Astroloji

24 Haziran – 1 Temmuz Haftalık Burç Yorumları Geldi! Yeni Ay Yeni Fırsatlar!

Haftalık burç yorumlarında yeni haftada neler var? Temmuz ayına girişin ilk gününü de kapsayan bu hafta da neler yaşanacak? İşte Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık 24-1 Temmuz haftalık burç yorumları…

Koç Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Koç burçlarına selam. İlla benim dediğim olacak şeklinde bir inat içinde gibi görünüyorsunuz. Bu tavrınız karşısında çevrenizdeki kişilerden tepki alabilirsiniz. Girişimciliğiniz ve bu noktadaki cesaretiniz bu hafta oldukça ön planda olacak. Aşk konusunda hayatınız oldukça iyi giderken, en çok affeden burç kategorisinde olmanızdan dolayı yine affedilecekler listeniz kabarmış durumda.

Boğa Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Boğa burçlarına selam. Her şeyi değiştirme isteğiniz ve cesaretiniz olsa da bir türlü bu konu ile ilgili çabaya geçemiyorsunuz. Yeni çevre ve arkadaşlık anlamında şansınız çok açık. Bu nedenle girişken olmanın tam da zamanı. Burçolog olarak söylemek isteriz ki bu hafta atılgan olmaya çalışın.

İkizler Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili İkizler burçlarına selam. Sevdiğiniz bir kişi ile ilgili hayal kırıklığı bu hafta yaşamanız muhtemel. Bu nedenle ikili ilişkilere olan inancınızı yitmiş hissedebilirsiniz. Bu hafta kariyer anlamında oldukça şanslı hissedeceksiniz. Aşk hayatınızda uğradığınız hayal kırıklığı sizleri korkutmasın. Sizleri evliliğe ikna edecek biri ile tanışabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Yengeç burçlarına selam. Sürekli evde vakit geçirmekten sıkılmışsınız ve kendinizi bu hafta dışarı atmak isteyeceksiniz. Yeni hafta, yeni aya giriş ile birlikte hayata bakış açınız da derinden etkilenecek. Hayata hem daha olgun hem de daha felsefi bakmaya başlayacaksınız. Sevgilinizin sizin için bir sürpriz planladığını da söylemek isteriz.

Aslan Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Aslan burçlarına selam. Bu hafta hayatınızdaki kişilere karşı daha babacan, daha olgun ve korumacı bir tavır sergiliyorsunuz. Burçolog olarak bunu iyi niyetinizden dolayı yaptığınızdan eminiz fakat bu durum çevrenizdekiler için biraz sıkıcı gelebilir. Ameliyat planı olan Aslan burçları için zor bir hafta olsa da atlatabileceğinizi unutmayın.

Başak Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Başak burçlarına selam. Haftanın ilk günü olan Pazartesi günü seyahat isteğiniz olabilir. Kendinizi bir yerlere atmak isteyebilirsiniz. Sıkı ve disiplinli bir şekilde çalışmanızdan dolayı bu tatili en çok siz hakettiniz. Hane içindeki kıskançlık ve çekememezlik sizlerin zaferi ile sonuçlanacak.

Terazi Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Terazi burçlarına selam. kendiniz için gizem yaratacağınız bir haftaya giriş yaptınız. Bu hafta hem miras konularına kafanız takılabilir ya da ortaya bir konunun açığa çıkmasını sağlayabilirsiniz. Bu hafta tam da bir Sherlock Holmes olacaksınız. Aşk hayatınızda bu hafta bir kımıldama olabilir.

Akrep Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Akrep burçlarına selam. Yeni haftanın ilk günü romantik bir yemek ya da sevdiğiniz biri ile uzun süreli vakit geçirebilirsiniz. Bu hafta flörtöz tutumlardan kaçınmanızı öneririz. Gerçek aşka ulaşan dek yapmanızı önerdiğimiz tek şey ise spor diyebiliriz.

Yay Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Yay burçlarına selam. Koşuşturmalarınız ve başarılarınız için diyebileceğimiz bir şey yok ama bu noktada sağlığınızı iyice boşladığınızı da görebiliyoruz. Aşk hayatınızda biri yoksa bu aralar uzak kalmanızı tavsiye ediyoruz.

Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Oğlak burçlarına selamlar. Bu hafta içerisinde aşk ve ikili ilişkilerinizde her şey düzeleceğe benziyor ve ilişkileriniz eski canlılığına kavuşuyor. Çocuklarınız ile birlikte yapacağınız geziler düzenleyebilir ve bu hafta farklı şeyler keşfetmeniz sizin ve çevrenizdekiler için çok iyi olacak.

Kova Burcu Haftalık Yorumu

Sevgiler Kovalar hepinize iyi haftalar diliyorum. Bu hafta kendi yaşam alanınız olan evinizde vakit geçirmeniz sizin için önemli. Kendiniz için bir şeyler yapın ve konfor alanınızın dışarısına çıkmayın. Bu hafta evinizde sizleri sakin ve huzurlu bir dönem bekliyor olacak.

Balık Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Balık burçları herkese selamlar! Bu hafta yakın çevreniz ve komşularınız ile ilgilenmek için önemli bir hafta. Sizden kilometrelerce uzak bir yerlerde sevdikleriniz ile ilgili şaşırtıcı haberler alabilirsiniz.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu