Astroloji

Burçolog Geldi Burçolog! Dosta Düşmana Öyle Haberlerle Geldik ki! İşte 17 Şubat Çarşamba Burç Yorumlarınız…

Koç’um Benim…

Koç burcu günlük yorumlarına hoş geldiniz sevgili koçlar. Sorumluluklar, endişeler, tepkiler neler neler…Öğle saatlerine doğru hissettiğiniz duygular arasında endişe yer alacak fakat tepkilerinize dikkat etmenizde fayda var. Sorumluluklarınızla ilgilenmeniz ve boşlamamanız gereken bir gün görüyorum.

Aslansın Aslan…

Baskınlık ve otoriterlik tam size göre maşallah. Aslan burç yorumlarına hoş geldiniz diyerek başlamak isterdik ama pek hoş gelmediniz vallahi. Bu baskınlık ve otoriter olma durumlarını ucundan ucundan törpülemeniz gerekiyor. İş arkadaşlarının bu durumdan şikayetçi olabileceğini görüyorum. Kimseyi germeye de gerilmeye de gerek yok.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Yay günlük burç yorumlarından yaylara selam. Şu okunuzu bir bize saplamadığınız kaldı. Tek başınıza yine bir işlere girişmişsiniz. Partnerime sorayım, destek alayım yok. Bu tavrınız sıkıntıları da berberinde getirebilir. İnşallah yanılan biz oluruz ama Burçolog asla yanılmaz.

astrolojik el
Astrolojik el

Dikkat Akrep Var!..

Akrep burç yorumları bu defa pek güzel haberler veremeyebilir. Hep arkadaş hep çevre sorunları. Sende insansın tatlım. Çevrenin sorunlarına yetişeyim derken kendine geç kalmamış mısın sence de? Tüm bu bunalmaların sinirini hiç hak etmeyen bir arkadaşından çıkarabilirsin. Pişman olacağın şeyler yapma!

Kova Kova Su Getirin!..

Kova günlük burç yorumlarından herkese selam! Kendini ve yapabildiklerini kanıtlama arzunu anlıyoruz ama zorunda olmadığını söylemek isteriz. Sen mükemmelsin ve bunu sadece senin bilmen yeterli. Kendini ispatlama özelliğin kaygıyı ve telaşı beraberinde getirmiş resmen. Kendini rahat bırak canım! Bir de görüyorum ki gün sonun övgülerle geçiyor. Övülmek güzel ama kendini de bu yolda paralama.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Günlük burç yorumlarından balıklara selam! Yine yüzemeyeceğiniz denizlere atlamış görünüyorsunuz. Bir telaş bir telaş…Gün içinde zorlandığın konular elbet olacak ama bunları geçmiş deneyimlerin sayesinde halledebilirsin. Gün sonu evde sessiz ve sakin bir son yapmak istiyorsun gibi. Huzur en büyük hakkındır.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Sevgili yengeç, günlük burç yorumlarına hoş geldin. Bıkkın ve bunalmış gördüm seni. Çevren tarafından anlaşılmak için çabalıyorsun ama onlar üstüne senden şikayetçi. Belki de tek yapman gereken başkalarına olan sınırını daha iyi çizip kendine koyduğun sınırı da kaldırmaktır. Ne dersin?

İnatçı Oğlak…

Oğlak günlük burç yorumunda bugün çok sosyal olduğunuz görünüyor. Sosyal ve bir o kadar da yoğun. Enerjini tek bir anda harcaman yerine güne yaymanı tavsiye ederim sevgili oğlak. Ayrıca hayatın sadece sorumluluklardan ibaret olmadığını da dostun olarak hatırlatmak isterim. Sevdiklerine vakit ayır.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Terazi günlük burç yorumlarından merhabalar! Etrafında başkaları hakkında yapılan acımasız sohbetler görüyorum bugün. Bildiğin dedikodu. Doğru bulmadığın anda kalmaman ve doğru bulmadığın sohbete katılmamanı öneriyorum. Öfkelenebileceğin bir gün olacağa benziyor. Böyle bir durum yaşarsan sinirini değil zekanı kullan. Zekanla karşındakini alt edebilirsin unutma.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi..

İkizler günlük burç yorumu bugün biraz can sıkıcı gelebilir sizlere. Aileniz özel hayatınız ile ilgili haddinden fazla yorumda bulunabilir. Bu durum da doğal olarak canınızı sıkmışa benziyor. Hayatın, ilişkilerin sana özel olduğunu unutma. Herkesle paylaşmak zorunda değilsin.

Boğa’yı Boğma..

Boğa günlük burç yorumlarında bugün gördüğüm büyük bir kapalılık. Evet, eleştiriye o kadar kapalısın ki bu durum yakın çevrenle aranı biraz açabilir. Bu gibi durumlarda daha yapıcı ve iletişime açık olmanı tavsiye ediyoruz. Çevrendeki insanların dedikleri kötü niyetli değil. Aç kendini aç!

Başak Hasadı…

Sabır, anlayış…Başak günlük burç yorumlarında bugün seni kurtaracak olan iki kavramın bu olduğunu görüyoruz. Gerildiğin anlarda empati yeteneğini koy ortaya. Çevrendeki insanların uyumlu iletişimleri karşısında sende öyle olmaya çalış. Aksi halde gün geçtikçe ilişkilerini yavaş yavaş yitirdiğini hissedebilirsin.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu