Astroloji

6-12 Haziran Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Çok değerli koç burçları, bu hafta gündemde bazı ailevi konular yer alacak. Bazı önemli işlerinizi evinizden halletmek isteyeceksiniz. Haftanın başından itibaren bozulmuş ilişkilerinizi onarmak için mükemmel fırsatlarınız olacak. Yakın aile üyeleriyle ilişkilerinizi geliştireceksiniz. İletişim anlamında meraklı olacağınız bir sürece giriyorsunuz. Perşembe gününden itibaren maddi anlamda bazı sorunlar söz konusu olacak. Hafta sonu ise daha esnek ve rahat bir süreç içerisinde gireceksiniz.

Boğa Burcu

Sevgili boğalar, bu hafta maddi anlamda çok güzel gelişmeler meydana gelecek. Özellikle de kadınlarla yapılan işler büyük bir şans getiriyor. Hafta sonuna doğru ise özel yaşamanızda bazı zorluklarla karşılaşacaksınız. Mesela sevdiğiniz bir insan ile anlaşmazlık yaşayabilirsiniz veya ona karşı sergilediğiniz negatif tutumlar işleri kötüye sokabilir. Perşembe gününe gelindiğinde ise duygularınızı rahatlıkla dile getireceksiniz. Beklemediğiniz birinden gizli bir yardım alacaksınız. Hayatınızın güzelleşeceği bir sürece giriyorsunuz.

İkizler Burcu

Sevgili İkizler burcu, yeni haftaya parasal konulara odaklanarak giriş yapacaksınız. Hafta başında kendinizi sosyal çevrenizde mutlu edeceksiniz. Ayrıca kendinize olan güveniniz de artıyor. Kendinize olan güveniniz arttıkça, kalbinizdeki duyguları da diğer insanlara hissettireceksiniz. Aşk hayatınızda ise duygular güçleniyor. Eğer ilişkiniz yoksa yeni biriyle tanışabilirsiniz. Tanıştığınız kişiye aşık olabilirsiniz. Perşembe gününden itibaren ise iş hayatınızda bazı sıkıntılar yaşayacaksınız. Tepkilerinize dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Yengeç Burcu

Sevgili yengeçler, bu hafta şansınızı çok iyi kullanmanız gerekecek. Hafta başında bazı gizli oluşumlara meyilli olacaksınız. Gizli saklı olan her şey sizi çok heyecanlandıracak. Perşembe gününden itibaren ise sosyal ortamda sinirli tavırlarınız nedeniyle bazı sıkıntılar yaşayacaksınız. Hırslı yapınız, aklınızdan geçen her şeyi yapmak istemenize neden oluyor. Hafta boyunca özel hayatınızla alakalı bazı sıkıntılar yaşayacaksınız. Hafta sonuna doğru ise kariyerinizde geri planda duracaksınız. Ailevi konularda güzel gelişmeler gündemde olacak.

Aslan Burcu

Sevgili Aslan burçları, bu haftaya geçmiş konu ve olaylarla başlayacaksınız. Bazı önemli konular hala halledilmeyi bekliyor. Kendinizde bazı küçük değişiklikler yapacaksınız. Hafta başında arkadaşlarınızla bir takım sorunlar yaşamanız mümkün. Fakat kısa sürede bu sorunun üstesinden gelebileceksiniz. Hafta ortasına doğru yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Perşembe günü ise bazı konuşmalara tanıklık edeceksiniz ancak vereceğiniz tepkilerin aşırı olmamasın çok dikkat etmeniz gerekiyor. Hafta sonu yabancılarla yapılacak bazı işler gündemde olacak.

Başak Burcu

Sevgili başaklar, hafta başından itibaren kalabalık ortamlarda bulunacaksınız. Ayrıca kariyer hayatınızda güzel ve keyifli iletişimler kuracaksınız. Bağlantılarınız güçlenecek. Kalabalık ortamda konuşma yapma ihtimaliniz var. Perşembe gününden itibaren ise biraz daha agresif olacaksınız. Gelişen olaylar karşısında ani tepkiler vermekten kaçınmanızı tavsiye ederiz. Özellikle de hırsınızı yakın çevrenizdeki insanlardan çıkarmak istemeniz ilerleyen süreçte yeni sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir. Hafta sonu ise yeni tanıştığınız bazı insanlarla parasal konuşmalar yapacaksınız.

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, hafta botunca kariyer ve iş hayatınıza odaklanacaksınız. İş hayatınızda duygusal bazı sorunlarınızdan arkadaşlarınıza bahsedeceksiniz ve birlikte çözüm bulacaksnız. Hafta başı bazı sıkıntılı olaylar var. Sıkıntı yaşadığınız kişiler gönlünüzü alacak. Bir seyahat ve eğitim fırsatı elde edeceğiniz bu hafta size çok iyi gelecek. Aynı zamanda uzaktaki akrabalarınızla da ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. Hafta sonuna doğru ise parasal konularda bazı kişilerle anlaşmazlıklar yaşacaksınız. Özel hayatınızda ise partnerinizin sizi her konuda destekleyeceği bir sürece girilecek.

Akrep Burcu

Sevgili Akrep burçları, değişik yerlerde olmaktan ve farklı insanlarla bir arada olmaktan çok mutlu oluyorsunuz. Hafta başında maddi anlamda bazı insanlardan yardım göreceksiniz. Yapmak istediğiniz tüm işlerde bazı kişilerden olumsuz geri dönüşler alacaksınız. Hafta ortalarına doğru sevdiğiniz kişilere karşı sinirli tavırlarınız olacak. Fikir çatışması yaşayacaksınız. Sevdiğiniz insandan beklediğiniz desteği göremeyeceksiniz. Bu da tüm moralinizi ve motivasyonunuz bozacak. Karşınızdaki kişilere karşı biraz sabırlı ve anlayışlı olun. Parasal anlamda ise güzel gelişmeler meydana gelecek.

Yay Burcu

Sevgili yaylar, haftaya alacak verecek konularıyla başlayacaksınız. Ortaklaşa başladığınız bazı işlerde çok güzel adımlar atılacak ve ilişki kararları gündeminizde olacak. Taşınmaya yönelik bir konu varsa aklınızda bu hafta şansınızı iyi değerlendirmeniz gerekir. Sevdiğiniz insanla beraberliğinize yönelik bir konuşma yapacaksınız. Sorunlarınız kısa sürede çözüme ulaşacak. Hatta hatalı iseniz özür dilemek isteyeceksiniz. Hafta ortasına doğru iş hayatınızda bazı sıkıntılar olacak. Bu sıkıntıları yaşayacağınız kişilerle bir türlü ortak paydada buluşamıyorsunuz. Sert söylemlerden kaçının ve olabildiğince sakin olun.

Oğlak Burcu

Sevgili oğlaklar, birlikte çalıştığınız insanlarla bazı sıkıntı ve problemler var. Karşı taraf yaşadığınız soruna neden olduğu için sizden özür dileyecek. Özel hayatınızda ise sevdiğiniz insana karşı daha anlayışlı bir tavır sergileyeceğiniz sürece giriyorsunuz. Perşembe gününden itibaren sosyal ortamlarda bir takım sözler duyacak ya da bir takım davranışlar göreceksiniz. Ani tepki vermemeniz gerekiyor. Hem özel yaşamınızda hem de sosyal hayatınızdaki hareketlerinizde dikkatli olmasız şart. Hafta sonu ise evinizle alakalı konu ve olaylara odaklanacaksınız. Farklı ve keyifli bir hafta sizi bekliyor.

Kova Burcu

Sevgili kovalar, hafta boyunca sevdiğiniz insanlarla aranızı güzelleştirmek için çaba sarf edeceksiniz. Aranızda bazı sorun ve sıkıntılar olmuş. Bunları gidermek için en uygun zaman diliminde olacaksınız. İlerleyen süreçte ise aile yaşamınızda bazı fikir ayrılıkları olacak. Sert söylemleriniz aile içindeki sorunları tetikleyebilir. Onlara karşı biraz daha anlayışlı olmanız gerekiyor. Hafta sonu ise yakın çevrenizle planlarınız olacak. Bir yandan da aşk hayatınızda sevdiğiniz kişi ile kısa tatil planınız olacak. Çok iyi aktiviteler yapacaksınız. İletişim halinde olduğunuz insanlarla yaratıcı bir zaman dilimi geçireceksiniz.

Balık Burcu

Sevgili Balıklar, bu haftaya aşk hayatınızla alakalı konularla başlayacaksınız. Aynı zamanda eğlenceli yönleriniz sayesinde aileniz ya da arkadaşlarınızda keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Ailenizle olan bağlantılarınızı güçlendirmek, yaşadığınız sorunları çözmek isteyeceksiniz. Bir takım işlerinizi düzeltmek için çok iyi fırsatlar geçecek elinize. Evinizle alakalı bazı tamirat işlerine girişebilirsiniz. Perşembe günü biraz sinirli olabilirsiniz. Özellikle de seyahat, eğitim ya da yabancılarla yapacağınız görüşmelerde dikkatli olmanız gerekiyor.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu