Cilt BakımıGüzellikManşet

Avon: Anew Serisi

Avon Anew serisi ile cildinizi haftanın her günü nemli ve dolgun hissetmek mümkün!

Dünya için güzellik anlayışıyla hareket eden Avon’un Anew serisinin hyalüronik asit içeren yeni ürünleriyle cildinizin ihtiyacı olan nemi vermeye hazır olun! 

Haftanın her günü cildinizin nemli ve dolgun görünmesini, hissetmesini sağlamak artık çok kolay. Sadece 3 adımda Hyalüronik Asit içeren bakım serisi ile her gün ışıldayın.

Avon Anew ile 3 Adımda Nem Mucizesi

Bakım rutininizin ilk adımına cildinizi makyaj ve kirlerden arındırırken derinlemesine temizlik sağlayan Anew Hyalüronik Asit içeren Canlandırıcı Micellar Su ile cildinizi pürüzsüzleştirerek canlı görünmesini sağlayın. Sonrasında içerisinde bulunan %3,5 oranındaki hyalüronik asit kompleksiyle cildinize dolgun bir görünüm kazandıran Anew Nemlendirici ve Dolgun Görünüm Veren Serum ile cildinizin sağlıkla parlamasını sağlayın.

Finalde nemi anında %293’e kadar artıran ve tek kullanımda dahi ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olan Anew Nemlendirici Gece Maskesi ile günlük cilt bakımınızı tamamlayın ve düzenli kullanımda daha genç, daha canlı ve daha sağlıklı bir görünümün tadını çıkarın.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu