Astroloji

Burçların Jüpiter Koç Gündemi

Jüpiter gezegeni bilindiği gibi büyümeyi, olgunlaşmayı ve de maddi ya da manevi anlamda gelişmeyi temsil etmektedir.  Jüpiter’in Koç burcuna geçmesi nedeniyle burçların hayatlarında çok önemli gelişmelerin meydana gelmesi de kaçınılmaz olmuştur. Merak edenler için işte burçların Jüpiter gündemi!

Koç

Jüpiter gezegeninin yıl boyunca en şanslı yönleri Koç burcunda kendisini gösterecek. Bu da koç burcu olanların yıl boyunca bir rahatlık, keyif ve konfor etkisi içerisinde olmasına neden olacaktır. Ayrıca daha fazla iyimserlik ve kendini geliştirme isteği kendisini gösterecek.

Boğa

Boğa burcu içinse Jüpiter gezegeninin koç burcuna geçmesiyle  birlikte yoğun bir bilinçaltı yolcuğunu kendisini gösterecek. Bu yıl boyunca  boğa burçları inanmış olduğu değerleri uzun uzun sorgulayacak ve değerlendirecek. Böylece kendinizi dış etmenlere karşı koruma eğilimine içerisinde olacaksınız.

İkizler

Jüpiter gezegenin koç burcuna geçmesi ikizler burcunu, sosyal anlamda etkileyecek. İkizler, yeni girdikleri sosyal alanlarda oldukça yaratıcı ve aydınlatıcı rol oynayacaklar. Yeni arkadaşlıklar edinerek, kendilerini daha fazla geliştirme imkanı elde edecekler.

Yengeç

Jüpiter gezegenin koç burcuna geçmesi yengeç burçlarını yeni fırsatlarla buluşturacak. Yengeçler, yıl boyunca kendilerini değiştirme eğişimi içerisinde girecekler. Aynı zamanda mesleki anlamda da önemli atılımlar söz konusu olacak.

Aslan

Aslan burcu, Jüpiter gezegeninin koç burcuna geçmesiyle birlikte olumlu destekler alacaklar. Bu destekler kimi zaman yurtdışı gezileri ile ilgili olabilecekken kimi zaman da rutin düzene yönelik olacaktır. Ayrıca Aslan burçlar sıradışı bir hayat görüşüne sahip olacaklar.

Başak

Başak burçlar içinse ortaklıklar söz konusu olacak. Maddi anlamda çok önemli fırsatlar kendisini gösterecek. Jüpiter’in koç burcuna geçmesi başak burcunu finansal anlamda da değişim ve dönüşüm süreci içerisinde sokacaktır.

Terazi

Terazi burçları, Jüpiter’in koç burcuna geçmesi sayesinde yeni ilişkiler kurabilecekler. Kurulan ilişki veya ortaklıklar sayesinde de deneyimlerini geliştirerek, sorumluluklarını artıracaktır. Birkaç senedir gündemlerinde olan dönüşüm gücünü nihayet kendilerinde bulabilecekler.

Akrep

Jüpiter Koç burcuna geçtiğinde Akrep burçları yeni sürprizlerle karşılaşacaklar. Bu sürprizler hem iş hem de ev ortamında kendisini gösterebilir. Akrep burçlarının karşısında yıl boyunca beklemediği fırsatlar çıkacak. Sağlıkla ilgili konularda yaşanan tüm aksaklıklar ise düzelecek.

Yay

Yay burçları, Jüpiter gezegeninin Koç burcuna geçmesiyle birlikte daha da iyimser olacaktır. Uzunca düşünüp değer yargılarını sorgulayacak olan yaylar, çok şanslı bir döneme girecektir. Elde ettikleri şans sayesinde ise yaratıcılıklarını sergileme imkanı elde edecekler.

Oğlak

Oğlaklar geçtiğimiz seneden bu yana hayatlarında yeni güncellemeler yapmak adına çaba sarf etmekteydi. Nihayet Jüpiter’in Koç burcuna geçmesiyle birlikte hem ruhsal olarak hem de manevi olarak dönüşümler kendisini gösteriyor. Yerleşim konusunda da ani durumlar söz konusu.

Kova

Jüpiter’in Koç burcuna geçmesiyle kovalar yakın çevreleri ve özellikle de kardeşlerinden hemen her konuda büyük destek alacaklardır. Hiç beklemedikleri anda algılarında açılma meydana gelecek. Kişisel olarak da kendinizi hızla geliştirebileceğiniz bir süreç içerisine gireceksiniz.

Balık

Balık burçları ise Jüpiter’in Koç burcuna geçmesiyle birlikte ruhsal anlamda kendilerini geliştirerek, daha iyi ifade edebilme yeteneği kazanacaklar. Bu sayede de maddi anlamdaki kaynaklarını geliştirme imkanı da elde edebileceklerdir.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu