Saç BakımıAlışverişSorumlulukVegan

Berlin’den dünyaya: Authentic Beauty Concept

“Bize güzellik veren, filtrelenmemiş bireyselliğimiz ve karakterimizdir.” söylemiyle Berlin’de doğan; özenle seçilen saf içeriklerle yaratılan vegan* saç ürünleri markası Authentic Beauty Concept bu yazımızda odağımızda.

Authentic Beauty Concept

Hayatın hızlı ritmi ve sosyal medyanın yarattığı etkilerle herkeste bir farkındalık oluşmasıyla birlikte filtreleri, kalıplaşmış güzellik algılarını ve standartları yıkarak, zorlama olmaksızın doğal güzelliğin ön plana çıkarılmasıyla otantik güzelliğin değeri anlaşıldı.

Kendin olmak, kendini olduğun gibi göstermek cesaret ve dürüstlük ister. Her insan eşsiz bir güzelliğe sahiptir, önemli olan bunu göstererek otantik güzelliğinize kavuşabilmektir.

#authenticbeautymovement yani otantik güzellik hareketine katılan herkes kendini daha özgür, daha rahat hissediyor. Minimal makyajlar, yapılı gibi görünmeyen saçlarla kendi güzelliğini ön plana çıkaran kadınlar sadelik ve doğallıktan yana.

Bu değerler rehber alınarak dünyanın her yerinden profesyonellerin oluşturduğu, bütünsel, vegan ve premium saç ürünleri markası Authentic Beauty Concept, Berlin’den başladığı yolculuğa devam ediyor.

Authentic Beauty Concept Ürünleri

Modern dünyanın hızlı hayat temposunda kendi kökleri ve doğayla bağlantısını koparmadan yaşamak isteyen; aynı özeni saçlarına da gösteren ve kendi karakterini ortaya koymanın yarattığı güzelliğe inanan kadınların tercihi Authentic Beauty Concept, otantik olanın filtrelere ihtiyaç duymadığı gerçeğinden yola çıkarak tasarlanan premium saç ürünleri yaratıyor.

Authentic Beauty Concept

Özenle seçilmiş içeriklerle üretilen; silikon, sülfat, mineral yağları, yapay renklendiriciler ve paraben içermeyen Authentic Beauty Concept ürünleri, aynı değerleri paylaşan seçkin kuaförlerin, kadınlara gerçek hissettiren bir dizi saç ürünü bulma iç görüsünden doğdu.

Doğanın bilimle buluştuğu formüller yaratan marka; mango gibi doğal içeriklerin faydalarını korumak adına, buharla damıtma yöntemi ve ultrasonla ayrıştırma gibi özel teknikler kullanarak, arındırılmış ürün felsefesi ile premium ürünler sunuyor.

Authentic Beauty Concept

Şampuan, saç kremi ve maskeden oluşan ve tüm saç tipleri için farklı seçenekler sunan; renklendirilmiş saçlar için hurma ve tarçın içeren Glow , ince telli saçlar için yeşil çay ve limon içeren Amplify, kuru saçlar için mango ve fesleğen içeren Hydrate, yıpranmış saçlar için akçaağaç ve pekan cevizi içeren Replenish serilerinin yanı sıra, doğal içerikli saç şekillendirici ürünleriyle de kadınlara filtresiz güzelliği deneyimletmeye hazırlanan Authentic Beauty Concept, seçkin kuaför salonlarında satışa sunuluyor.

Authentic Beauty Concept

Authentic Beauty Concept, dışarıdaki meşgul dünyanın seslerini dışarıda bırakan; farklı ve iyi hissettiren bir salon deneyimi ile hatırlamaya değer anlar yaratıyor. Duyulara hitap eden anlar ise, iç ve dış güzelliği gerçek deneyimler ile birleştiriyor. Kendinizle yeniden bağ kurabilmek için içe dönmenizi sağlarken, “Şimdi”de zihin ve ruhunuzu yeniden dengeleyip, kendinizi gerçekten ifade edebileceğiniz otantik bir görünüm sunuyor.

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu fotoğrafı

Saç ve Güzellik Uzmanı Şefika Zorlu

Kuaförlük kariyerini kişisel marka, stil ve imaj üzerine geliştiren Şefika Zorlu, danışman ve eğitmen olarak hizmet veriyor; saç, makyaj ve cilt konularında kuaforumden.com ziyaretçilerine de uzman olarak önerilerde bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu