Astroloji

Haftalık Burç Yorumu: 24 Ekim-30 Ekim

Haftanın Gündemi

  • 25 Ekim Salı günü saat 14.01’de Akrep burcunda Parçalı Güneş Tutulması gerçekleşiyor.
  • 28 Ekim Cuma günü saat 08.10’da Jüpiter, Balık burcuna geçerek retro hareketine devam ediyor.
  • 29 Ekim Cumartesi günü saat 22.22’de Merkür, Akrep burcuna geçiyor.
  • 30 Ekim Pazar günü saat 16.26’da Mars, İkizler burcunda geri hareketine başlıyor.
burç

Koç

Burcu ve yükselen burcu Koç olanlar, 25 Ekim’de Akrep burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile birlikte ruhunuza yük olan ve iz bırakan her şeyden kurtulabilirsiniz. Bu durumu da dönüştürebilirsiniz. Tamamen değişime teslim oluyorsunuz.

Boğa

Burcu ve yükselen burcu Boğa olanlar, 25 Ekim’de Akrep burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile birlikte özen hayatınıza farklı bir pencereden bakabilir ve yaşamak istedikleriniz ile yaşadıklarınız arasındaki farkı gözlemleyebilirsiniz.

İkizler

Burcu ve yükselen burcu İkizler olanlar, 25 Ekim’de Akrep burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile birlikte günlük hayat tarzınızda değişiklik yapmanız gerekebilir. Sizi zorlayan konuların ve nedenlerinin farkına varmalısınız.

Yengeç

Burcu ve yükselen burcu Yengeç olanlar, 25 Ekim’de Akrep burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile birlikte aşk hayatınız gündeme oturabilir. Yeni ve daha önce deneyimlediğiniz tarzda bir ilişki biçimine başlayabilirsiniz.

Aslan

Burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar, 25 Ekim’de Akrep burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile birlikte ailevi konular gündeme gelebilir. Sağduyunuzu koruduğunuz zaman yaşananlardan bir yarar sağlayabileceğinize eminim.

Başak

Burcu ve yükselen burcu Başak olanlar, 25 Ekim’de Akrep burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile birlikte hayatınızda dönüm noktası yaşayabilirsiniz. Önemli görüşmeler yapabilir ve fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz.

Terazi

Burcu ve yükselen burcu Terazi olanlar, 25 Ekim’de Akrep burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile birlikte kazancınızı arttıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. İleriye dönük işler yapıyor oluşunuzun avantajlarının sonuçlarını elde edebilirsiniz.

Akrep

Burcu ve yükselen burcu Akrep olanlar, 25 Ekim’de Akrep burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile birlikte ilişkileriniz ve kişisel alanlarınız gündeme gelebilir. İsteyerek ya da istemeyerek radikal kararlar alabilir ve yenilenme sürecine girebilirsiniz.

Yay

Burcu ve yükselen burcu Yay olanlar, 25 Ekim’de Akrep burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile birlikte duygusallığınız artış gösterebilir. Çevrenizle ilgili duyduğunuz gizli bilgilerle kendinizi geri plana çekebilirsiniz. Eğer bu size iyi gelecekse, bu şekilde devam etmenizde hiçbir sakınca görünmüyor.

Oğlak

Burcu ve yükselen burcu Oğlak olanlar, 25 Ekim’de Akrep burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile birlikte ilerlemenizin engellendiği durumları fark edebilirsiniz. Profesyonellikle aşırı kontrolcü olmak arasındaki farkı görmeye başlamalısınız. Geçmişin etkisinden kurtulmalı ve şu anın size getireceklerine odaklanmalısınız.

Kova

Burcu ve yükselen burcu Kova olanlar, 25 Ekim’de Kova burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile birlikte kariyeriniz ile alakalı dönüm noktaları yaşayabilirsiniz. Özgüveninizi tehdit eden insanlardan ve unsurlardan uzak durmalısınız. Bu şekilde kariyerinizin olumsuz etkilenmesine izin vermemelisiniz.

Balık

Burcu ve yükselen burcu Balık olanlar, 25 Ekim’de Balık burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile birlikte çektiğiniz acıların karşılığını alacaksınız. İlişkilerinizde yaşadıklarınız, daha mantıklı kararlar almanızı sağlayacak.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu