AlışverişManşet

Atelier Rebul: İstanbul Koleksiyonu

İstanbul’dan ilham alınarak yaratılan, gizemli ve sıcak baharat notalarının buluştuğu ikonik Atelier Rebul İstanbul İmza Koleksiyonu’nun yaza özel ikilisi; Işıltılı Vücut Yağı ve İstanbul Saç Parfümü yaz günlerinizin vazgeçilmezi olacak.

İstanbul’un ikonik kokusuna, tarih boyunca kullanılan, yeniden gün yüzüne çıkarılan sayısız faydası ve eşsiz kokusuyla mucizevi bir içerik olan sandal ağacı yağının da eşlik ettiği yepyeni ürünleriyle büyüyen Atelier Rebul İstanbul Koleksiyonu’nun iki mucize ürünü yaza özel favoriler arasında yer alıyor.

Şehrin kendine has dokusundan ve Mısır Çarşısı’nın değerli otantik baharat kokularından ilham alınarak yaratılan Atelier Rebul İstanbul Koleksiyonu’nun genişleyen ürün yelpazesi içerisinde yer alan yeni İstanbul Işıltılı Vücut Yağı ve yeni İstanbul Saç Parfümü ile İstanbul’un gizemli kokusu tüm yaz yanınızda olacak.

İmza İstanbul Koleksiyonu, safran, tarçın, karanfil ve vanilyanın çekici ve sıcak baharat notaları ile gizemli bir dünyanın kapılarını aralıyor. Çarpıcı kalp notası, baştan çıkarıcı menekşe, yasemin ve siyah orkide ile harmanlanırken; alt notalar ise vanilya, amber ve miskin derin notaları ile sarılıyor. Sofistike odunsu yenileyici, besleyici ve iyileştirici güce sahip sandal ağacı notaları, paçuli, sedir ağacı, baştan çıkarıcı Oud ile birleşerek kalıcı bir iz bırakıyor.

atelier rebul

Plajda veya yaz akşamlarınızda İstanbul Saç Parfümü ve İstanbul Işıltılı Vücut Yağı ile İstanbul İmza kokusunu gittiğiniz her yerde hissedebileceksiniz. Bu eşsiz koleksiyonunun saç parfümü ile dilediğiniz yerde İstanbul’un imza kokusunu saçlarınızda taşıyıp, ışıltılı vücut yağı ile de ister gündüz ister gece cildiniz İstanbul’un ikonik kokusu ile ışıl ışıl parlıyor olacak.

Atelier Rebul İstanbul Saç Parfümü

Yeni İstanbul Saç Parfümü, İstanbul’un ikonik kokusuyla saçlarınız için parfüm niteliği taşırken, aynı zamanda içeriğindeki değerli yağlar sayesinde saçlarınıza nem ve ışıltı katan komple bir bakım ve güzellik ürünü.

Mısır Çarşısı’nın mucizevi iyileştirici Sandal ağacı yağı ve karabiber yağı karışımı, saçınızı korumaya yardımcı oluyor ve içeriğindeki nemlendirici anti-oksidanlar sayesinde saçı besliyor. İçeriğindeki rahatlatıcı aromaterapi yağları saçınızı sakinleştirirken gün içinde dış etkenler nedeniyle yıpranan saçlarınızı korumaya yardımcı oluyor. İkonik İstanbul kokusuyla parfümünüzü tamamlarken, saçlarınıza bakım yaparak arkanızda harika bir iz bırakın. 

Atelier Rebul İstanbul Işıltılı Vücut Yağı

Yeni İstanbul Işıltılı Vücut Yağı, doğal ve mineral kökenli inci tanecikleri sayesinde cildi ve saçı besleyen, yumuşatan, aydınlatan ve İstanbul’un Mısır Çarşısı’ndan ilham aldığı imza notalarıyla cilde hem gizemli bir koku hem de ışıltı katan bir vücut yağı.

İstanbul Işıltılı Vücut Yağı içeriğindeki mucizevi iyileştirici Sandal ağacı yağı, antioksidan bakımından zengin üzüm çekirdeği yağı, argan yağı, Hindistan Cevizi yağı, Jojoba yağı, Zeytinyağı, Arnica yağı ve E Vitamini’nin derinlemesine besleyici ve nemlendirici karışımıyla zenginleştirilmiş formülü ile cildinizde ipeksi bir yumuşaklık hissi bırakıyor. Hafif yapısı cilde sağlıklı bir ışıltı verirken mucizevi yağın altın ve inci yansımaları güneşten öpülmüş bir cilt etkisi yaratıyor. Bu besleyici kuru yağ formülü saç uçlarında da kullanılabilirken içeriğindeki 7 zengin bitki özü ile saç uçlarının daha sağlıklı ve parlak görünmesini sağlıyor. 

İkonik İstanbul kokusuna sahip bu ürünle duyusal ışıltılı bir yolculuğa çıkın.

Atelier Rebul’ün tüm ürünleri küresel bir program olan Cruelty Free International Leaping Bunny tarafından sertifikalıdır. Ürünlere atelierrebul.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu