Astroloji

7-14 Mayıs Haftalık Burç Yorumlarında Neler Oluyor?

Koçum Benim

Sevgili koç burçları, bu hafta aşk hayatınızla alakalı çok olumlu gelişmeler gündemde olacak. Ayrıca profesyonel anlamda da zorlu bir süreç sizleri bekliyor. Hayatınız biraz karmaşık bir hal alacak. Ancak bu güzel gelişmelerin de başlangıcı gibi görünüyor. Yaşadıklarınızdan ders çıkararak, temkinli adım atmanızı öneriyoruz.

Boğa’yı Boğma

Değerli boğa burçları, yeni haftada yeni iş teklifleri alacaksınız. Son derece mükemmel ve verimli bir hafta sizleri bekliyor. Kafanızda işinizle alakalı anlam veremediğiniz düşünceler var. Düşüncelerinizi üstlerinizle paylaşmanızı tavsiye ederiz. Takdir göreceksiniz. Sevdiklerinizle mutlu anlar paylaşacak ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi

Sevgili ikizler burcu, bu hafta uzun süredir uğraş verdiğiniz işin karşılığını alacaksınız. İş yerinizde yeni bir terfi görünüyor. Ancak bir nebze de olsun aşk hayatınıza da odaklanmanız gerekiyor. Bu hafta sizler için enerji dolu ve pozitif geçecek.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Sevgili yengeçler, bu hafta şans sizin yanınızda! Hayatta karşılaşacağınız tüm zorluklara rağmen önemli adımlar atacaksınız. Bu da özgüveninizi yeniden kazanmanızı sağlayacak. Yeter ki daha akıllıca karar vermeye özen gösterin. Çok uzun vadede size faydalar sağlayacak yeni fikirler üreteceksiniz.

Aslansın Aslan

Sevgili aslan burçları, bu hafta kendinize ve ilgi alanlarınıza zaman ayıracaksınız. Bazı bütçe düzenlemeleri yapacak, tasarruf hesapları gündeminizde olacaktır. Bu hafta iş hayatınıza daha çok yoğunlaşıyorsunuz. Kendinizi hem daha mutlu hissedecek hem de sevdiklerinizi mutlu etmenin yollarını arayacaksınız.

Başak Hasadı

Sevgili başak burçları, bu hafta vereceğiniz kararlar daha akıllıca olacak. Ancak dikkat etmeniz gereken bazı noktalar da var. Sağlıkla alakalı riskler görünüyor. Bu hafta sizler için biraz endişeli geçebilir.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın

Sevgili teraziler, bu hafta kendinizi geliştirmeye odaklanıyorsunuz. Hafta boyunca bilgilerinizi arttırmak ve becerilerinizi geliştirmek için yoğun çaba sarf edeceksiniz. Yeter ki biraz sabırlı olun. Yeni fırsatlar sizleri bekliyor.

Dikkat Akrep Var

Sevgili akrepler, bu hafta çok güzel gelişmeler hayatınıza renk katacak. Sağlığınızla alakalı çok önemli gelişmeler gündemde. Mümkün olduğunda bol su için ve bol miktarda da sebze, meyve tüketin. Düzenli egzersiz yapmayı ihmal etmeyin. Çünkü bu hafta fiziksel ve zihinsel sağlığınızı iyileştirmeye çok ihtiyacınız olacak.

Ok Yaydan Çıkmış

Sevgili yaylar, bu hafta sizler için dengeli bir hafta olacak. Biraz dinlenmek için zaman ayırmanız gerekiyor. Hafta boyunca stresli ve endişeli olacaksınız. Bir süre partnerinizden uzak durmak isteyebilirsiniz. Aile üyeleriyle tartışmalar gündemde. Sevdiğiniz sizin yanınızda olacak.

İnatçı Oğlak

Sevgili oğlaklar, bu hafta iş arkadaşlarınız ya da ailenizle bir seyahate çıkabilirsiniz. İçerisinde bulunduğunuz yorucu süreç sağlık açısından zararlı olabilir. Aşırı düşünmemeye ve biraz olsun dinlenmeye dikkat etmeniz gerekiyor.

Kova Kova Su Getirin

Değerli kovalar, bu hafta bir beslenmenize dikkat etmeniz gerekiyor. Gittiğiniz her yere pozitifliğiniz ile enerji katıyorsunuz. Etrafınızdaki herkes sizin enerjinizden güç alıyor. Hafta boyunca bazı sindirim sorunları yaşayabilirsiniz. Bir beslenme uzmanından destek almak isteyebilirsiniz.

Kırmızı Balık Kaç Kaç

Sevgili balıklar, bu hafta sorumluluklardan kaçacaksınız. Haftanın tadını çıkarmak isteyeceksiniz. Aşk hayatınızda da olumlu gelişmeler söz konusu. Eğer evli değilseniz, aile tanışmaları gündemde olabilir.  Kendinizi bu gelişmelerden dolayı stresli hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha çok zaman geçirmelisiniz.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu