GüzellikSaç Bakımı

Bottleneck Kakül Nedir?

Son dönemde “Bottleneckbang” ya da “Bottlenecek kaküller” ismini çok sık duyuyoruz. Bu trend sosyal medyada vakit geçiren herkesin dikkatini çekmiştir. Neden mi? Haydi gelin hep birlikte sebeplerine bakalım.

Bu kakül tipi, pek çok yüz şekline kolayca uyum sağlayabilecek bir boya ve forma sahip. Aynı zamanda ilk kez kakül deneyecekler ya da önceden kötü bir tecrübe edinmiş herkes için ideal bir seçim. Çünkü maalesef ki herkes kakül kesemiyor ya da her kakül cinsi herkese gitmiyor. Örneğin oldu da kakülün duruşuna alışamadınız çok kısaltmadığınız için saçınızın katları ile harmanlanacak hale gelebiliyor.

Fransız stil ikonları Jane Birkin’den Bridgette Bardot’a pek çok ismin güzellik sırlarından biri olan ve günümüzde de Jeanne Damas, Leia Sfez ve Louise Follain gibi influencer’lar tarafından imza bir görünüm haline gelen Bottleneck kakül bizim de sıklıkla karşımıza çıkacak modeller arasında yer alacak gibi görünüyor.

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu