Sanat

Can Yaman Venedik Film Festivalinde Ödül Aldı

Can Yaman, etkileyici oyunculuğu ve dikkat çekici dış görünüşü ile Türkiye’de sevilen isimlerden. Ünlü oyuncunun sevenleri şimdilerde ülke sınırlarını da aşmış görünüyor. Ünlü oyuncunun rol aldığı pek çok dizinin farklı dillerle çeşitli ülkelerde de gösterime girdiğini biliyor muydun? Yakışıklı oyuncu bu ününü yakın zamanda bir de ödül ile taçlandırdı. Evet, ünlü oyuncu Can Yaman Venedik Film Festivali kapsamında “Filmin Italy L’International” ödülünün sahibi oldu.

İtalya’ya Taşınmıştı

Genç oyuncu son dönemlerde Türkiye’de değildi. Evet, en son 2020 yılında televizyonlarda “Bay yanlış” dizisiyle gördüğümüz Can Yaman son iki yıldır yurt dışında yaşıyor. Kendisi gelen uluslar arası film ve dizi projelerinde yer almak istediğini sürekli diler getiriyordu. Hedeflerine ulaşmak için yakışıklı oyuncu Türkiye’den İtalya’ya da taşınmıştı.

Kırmızı Halıda Gözler Üzerindeydi

Can Yaman Venedik Film Festivali kapsamında kırmızı halı geçitinde de tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Uzun bozlu ve kaslı vücuduna uygun kıyafetler seçen oyuncunun kombininde koyu renkler hakimdi. Lacivert kruvaze bir ceket ile siyah pantolonu birleştiren oyuncunun son derece parlak ve klasik ayakkabılar seçtiği de gözden kaçmadı. Uzun saçlarını genellikle arkaya doğru tarayarak ve toplayarak kullanan oyuncunun festival tarzında da benzer bir stil kullandığı görüldü.

Francesca Chillemi ile Birlikte Geldiler

Ünlü oyuncunun bir dönemler Francesca Chillemi ile arasında aşk olduğuna dair dedikodular ve pek çok magazin haberi gündeme gelmişti. O dönemde suskunluğunu koruyan ve açıklama yapmaktan kaçınan Can Yaman ile Francesca Festival alanına aynı tekne ile birlikte geçerken objektiflere takıldılar.

Francesca ile Can Yaman bir İtalyan dizisinde başrolleri paylaşan iki partner olarak seyircileri etkilemeyi her zaman başarıyor. Dizide gözlere çarpan bu mükemmel uyum gerçek hayatta da etkilerini göstermiş gibi duruyor.

Yeni Projeleri Geliyor

Yakışıklı oyuncunun hem kariyer hem de aşk anlamında işlerinin yolunda gittiğini görmek çok güzel. Tüm hayranları Can Yaman’la gurur duyuyor. Yakışıklı oyuncunun yakın zamanda bir Macaristan projesinde yer alacağı ve daha pek çok yeni projenin de kapı da olduğu alınan haberler arasında. Hepimi merakla bekliyoruz.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu