EstetikGüzellik

Sosyal Medyadaki Hayat Psikolojinizi Bozduysa Göreceğin Gerçekler Seni Hayata Döndürebilir! İşte Ünlülerin Gerçek Kusurları, Estetik Öncesi Halleri!

Kusursuzluk kavramının en çok ele geçirdiği isimler tartışmasız ünlüler. Estetiksiz halleriyle asla tanıyamayacağınız ve günümüzde isimleriyle zirvede yer alan ünlülerin estetiksiz hallerini görünce gözlerinize inanamayacaksınız. Güzelliğin Peşinde olarak güzelliğin peşinden fazlasıyla koşan o isimler kimler? Hazırsanız bombayı paylatıyoruz!

1. Kerimcan Durmaz

Son dönemin en popüler isimleri arasında yer alan Kerimcan Durmaz sosyal medyanın bir anda patlayan ve büyüyen isimlerinden biri olmuştu. Şimdiki haliyle pek çok sosyal medya kullanıcısının ilgisini çeken Kerimcan Durmaz’ı estetiksiz görünce bizler tanıyamadık. Siz bu estetik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ekran Resmi 2022 02 17 09.08.14
Kerimcan Durmaz

2. Fahriye Evcen

Güzelliği ile birçoğumuzu kıskandıran Fahriye Evcen’in estetiksiz hali biraz hayal kırıklığına uğratabilir. Şahsen biz görünce doktoru kimse tanışmak istedik. Ünlü oyuncu estetiğin hakkını vermiş ve oldukça dozunda kullanmış.

Ekran Resmi 2022 02 17 09.08.52
Fahriye Evcen

3. Sıla

Şarkılarıyla bizi oradan oraya savuran, alıp götüren Sıla’yı tanımayan yoktur. Yediden yetmişe pek çok kişinin şarkılarını ezbere bildiği Sıla’nın estetiksiz hali de bizleri bir hayli şaşırttı. Sizce güzelliğin peşinden gitmek parayla da ilgili olabilir mi?:)

Ekran Resmi 2022 02 17 09.09.30
Sıla

4. Serenay Sarıkaya

Türkiye’nin en güzel kadınlarından biri olan Serenay Sarıkaya aynı zamanda pek çok markanın da yüzü. Estetik müdahaleler geçiren Serenay Sarıkaya’nın estetiksiz hali bizlere tatlı geldi ama yine de değişim küçük sayılmaz. Siz bu değişim hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ekran Resmi 2022 02 17 09.10.19
Serenay Sarıkaya

5. Gülşen

Sahne kıyafetleri ve kusursuz fiziğiyle sık sık gündeme gelen Gülşen değişimiyle bizim ağzımızı açık bıraktı. Bu nasıl bir doktor? Bu nasıl yerli yerinde bir estetik Gülşen Hanım? Şahsen biz çok beğendik sonrasını.

Ekran Resmi 2022 02 17 09.10.45
Gülşen

6. Şeyma Subaşı

Asla Türkiye’de yakalayamadığımız ama dilimizden de düşürmediğimiz Şeyma Subaşı var sırada. Sosyal medyanın olmazsa olmazı Şeyma Subaşı estetiksiz haliyle ‘’vay be’’ dedirtecek cinsten.

Ekran Resmi 2022 02 17 09.11.14
Şeyma Subaşı

7. İrem Derici

Estetikleriyle her zaman barışık olan, açık sözlülüğü ile tanıdığımız başarılı şarkıcı İrem Derici’de değişimiyle göz kamaştıranlardan diyebiliriz. O Ses Türkiye yarışmasıyla ünlüler dünyasına katılan İrem Derici’nin estetik öncesi hali hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ekran Resmi 2022 02 17 09.11.39
İrem Derici

8. Esra Erol

TV programlarıyla ününe ün katan başarılı sunucu Esra Erol’un da yıllar içinde yaşanan büyük bir değişimi var. Buna estetik mi? denir yoksa yıllar mı? Bilemiyoruz. Tek bildiğimiz başarılı sunucunun yaş aldıkça güzelleştiği. Sizce öncesi mi? Sonrası mı?

Ekran Resmi 2022 02 17 09.11.50
Esra Erol

9. Bella Hadid

Hep Türk ünlülerden bahsedecek değiliz ya! Biraz da dünyaca ünlü, hepimizin özendiği yabancı ünlülerden bahsedelim. Dünyaca ünlü mankenlerden biri olan Bella Hadid’i bilmeyen yoktur. Sürekli özendiğimiz kusursuzluğun parayla nasıl satın alındığını açık bir şekilde görüyoruz değil mi?

bella hadid
Bella Hadid

10. Kylie Jenner

Jenner ailesinin en bilindik yüzlerinden biri olan Kylie Jenner asla estetik yaptırmadığını savunsa da aşağıdaki görsel her şeyi açıklar cinsten. Yapma be Kylie Jenner! Bizi de kandıramazsın!

kylie jenner
Kylie

11. Cardi B

Ünü, şarkıları ve şöhretiyle tüm dünyanın dilinde olan Cardi B. Resmen bir estetik dehası. Estetiğin gücünü oldukça iyi kullanan Cardi B. resmen değişime tekme tokat girenlerden.

Ekran Resmi 2022 02 17 09.13.12
Cardi B

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu