ModaAlışveriş

Adamo Koleksiyonlarında Doğal Kumaşlar

Uzun yılların deneyimine dayalı üretim gücü ve marka bilinirliğiyle niş bir kitleye hitap eden Adamo, hazır giyim koleksiyonlarıyla modern, kendine güvenen, kadın ve erkeklerin gardıroplarına %100 doğallığı taşıyor.   

34 yıldır kalitesinden ve özgün yaklaşımından ödün vermeyen duruşuyla, deri ve kürk ile başlayan yolculuğuna, kadın ve erkek tekstil koleksiyonlarını da ekledi.

adamo

Modern kadın ve erkeğin zamansız parçaları bulabileceği koleksiyonlarda, şık ve zarif görünüm rahatlık ile bir araya geliyor. 

%100 Doğal Kumaşlar ile Gelen Kalite

Saten, ipek, kaşmir ve yün koleksiyonlarını hazırlarken özgür, özgüvenli kadın ve erkek siluetlerini tasarımlara yansıtarak, güçlü bir kimlik ortaya koyuyor. Erkeklerde karizmatik ve stil sahibi, kadınlarda ise cesur ve feminen çizgiler öne çıkıyor. 

Koleksiyonda kullanılan tüm ürünlerin en büyük özelliği ise %100 doğal olmaları. Kullanılan tonlarda, ten renkleri göz önünde bulundurularak tüm renk konsantrasyonlarına sahip soğuk renkler dikkat çekiyor.

adamo

Aksesuarlarda, deri, yün ve kaşmir detayları öne çıkarken, parçalarda kullanılan çizgi yaklaşımı Adamo’nun zamansız ve cesur tasarım anlayışını gözler önüne seriyor. 

Adamo ile Detayların Öncüsü Aksesuarlar

Adamo aksesuar koleksiyonlarında, el ve omuz çantalarının yanı sıra, eşsiz derilerin kullanıldığı telefon çanta ve kılıfları da yer alıyor. Detaylarda özgünleşen koleksiyonunda, gold ve metal kullanımları dikkat çekiyor.

Erkekler için kaşmir yumuşaklığında yaratılan triko, atkı-bere takımlarının yanı sıra, kroko deri detaylı beysbol şapkası, eldiven, kemer ve anahtarlık opsiyonlarıyla da fark yaratılıyor. 

adamo

Araştırmaya verilen değerin, seçkin kumaş kullanımı ve modern teknolojiyle buluşmasıyla yaratılan koleksiyonlarda, zanaat ve terzilik geleneğiyle birleştiren üretim süreçleri, Adamo imzasını belirginleştiriyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu