Saç BakımıAlışverişGüzellikManşet

Aveda: Nutriplenish Nemlendirici Gece Serumu

Cildinizin olduğu kadar saçlarınızın da ihtiyacı olan nemi karşılamak için ihtiyacınız olan tek şey: Yeni Aveda Nutriplenish Nemlendirici Gece Serumu! Vegan, %99 doğal türevli, silikon içermeyen formül, besinlerle kaybedilen nemi anında, gece boyunca ve zaman içinde geri kazandırır.

Sürdürülebilirlik misyonuna sahip, yüksek performanslı, bitkisel içerikli ve %100 vegan saç bakım markası Aveda, markanın ödüllü Nutriplenish ailesine yeni katılan Nutriplenish Nemlendirici Gece Serumu ile nemsiz kalan saçlara veda etme zamanı! Silikonsuz, %99 doğal içerikli formül saçın nemini %56 oranında artırır ve lipitleri sadece bir gecede yeniler. 

Aveda Nutriplenish Nemlendirici Gece Serumu, saça anında etki ederek 8 saat süren bir nemlendirme sağlarken, hafif formülüyle saçlarınızı hem yeniliyor hem de şekillendiriyor.

Mango yağı, organik hindistan cevizi yağı ve organik nar yağından oluşan besin açısından zengin bir süper gıda kompleksi ile oluşturulan bu formül, saç için görünmez ve güçlü bir besin katmanı oluşturarak kuru, kırılgan saç tellerin gece boyunca nem kazanmasına yardımcı oluyor.  

Aveda Araştırma ve Geliştirme Başkan Yardımcısı Christine Hall, “Lipidler canlı görünen saçlar için çok önemlidir ve hem iç hem de dış ortamlardaki düşük nem nedeniyle tükenebilir” dedi. “Yeni Nutriplenish™ Nemlendirici Gece Serumumuz, doku ve fayda açısından gece kullanılan yüz serumlarından esinlenerek, 8 saatlik yoğun lipid restorasyonu sağlamak üzere özel olarak tasarlandı ve sabah saçların gözle görülür şekilde beslenmiş, bakımlı ve onarılmış olmasını sağlıyor.”     

Nutriplenish Nemlendirici Gece Serumu, saça anında nüfuz ederek 8 saat kesintisiz nemlendirme sağlıyor. Hafif, “pillow-proof” formüle sahip Nutriplenish Nemlendirici Gece Serumu hem yenilenmiş hem de şekillendirilebilir saçlara kavuşmanıza yardımcı oluyor. Mango yağı, organik hindistan cevizi yağı ve organik nar yağından oluşan besin açısından zengin bir süper gıda kompleksi ile oluşturulan formül, saç için görünmez ve güçlü bir besin katmanı oluşturarak kuru, kırılgan saç tellerine gece boyunca nem kazandırıyor.      

Aveda’nın Global Doku Sanat Yönetmeni Renee Gadar, “Aveda’nın Nutriplenish Nemlendirici Gece Serumu, saçları gece boyunca yenilemek için özel olarak tasarlanmış dönüştürücü bir bakımdır. Siz uyurken, lipidleri neme ihtiyacı olan saç boyu ve uçlarına geri kazandırmak için çalışır. Bu ürünü özellikle kıvırcık ve dalgalı saçlarda saten saç örtüleri, saç tokaları ve yastık kılıfları kullanarak gece rutininin bir parçası olmasını seviyorum.”    

Nutriplenish Nemlendirici Gece Serumu, her türlü gece ritüeli için kuru ve nemli saçlar üzerinde etki gösterir ve tüm saç tipleri ve dokuları için uygundur.  

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu