Astroloji

9-16 Eylül Haftalık Burç Yorumları

Arkadaşlık, aşk, para, kariyer derken bu hafta neler olduğunu merak edenler burada mı? İşte burç yorumlarınız...

KOÇ (Yenilen)

Bu hafta kendinizi biraz yorgun hissediyor olabilirsiniz. Hayatınız yoğun bir tempoa ilerlerken kendinizi eski enerjik halinizden uzak hissediyorsanız hiç endişelenmeyin. Haftanın ortalarında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi eski neşeli ve dost canlısı halinize döndürmek hiç zor olmayacak gibi duruyor. Sosyal ortamlarda, beklenmedik gelişmeler, yeni tanışmalar ve hayatınızda büyük etki yaratacak teklifler alabilirsiniz. Algılarınız açık olsun.

Boğa (Yeni Arkadaşlar)

Sevgili boğalar bu haftaya oldukça sosyal başlıyorlar. Farklı aktiviteler, küçük geziler ve arkadaşlarla elenceli planlar bu hafta odak noktanız olabilir. Bunun yanında boğaların aşk hayatında da bu hafta sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Beklenmedik bir kutlama, şaşırtıcı bir hediye ile partnerinizin siz şaşırtması mümkün. Haftanın tadını çıkarın .

İkizler (işler Güçler)

İkizler için bu hafta tüm dikkatler kariyer üzerinde. Bir anı bir anını tutmayan ikizler için kariyerde istikrar kazanmak zorlayıcı olsa da bu hafta ikizler için güzel gelişmeler getiriyor olabilir. Beklenen bir iş başvurusunun sonuçlanması, mevcut işte terfi ve zam gibi mutluluk verici haberler alabilirsiniz. Bu kadar iş içerisinde aşk hayatınızı da ihmal etmeyin sevgili ikizler. Partnerinizle önemsiz konular yüzünden tartışmalar yaşamaktan kaçının.

Yengeç (Adım at)

Sevgili yengeç burçları oldukça uzun zamandır kafasında planlar yapıyor ve hayaller kuruyor gibi duruyor. Artık bu hayallerin gerçeğe dönüşme zamanı gelmedi mi? Bu hafta yengeç burçları uzun zamandır istedikleri şeyler için adım atma cesaretini kendilerinde bulabilir. İstenen bir seyahate çıkılması, iş değişikliği veya yeni bir aşka yelken açmak… Hayalleriniz neyse hepsi sizin olsun sevgili yengeçler.

Aslan (Sağlığa Dikkat)

Sevgili aslanlar bu hafta sağlık konusunda bir takım gelişmeler ile gündemlerini meşgul edebilirler. Kendine önem veren aslan burçları eğer bir sağlık problemi yaşarsa hemen doktora gitmeyi elbette ihmal etmez. Hafta içerisinde sağlık konusu sizleri endişelendirecek olsa da korkulacak bir şey olmadığını görerek rahat bir nefes alabilirsiniz. Bu aralar çok çalışıyor olabilirsiniz sevgili aslanlar belki de küçük bir mola size iyi gelecektir, ne dersiniz?

Başak (Aşk Zamanı)

Başaklar için bu hafta aşk konusunda önemli gelişmeler yaşanacak gibi duruyor. Flört aşamasındaki ilişkiler ciddileşebilir. Romantik buluşmalar, yüzünüzü gülümsetecek hediyeler alabilirsiniz. İş ve kariyer anlamında ise sizleri zorlayacak bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sakinliğinizi koruyarak başak burcu mantığınızdan destek alırsanız karşınıza çıkan tüm sorunların üstesinden kolayca gelebilirsiniz.

Terazi (Bolluk ve Bereket)

Bu hafta terazi burçları için bolluk ve bereket dolu mutluluk verici haberler gelebilir. Bir promosyon, ikramiye kazanma, beklenmedik bir yerden gelen bir para konusu gündeminizde olabilir. Sevgili teraziler bu hafta kazançlarınızı değerlendirme konusunda da oldukça uygun bir zamanda olabilirsiniz. Yatırım araçları konusunda uzman kişilere danışabilir ve bu alana küçük de olsa adımlar atabilirsiniz.

Akrep ( Yeni Bir Ev)

Sevgili Akrepler bu hafta yeni bir eve veya iş yerine taşınma konuları gündeminizde olabilir. Ev arayanlar aradıkları evi bu hafta bulabilirler. Zorlu süreçleri geride bırakan akrep burçları için bu hafta son derece keyifli geçecek gibi duruyor. Bir yakınınızın destekleri ile bu haftayı daha güzel geçirebilirsiniz.

Yay (Sözlere Dikkat)

Enerjileri ile girdikleri her ortada dikkatleri üzerine toplamayı başaran yay burçları bu haftanın en enerjik burcu olarak da dikkat çekebilir. Sosyal ortamlarda arkadaşlarınız ve partneriniz ile keyifli zaman geçirirken kontrolü kaybetmemeye özen gösterin deriz. Bu hafta iletişim konularına anlaşmazlıklar yaşanma ihtimali var.

Oğlak (Hesaplaşmalar)

Sevgili oğlak burçları bu haftaya geçmişten gelecek olan kişilerle başlayabilir. Biten arkadaşlıklar ve eski sevgililer gündeminizi biraz meşgul edebilir. Oğlak burcunun zarifliği ile bu zorlu zamanları atlatmak son derece kolay olacaktır. Oğlaklar için bu hafta maddi anlamda da beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Ama siz yine harcamalarınızda kontrolü elde bırakmayın.

Kova (Duygularına Kulak Ver)

Uzun bir süredir kendini depresif hisseden kova burçları için bu hafta yenilen ayağa kalkma dönemi olabilir. Duygularınıza kulak verdiğiniz sürece hayatta yol almanız çok daha kolay olacak. Kariyer anlamındaki kararsızlıklar yaşayan kova burçları için de duygularını dinlemek oldukça önemli. İş değişiklikleri veya sektör değiştirmek gibi ciddi kararlar almak için uygun bir zamanda olabilirsiniz.

Balık (Karar Verme Zamanı)

Ah sevgili balıklar, biraz kafanız karışmış olabilir. Son dönemde ne yapmanız nasıl bir yol izlemeniz gerektiği gibi konularda hep bir ikilemde kalmış gibi duruyorsunuz. Özellikle ilişkiler konusunda bu kararsızlığınız partnerinizi rahatsız etmiş olabilir. Bu hafta tüm kararsızlıklarınızı sonuca erdirebilirsiniz. Kendinize güvenirseniz en doğru yolları seçebilirsiniz. Hep unutmayın en kötü karar bile kararsızlıktan daha iyidir.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu