El ve Ayak BakımıGüzellik

Aveda’dan Yeni Ürün: Shampure Aromalı El Kremi

Aveda’nın Shampure aromalı sınırlı sayıda üretilen Hand Relief besleyici, rahatlatıcı ve nemlendirici hayvan dostu el kremi meme kanseri araştırmalarını destekliyor.

1978 yılında MN, Minneapolis’te kurulan Aveda, güzellik uzmanları ve tüketiciler için bitki bazlı saç, cilt ve vücut ürünleri sunar. Aveda, modern teknolojinin prensiplerini ve Hindistan’ın eski şifa sanatı olan Ayurveda’yı birleştirerek dünyaya karşı saygılı, saf çiçek ve bitki özleri ile yapılmış performans odaklı saç, cilt ve vücut ürünlerini geliştirerek ve bütünsel güzellik için kapsamlı bir ritüel bakım menüsü oluşturuyor. Bu şekilde de botanik dünyasında yenilikler yapıyor.

Aveda'nın sakinleştirici Shampure aromasına sahip olan vegan, sınırlı sayıda üretilen Hand Relief rahatlatıcı ve nemlendirici el kremi ile umut hepimizin ellerinde!

Meme Kanseri Farkındalık Ayı boyunca, sınırlı sayıda bulunan Hand Relief ürünün her satın alımında satış fiyatının yaklaşık olarak %60’ı Meme Kanseri Araştırma Vakfı’na bağışlanacak.

aveda

Amaç, bu sınırlı sayıdaki ürün satışı ve bağış toplama çabaları ile meme kanseri araştırmalarını desteklemek için dünya çapında 350.000 dolar toplamayı hedeflemektedir. 2001’den bu yana, bu topluluk ve misafirleri meme kanseri kampanyasına özel sınırlı sayıdaki ürünlerinin satışı ile meme kanseri riskini etkileyebilecek çevresel ve yaşam tarzı etkenlerine odaklanan bağışlar yolu ile BCRF’ye 7 milyon doların üzerinde bağışta bulundu.

Her zaman hayvan testlerine karşı çıktığı için de Aveda’dan gelen bağışlar hayvanları içeren araştırmaları asla desteklemeyecek.

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu