Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşet

Bionnex: Preventiva Serisi

Bilimi arkasına alarak Nordik endemik bitkilerle gücünü birleştiren, temiz içerikli Bionnex’in her cilt tipine uygun güneş koruma serisi Preventiva ile güneşin zararlı ışınlarına karşı etkin koruma sağlayın.

Nordik endemik bitkilerin gücünü dermatolojiye taşıyan Bionnex, saç ve cilt sağlığına destek olan doğal, vegan ve temiz içerikli ürünleriyle dermokozmetik rutininizin vazgeçilmez bir parçası oluyor. Güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı cildinizi dört mevsim güneşten korumak büyük bir önem taşıyor.  Bionnex Preventiva serisi, içerisinde yer alan güneşten koruma filtreleri ile cildi UVA ve UVB’nin zararlı etkilerinden koruyarak güneşin tadını güvenle çıkarmanızı sağlıyor. 

Güneşin Zararlı Etkilerine Karşı Yüksek Koruma

Hafif, yağ içermeyen ve yapışmayan yapısı sayesinde mat bir görünüm kazandıran, parlamayı önleyen Preventiva serisinin Dry Touch Sunscreen Fluid Spf50+ kremi güneşe karşı etkin koruma sağlıyor. Tüm yaş gruplarına ve cilt tiplerine uygun olan Dry Touch içeriğindeki Hordeum Vulgare Nordik endemik bitkisi sayesinde yapışkanlığı azaltarak sebum emici özelliği sayesinde parlamayı kontrol altına alıyor. Krem formu sayesinde yüz, boyun ve dekolte bölgesine güvenle kullanılabiliyor.

Antioksidan Etki ve Cilt Lekelerine Karşı Mükemmel Kapatıcılık

Cildi yaşlanmaya, güneş lekelerine ve güneş yanıklarına karşı koruyan Sunscreen Cream SPF50+ ve Sunscreen Cream SPF100 Max kremleri, Hordeum Vulgare Nordik endemik bitkileri sayesinde yapışkanlığı azaltırken sebum emici özelliği sayesinde parlamanın önüne geçiyor. Sunscreen Cream SPF50+ formülündeki Vitamin E sayesinde yoğun antioksidan etki sağlıyor. Sunscreen Cream SPF100 Max 8 saate kadar süren çok yüksek güneş koruması vadediyor. 

bionnex

Preventiva serisi Tinted Sunscreen Cream SPF50+ cilde tam koruma sağlarken, cildinize uyumlu rengiyle lekeler, kılcal çatlaklar ve doğum lekelerine karşı mükemmel bir kapatıcı özelliği sunuyor. 

Sunscreen Spray ile Kullanım Kolaylığı

Bionnex’in Preventiva serisindeki sprey formu, tüm vücut için hızlı ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Sunscreen Spray SPF50+ ve Sunscreen Spray SPF30+ yoğun nemlendirme etkisiyle güneşin UVA/UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlıyor. İçeriğindeki Hordeum Vulgare sayesinde ciltteki parlamayı kontrol ederken formülündeki E vitamini ile yoğun antioksidan etkisi sağlıyor. Bu sayede cildi yaşlanmaya, güneş leke ve yanıklarına karşı koruyor. Eşsiz formülü sayesinde cilde kum yapışmasının önüne geçiyor. 

Çocuklar İçin Güvenilir Koruma

Çocukların hassas cildini korumak için özel olarak formüle edilen Sunscreen Cream Kids SPF100 Max yüz, boyun ve dekolte bölgesinde yüksek koruma sağlarken, Sunscreen Spray SPF50+ Kids vücuda yoğun koruma ve nemlendirme etkisiyle UVA/UVB ışınlarına karşı koruma etkisi veriyor. Çocuklar için özel olarak geliştirilen formülü ile güneş lekelerine ve güneş yanıklarına karşı tam koruma sağlıyor. İçeriğindeki Hordeum Vulgare sayesinde yapışkanlığı azaltıyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu