AlışverişManşet

Vakkorama: Rengarenk Çanta Koleksiyonu

Doğanın gücünden esinlenerek tasarıma dönüşen Vakkorama 2023 İlkbahar- Yaz çanta koleksiyonu, yazın pozitif enerjisini ve cesur renklerini yansıtıyor. Tıpkı doğadaki gibi canlı renklerin özgün formlarla buluştuğu koleksiyon, kullanılan retro çizgiler ve 70’lerin ikonik detayları ile de dikkat çekiyor.

İlhamını barış, aşk ve özgürlük temalarından alan Vakkorama 2023 İlkbahar- Yaz sezonu, yeni sunduğu çanta koleksiyonu ile 70’lerin özgür ruhunu yansıtıyor.

Doğaya duyulan sevgiyi yansıtan sıra dışı tasarımlar, yaz için cesur ve renkli bir stil çağrısında bulunuyor. Koleksiyonun enerjisinde hâkim olan 70’ler teması; renkli retro çizgili desenler ve doğal materyallerde buluşurken, dönemin ikonik püskül detayları ve emprime çiçek desenleri markanın yeni çantalarında hayat buluyor. 

vakkorama

Deri üstüne tasarlanan lazer uygulamalarıyla, sepet formunun yeniden yorumlandığı çantalar arasında hem sepet hem clutch formunda farklı kullanımlara uygun çok fonksiyonlu parçalar ön plana çıkıyor.

Koleksiyon; zamansız tote bag formundan, ikonik baget modellerine uzanan nadir bir seçki sunuyor. Dinamik ve genç ruhu vurgulayan yeni sezonda, çiçek formlu çanta aksesuarları ise rengarenk görünümlerin imzası haline geliyor.

Birbirinden renkli ve özgür 2023 İlkbahar/Yaz koleksiyonunu, Vakkorama mağazaları ve https://www.vakkorama.com.tr/ ‘den keşfedebilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu