.

Başak Hasadı…

Kazançlı günlere hoş geldiniz sevgili başaklar. Ektiklerinizin hasadı yapılıyor desem doğru olur. Hayatınızda bir imkansızlık gerçekleşiyor. Hem mantığınıza hem de kalbinize uyan yeni bir aşk görünüyor. Valla kıskandık. Değerini bilip fırsatları doğru zamanda değerlendirirseniz hem işte hem aşkta kazanıyorsunuz.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu