GüzellikCilt BakımıSaç Bakımı

Ünlüleri Güzelleştiren Ekran mı Yoksa Gizli Sırları mı? Ünlülerin Güzellik Sırları Artık O Kadar da Sır Değil. İşte Ünlülerin Güzellik Sırları…

Ekranlarda gözümüzü alamadığımız pek çok ünlü ve güzel ismin güzellik sırlarına ulaştık. Mermer gibi bir cildin yanı sıra pürüzsün bacaklardan parlayan saçlara kadar hangi ünlü ne yapıyor? Pek çoğu doğal yollara ve yöntemlere başvuruyor. Evde kolay bir şekilde hazırlayabileceğiniz ünlülerin güzellik iksirlerini öğrenmeye hazır mısınız? Tülin Şahin’den Demet Özdemir’e kadar pek çok güzel ünlünün güzellik sırları ile Güzellin Peşinden gitmeye hazır mısınız? Cevap evet ise başlıyoruz.

Tülin Şahin Güzellik Sırları

tulin sahin kadinlarin zirvesini yonetecek 1617438054 0838

Doğal ve düzenli beslenme denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Tülin Şahin yaş aldıkça güzelleşen ünlülerimiz arasında yer alıyor. Güzelliğiyle bugün yediden yetmişe herkesin tanıdığı ve ekranların sevilen ismi Tülin Şahin’in güzellik iksirine ulaştık desek?

1 tatlı kaşığı bal, 1 muz ve 1 elma karışımından hazırladığı maskesini yüzünde 20 dakika bekleten ve sonrasında ılık su ile durulayan Tülin Şahin’in güzellik sırrının kolaylığına bizler de inanamadık. Düzenli kullanımın şart olduğu bu karışımı evde kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

Demet Özdemir Güzellik Sırları

1344355

Duru güzelliği ve pürüzsüz cildiyle ekranların en çok sevilen isimleri arasında yer alan başarılı ve güzel oyuncu Demet Özdemir’in güzellik sırrını duyunca inanamayabilirsiniz. Duru güzelliği nereden mi geliyor? İşte Demet Özdemir’in güzellik sırrı…

Saç sırrı haftada bir kere karıştırarak uyguladığı yumurta ve zeytinyağı karışımı olan Demet Özdemir yüzü ve vücudu içinse farklı fırçalar ile masaj uyguluyormuş. Böylelikle ölü derilerinden kolaylıkla arınabiliyor.

Seda Bakan Güzellik Sırları

5d56e18e554282102ce3c402

Setlerde uygulanan ağır makyajlardan gül suyu ile arındığını ve kozmetik malzemelerine karşı olduğunu söyleyen Seda Bakan’ın güzellik sırrı gül suyu ve pamuktan oluşuyor. Kendini bildi bileli uyguluyormuş. Ne diyorsunuz?

Yasemin Özilhan

s 204ecdb3f056b6bbb7140b0a2a5c62d3955dcda1

Doktorlar Ela karakteriyle gönlümü fetheden ve daha sonra oyunculuk kariyerini bırakarak sosyal medya fenomenliği yapmaya başlayan Yasemin Özilhan sosyal medyada sıkı takipçisi olan güzellerden. Fiziği, cildi ve tarzıyla pek çok kişi tarafından oldukça sevilen Yasemin Özilhan’ın güzellik sırrı yüz masajı ve hamammış. Hamam oldukça inanan Yasemin Özilhan ayda bir kere mutlaka gidiyormuş

Defne Samyeli

defne samyeli guzellik sirlari 4

Güzelliği ile yıllara meydan okuyan ve kızlarının ablası gibi duran Defne Samyeli’de güzellik sırları oldukça merak edilen ünlüler arasında yer alıyor. Güzel ve başarılı oyuncu Defne Samyeli’nin güzellik sırrı sizleri şok edecek. 2 yemek kaşığı taze çekilmiş Türk kahvesi, 2 yemek kaşığı kakao, 1 yemek kaşığı bal ve 3 yemek kaşığı tam yağlı yoğurdu karıştırarak hazırladığı maskesini yüzüne uygulayan Defne Samyeli 20 dakikalık bir beklemenin ardından ise yıkamaya geçiyormuş. Gün içinde içtiğimiz kahvenin telvesi atılmasın o zaman kızlar…

Burçin Terzioğlu Güzellik Sırları

160352419 1119820501761338 2574953583746612303 n

Doğal güzellerden olan Burçin Terzioğlu da güzelliğiyle herkesi mest eden ünlülerimizden. Hem oyunculuğu hem de güzelliğiyle sosyal medyada sık sık konuşulan Burçin Terzioğlu’nun güzellik sırları arasında yoğurt, yumurta akı ve hamam bulunuyor. Tıpkı Yasemin Özilhan gibi hamamın gücüne inanan Burçin Terzioğlu yumurta akı ve yoğurt karışımını da yüzüne uyguluyormuş.

Açelya fotoğrafı

Açelya

Editör

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu