Güzellik

Burberry Her ile yeni bir keşif…

Burberry Her efsanesinin son bölümü, neşeli yeşil armut notaları ile birleştirilmiş, hanımeli ve gül ile zenginleştirilmiş, odunsu alt nota ile yumuşaltılmış çiçek açmış şakayık kokusu: Kadınlar için özgür ruhlu modern koku Burberry Her Eau de Toilette.

Gelenek ve modernliğin bir araya geldiği ve fıstık yeşili ile yenilenen ince cam tasarım, Burberry kokusunun spontane ve cesur doğasını ele geçiriyor.

Her Eau de Toilette’in güçlü  şekilde feminen ve hayat dolu kokusunu yansıtmak için Fran Summers, uyanırken dramatik gündoğumu manzarasını keşfeden fantezi dünyasında başroldedir.

Günün ilk ışıklarında görkemli kanatlarını gösteren gerçeküstü ve nefes kesen silüeti Mario Sorrenti tarafından fotoğraflandı.
3616301975755 BYF HER EDT 22 100ml
Burberry Her

Şehrin ruhundan etkilenerek büyüleyici enerji ve çaba gerektirmeyen orijinallik ile keşfe çıkan Summers, modern Burberry kadınının eşsiz ruhunun canlı örneği. Cüretkar ve cesur olmasına ek olarak sabah güneşinde rüyada gibi hareket eden – mistik karakteri dönüşür ve özgürce gökyüzüne uçar, yeni bir maceranın peşinden koşar ve kendi dünyasını yeni bir perspektiften görür.

Beklentilerden kaçış, yeni bir keşif.

Burberry Her :

Beklentilerden kaçış, yeni bir keşif.

User Rating: Be the first one !

Erkan Güzel fotoğrafı

Erkan Güzel

Ankara Üniversitesi D.T.C.F Sinoloji bölümünden mezun oldu. Shanghai Fudan Üniversitesinde tamamladığı yüksek lisansının ardından uzun yıllar yurtiçinde ve yurtdışında yerel ve global markalar için pazarlama bölümlerinde görevler üstlendi.Estetica Dergisi, hairist.com.tr ve Güzelliğin Peşinde Gazetesi ile güzelliğin peşinde.Ortaokul yıllarından bu yana sevdiği yayıncılığa 'iyilik güzelliktir' sloganıyla devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu