Astroloji

26 Ağustos-2 Eylül Haftalık Burç Yorumları

KOÇ ( Çocuk Ruhu Peşinizde )

Sevgili koç, meraklı bir hafta geçirecek gibi duruyorsunuz. Tam bir çocuk gibi her şeye heveslenebilir, şımarık bir hafta geçirebilirsiniz. Gündelik işlerinizi koşuştururken kendinizi ihmal edeceğiniz anlar olabilir. Bir şey diyeyim mi? Etmeyin. Bu hafta enerjinizi yüksek tutmak için dört bir yandan kendinize özen gösterin. Böylece haftayı huzurlu şekilde kapatabilirsiniz.

BOĞA ( Ateş Bacayı mı saracak? )

Merhaba boğa, keyifler yerinde mi? Astrolojiye göre gayet yerinde 🙂 Etrafınızda size ilgisini arttırmış birilerinin olduğunu hiç fark ettiniz mi? Eğer etmediyseniz şimdi biraz daha dikkatli olmanın tam zamanı. Size karşı kendini açmak isteyen, ilgisini size yöneltmek isteyen birileri olabilir. Aşk diyorum boğa, AŞK ! Aşk konusunda yüksek bir hafta geçirebilirsiniz. Eğer sizin ilgi duyduğunuz biri varsa da bunun ufaktan belli etmenin zamanı gelmiş olabilir.

İKİZLER ( Güvercin Bacağında Bir Kağıt )

Selamlar ikizler, her şey yolundadır umarım. Maddi konularla ilgili birtakım gelişmelerin yaşanabileceği bir haftaya giriş yapıyor olabilirsiniz. Alacak verecek veya borç gibi konularınız gündeme gelebilir. Uzun zamandır bir yerlerden beklemiş olduğunuz bazı haberlerin size ulaşması eli kulağında. Bu haber işinizle ilgili olabileceği gibi miras veya alacak verecek ile ilgili de olabilir. Beklenti içerisinde olabileceğiniz bir hafta olacağından dolayı enerjinizde bir miktar düşüşler yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ ( Haftanın Süpermeni )

Merkür ve Plüton’un bulunacak olan konumlarından dolayı üstünüze kahramansı bir enerji sinebilir. Bu kahramansı yaklaşımınızla çevrenizdeki kişilere yardım etme isteğiniz artabilir. İletişim bakımından yükselebilir, çevrenizdeki kişilerle iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Canım yengeçler, bir şeyi unutmayın. Kendinizi… Başkalarıyla ilgilenirken kendinizden de ödün vermemeye dikkat etmelisiniz.

ASLAN ( Modu Yukarıya Çek! )

Haftanın duygusalı; Aslan. Bu gerginliğin sebebi nedir? Biraz gevşemen lazım tatlım. Düşün düşün nereye kadar? Sende biliyorsun ki yaşamış olduğun stres konuları gelip geçici. Kafana takmadan yaşantına devam etmen lazım. Kendini iyi hissetmek için alışverişe çıkabilir, amaçsızca yürüyüşler gerçekleştirebilirsin. Yoksa bu hafta kahveni mi eksik ettin? En uygun zamanda kahveni eline ve kendini toparlama zamanı. Gelecek haftalarda seni mutlu edecek bazı gelişmeler yaşanabilir. Haftayı mutlu bir şekilde kapamalısın.

BAŞAK ( Sosyal Yıldız )

Merhaba Başak, bakıyorum da çevrendeki insanlarla baya içli dışlısın. Bu hafta üstündeki sosyalliği neye borçluyuz? O değil de, çevrendeki insanlar tarafından da gözde olan birisin.  Arkadaşların tarafından sıklıkla aranabilir, bir yerlere davet edilebilirsin. Özellikle düğün, nikah gibi özel merasimlerin vazgeçilmezi olman olası. Ancak bu denli sosyalleşirken maddi durumuna da dikkat etmende fayda var. Aksi takdirde haftayı maddi açıdan zor bir şekilde kapatabilirsin.

TERAZİ ( Dengede Ufak Tatsızlık )

Hey Terazi. Biraz sakin mi olsan? Bu sinirli halin de neyin nesi? Senin gibi uysal bir burca hiç yakışmayacak bir tutum. Stresten uzak kalmalısın, bu kadarı bünyene fazla. Bu hafta en iyisi kendine zaman ayırmalısın. Çevrendeki insanları da kırmadan, kendi başına zaman geçirmek isteyebileceğin bir haftaya giriş yapabilirsin. Üzerindeki stresi mutfak konularıyla atmaya çalışabilir, daha önce yapmadığın yeni tatları denemek isteyebilirsin. Sana buradan nasıl göründüğünü söyleyeyim mi? Şansının seninle birlikte olacağı bir haftaya başlayabilirsin. Bazı konularda beklemede kal.

AKREP ( Biraz Daha Yakınlaş )

Akrep merhaba! Akrep? Heh evet buradayım. Ne o, uzaklardasın sanki? Bir dalgın gördüm seni. Ne düşünüyorsun bu kadar? Geleceğe önem veren bir kişiliğin olabilir evet. Ancak bu sıralar yakın geleceğe ağırlık vermelisin. İlerisini düşünürken yakın zamanda yaşanabilecek güzel olayları kaçırabilirsin. Yakına gel, biraz daha yakına. Sağlığınız açısından haftayı değerlendirecek olursak da halsizlik durumuyla karşılaşabilirsiniz. Daha fazla dinlenmeye ihtiyacınız olabilir. İkna kabiliyetinizin artış gösterebileceği bu haftada, bu özelliğinizi iyi değerlendirmelisiniz. Özellikle iş hayatınızda.

YAY ( Egonuzla Savaşın )

Selamlar Yay. Venüs ve Jüpiter’in arasında kuracağı açının yaratacağı enerji iş ve kariyer hayatınızı hareketlendirebilir. Çalıştığınız yerde üstleriniz tarafından bazı takdirler alabilir veya kıdem gibi önemli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Eğer böyle bir durum söz konusu olursa egonuz sizi yanlış davranışlara itebilir. Kendi benliğinizden ödün vermeyin. Sağlığınız için kendinize yatırım yapmayı planlayabilir, yeni spor programları oluşturmak isteyebilirsiniz.

OĞLAK ( Seyahat mi? Bayılırım! )

Oğlak Merhaba, bu valiz de ne? Yine nereye gidiyorsun 🙂 Seyahat dolu bir hafta sizi bekleyebilir. Gerek tatil gerekse birtakım davetlere katılmanız gerekebileceğinden bol koşuşturmalı bir hafta geçirebilirsiniz. Bu seyahatleriniz şehir dışına olabileceği gibi, şehir içinde de gerçekleşebilir. Aklınızdan geçen bir düşüncenin sonuca varıp varmayacağını yakın zamanda kestirebilirsiniz. Maddi konularda da beklenmedik bazı gelişmeler sizin kapınızı çalabilir. İyi veya kötü şeklinde bir yorumumuz bu seferlik yok maalesef. Seyahatleriniz bitince bir süre kendinize zaman ayırın.

KOVA ( Enerji Zamanı )

Merhabalar kova burcu, iç dünyanda havalar nasıl? Bize sorarsan gayet iyisin 🙂 Enerjinizin bomba gibi olduğu bir haftaya giriş yapabilirsin. Öyle bir enerji ki, bunu şimdiden hissediyor olabilirsin. Merkür ve Plüton’un arasında yapmış olduğu açı, hafta içerisinde yaşayacağınız zorlukları kolayca aşmanız için size güç sunabilir. İş konusunda bazı yerlerden ortaklık teklifleriyle karşılaşabilirsin. Aman dikkat, elindeki işinden olma. “Aşk mı? O da ne yaa benden uzak!” diye düşünüyor ama bir yandan da “Aslında olabilirdi, neyse.” Diyor gibisin. Yakın zamanda gelişmeler yaşanabilir, hazırlıklı ol.

BALIK ( İşini İşte Bırakmalısın )

Sevgili balık, bu hafta sizi bir ciddi görüyorum. İş hayatınızdaki yoğun tempodan kaynaklı bir durum sanki. Özellikle işinizi evinize taşıyorsanız tüm sebebi bu olabilir. Kendinize hiç zaman ayırmıyorsanız, bu hafta kendinizle ilgilenmenin tam zamanı. Bisiklet sürmeye çıkabilir, arkadaşlarınızla zaman geçirmeyi tercih edebilir ya da ailenizle ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınızda tutkulu bir haftaya adım atabilirsiniz. İlginizi ortaya çıkarırsanız karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz. Haftanın sonlarına doğru alacağınız bazı haberler, geleceğinize yönelik bazı planlarınızın değişmesine neden olabilir.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu