Astroloji

Burçologla Yeni Bir Gün Asla Umutsuz Değildir! Toplanın Kızlar! Günlük Burç Yorumlarınızı Dağıtıyorum!

Burçolog’la yeni bir günden tüm güzel okurlarımıza merhaba! Bugün sizleri hem güzel hem de biraz tetikte olmanız gereken git gelli haberler bekliyor. Günlük burç yorumlarının en tatlı burçoloğu olarak belirtmek isterim ki bizimle başladığınız bir gün asla umutsuz değildir. Peki Peki 25 Şubat Cuma günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç’um Benim…

En ufak şeylerden bile fazlasıyla etkilenmenin neden ne biliyor musun? Herkesin dediklerine bu denli kulak asman tabii ki de. Hepsi birleşince odaklanman gereken şeylere odaklanamamana neden oluyor. İnsanların dediklerine kafa sallayıp geçsen bu denli canın sıkılmayacak. Neyse boşver bunları! Akşam saatlerine doğru ailenden müjde dolu bir haber alacaksın. Belki bu biraz yüzünü güldürür.

Aslansın Aslan…

Bugün resmen ters tarafından kalkmışsın. İş yerinde bazı iş arkadaşlarınla aranda gerginlik çıkabileceğini belirtmek isterim. Aslan gibi kükreme ama olur mu? Unutma ki öfkeyle kalkan zararla oturur. Elinden geldiğince kırıcı yanlarını törpüle ve kendini ön plana atma.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Soğukkanlı tavrın ve zekanla kimin başı sıkışsa geldiği ilk adres olmuşsun. Bugün çevrendekilerin senden yardım isteyeceği bir gün olabilir. İnsanlara yardımcı olmak tabii ki güzel ama iyilik meleği olmak zorunda da değilsin. Yardım ederken kendini ve hayatını geri planda bırakma. 

Dikkat Akrep Var!..

Arkadaş ortamında seni kapsamayan ufak tefek tartışmalar ve gerginlikler olacak bugün. Böyle durumlarda sergilemen gereken tavır kesinlikle orta yolu bulmak olacaktır. Ortalık alev alırken bir de barutla yaklaşmanın anlamı yok diye düşündük. Akşam saatlerine doğru evinde dingin saatler geçirmek isteyebilirsin. Bizce de çok güzel bir fikir bu.

Kova Kova Su Getirin!..

Gün içinde üstlerinden alacağın uyarılar sorumlulukların üstüne biraz daha düşmen gerektiğini bir kere daha hatırlatacak sana. Kaç gündür diyoruz ama dinleyen kim? Kişisel hayat ayı iş hayatı ayrı. Bu gibi noktalarda ikisini tereyağından kıl çeker gibi ayırman gerekiyor.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Günün erken saatleri ailenden ya da aile yakınından gelen bir davetle resmen şenleniyor. Bugün aile fertlerinde zaman geçireceğin bir gün olacak gibi. Hayatın yoruculuğunun bizler de farkındayız fakat böyle anlarda anı yaşaman en doğrusu olacaktır.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Hayatındaki herkesin dertlerini üstlenmişsin ama senin yükünü kimin hafifleteceğini hiç düşünmemişsin. Tüm bunları bir noktaya kadar yapabilirsin. Gücün tükenmeden kendine dönmelisin. Kenara çekil ve çevrendekilerin desteğinden yararlan.

İnatçı Oğlak…

Düşünmeden atılan adımların pişmanlıkla sonlanacağını unutmamalısın sevgili Oğlak. Bu gibi anlarda önce kafanı toplaman ve sonrasında harekete geçmen çok daha mantıklı bir hareket olacaktır. Başarılarının ard arda gelmesi başını döndürebilir ama yavaş yavaş aldığın bu başarılı kararların tek bir yanlışla domino taşları gibi yıkılacağını unutmamalısın.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Ooo sevgili Teraziler iş yerlerinde muhteşem bir tempoyla başlıyor bugün güne. Proje ve planlar seni köşeye sıkıştırmış gibi hissettiriyor olabilir. Böyle anlarda derin bir nefesin ardından yapılacak gerçekçi planlardır.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

Her işi tek başına yardıma başvurmadan yapmaya çalışıyorsun. Bu çok yorucu olmuyor mu sence de? Destek tekliflerine açık olmak seni başarısız göstermeyecek emin ol. Hem kendine zaman ayırmanı da sağlayacak bu yardım teklifleri.

Boğa’yı Boğma..

Çok yönlü yapınla tek bir işle uğraşmıyorsun. Yöneldiğin her farklı alanda eşi benzeri olmayan işler koyuyorsun ortaya. Bu çok güzel olsa da sosyalleşmenin de önemini unutma. Bazen şarj olman gerekiyor.

Başak Hasadı…

Partnerin hayatındaki en zorlu anlarda bile yanında. Bu bizlerin bile gönlünü sıcacık ediyor. Hayatındaki zorlukları atlatmana da yardımcı oluyor aynı zamanda. Sana güzel başka haberlerimiz de var. Gün ortalarına doğru iş yerinden çok güzel haberler alıyorsun. Bize de haber vermeni bekliyoruz.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu