AstrolojiModa

Burçlara Uygun Yaz Kombin Önerileri

İnsan yaşamının hemen her alanında burçların etkisi olduğu düşünülmektedir. Öyle ki sizler farkında olmasanız dahi burcunuza göre bir stil belirlemiş olabilirsiniz. Eğer burcunuzun özelliklerine göre giyinmeyi bilmiyor ve bu konuda yeteri kadar bilginiz olmadığını düşünüyorsanız kombin önerilerini mutlaka göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. İşte burçlara uygun yaz kombin önerileri…

Koç: İddialı ve Gösterişli Kombinler Tam Size Göre!

Korç burçları, iddiayı ve gösterişi seven burçlardır. Bu nedenle kıyafet satın alırken de genellikle en dikkat çeken parçaları tercih etmektedirler. Volanlı bluzlar, dikkat çekici büyük takılar ve renkli pantolonlar tam size göre olacaktır!

Boğa: Kombin Yaparken Rahatlığından Ödün Vermek İstemez!

Boğa burçları rahatına ve konforuna düşkün olan burçlardır. Bu nedenle de kombin yaparken asla rahatlığından ödün vermek istemezler. Uzun midi boy etekler, beyaz gömlekler ve babetler sizler için ideal bir tercih olacaktır.

İkizler: Daha Enerjik Tonlar, Daha Enerjik Kombinler!

İkizler burcu gün içinde ve hatta gün sonunda da asla enerjilerini kaybetmezler. Bu nedenle kıyafet alışverişi yaparken de daha canlı ve parlak parçaları seçmeye özen göstermektedirler. İkizler burcu enerjisini yansıtmak adına daha canlı renk tonlarında tişörtleri, açık renkli etek ya da pantolonları tercih ederek, rahat bir terlik ya da sandalet ile kombinlerini tamamlayabilirler.

Yengeç: Havalı Parçalar Sizler İçin İdeal!

Yengeç burçları her daim beğenilmekten ve takdir görmekten hoşlanan burçlardır. Bu nedenle kombin yaparken de daha çok şık ancak bir o kadar da ilgi çekici klasik parçaları tercih ederler. Yengeç kadınları için elbise ve etekler bu yaz boyunca en iyi ürünler olacaktır.

Aslan: Lüks Parçaları Tercih Etmeli

Aslan burçları her zaman olmasa da giyim konusunda lüks parçalara bayılır. Kıyafet alışverişi yaparken de genellikle gösterişi bol ve yüksek fiyatlı ürünleri seçerler. Onlar için pastel renklerin yanı sıra, işleme ve taş detaylı parçalar ideal olacaktır.

Başak: İtinayla Hazırlanmış Kombinler…

Başak burcu yaşamının her alanında özenlidir. Bu nedenle de onlar için en doğru parçalar özenle hazırlamış olanlar olacaktır. Çünkü onlar tertipli görünmeye bayılıyorlar. Başak burcu kadınları geçmişten gelen parçaları günümüzde modernize ederek kullanmak konusunda ustaca bir seçim yapmaktadırlar.

Terazi: Kombinlerde Romantik Esintiler

Romantizmin en önemli temsilcileri şüphesiz ki terazi burçlarıdır. Bu nedenle kombin yaparken de genellikle romantik detaylara özen gösterirler. Onlar için en iyi kombin önerileri arasında ise tül detaylarının yanı sıra zarif çizgilerle bezenmiş elbise ve etekler yer alacaktır.

Akrep:  Göz Alıcı ve Şık

Akrep burcu, her daim iddiası ile gündeme gelir. Bu nedenle de kıyafet seçiminde de asla korkmaz. Genellikle kimsenin giymeye cesaret edemeyeceği ürünleri tercih ederler. Onlar için kombin önerileri arasında; transparan detayı olan elbiseler ve koyu renk tonları bulunuyor.

Yay: Özgür Kombinler Olmazsa Olmazınız!

Yay burçları özgürlüklerine düşkün olan burçlardır. Bu nedenle kıyafet seçiminde de daha özgür parçaları tercih ederler. Mesela; yırtık kot pantolonlar, mom jeans’ler, daha salaş duran bluzlar ve croplar tam size göre!

Oğlak: Sadelik Size Çok Yakışıyor!

Oğlak burcu kadınları zarafetten hoşkanır. Bu nedenle de giyim stilini diğer burçlara nazaran daha kolay bulabilmektedirler. Bu burç için kombin önerilerimiz arasında tek renk etek ve elbiseler, minimal stile bezenmiş gömlekler, zarif bluzlar ve kazaklar yer almaktadır.

Kova: Kendine Has Stil!

Kova burcu aklına nasıle serse öyle giyinir. Onlar için tek önemli olan trendlere uygun parçaları seçmek olacaktır. Bu nedenle koca burcu kadonları en yeni sezon parçalarını kullanarak, muhteşem bir kombin yapabilirler.

Balık: Zariflik Sizin Göbek Adınız!

Balık burcu kadınları naiftir. Bu nedenle kombin yaparken de zarafete çok önem verirler. Onlar su grubu burçlarından oldukları için daha çok kombinlerinde mavi tonları tercih ederler. Daha şık ve narin parçalar tam size göre!

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu