Astroloji

Burçolog Aşıkları Hemen Toplansın! 16 Şubat 2022 Senin İçin Bakalım Nasıl Geçecek?

Günlük burç yorumlarınızı severek yapan Burçolog olarak sizleri selamlamak isterim. 16 Şubat Çarşamba burç yorumlarınız benim biraz içimi kararttı. Neler oluyor size sevgili okurlarım? Fazla bekletmek istemem. Gelin burç yorumlarınıza geçelim.

82179
Günlük burç kartları

Koç’um Benim…

Koç burçlarına selam! Muhteşem bir koç burcu günlük yorumcusu olarak söylemek istediğim çok şey var. Cüzdanınızın halinden haberiniz var mı? Çok harcamışsınız çok. Bugün para konusunda oldukça dikkatli davranmanız gereken bir gün gibi görünüyor. Ani para hareketleriyle canınız biraz sıkılacak olsa da ‘’paranın değeri mi var?’’ diyerek kendinizi avutabilirsiniz.

Aslansın Aslan…

Aslan burç yorumları bizi korkuttu vallahi. Aslanlar bizi bugün biraz ürküttünüz açıkçası. Sinirleriniz en üst seviyede. Tam burcunuzun insanı olduğunuz bir gün diyebilir miyiz? Daha yapıcı ve sakin geçirmeye çalıştığınız bir gün olsa da ara ara başaramayabilirsiniz. Aman diyim! Öfkeyle kalkan zararla oturur bizden söylemesi.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Yay burcu günlük yorumlarıma hoş geldiniz sevgili yaylarım. Ok yaydan çıkmış da kalbe saplanmış bugün. Aşk meşk işlerinizde zirveye tırmanacağınız bir gün oluyor gerçekten. Talihiniz dönmüş desek yeridir. Aşk güzel de sinirler de hafif yıpranma payı görüyorum. Sağlığınıza ve sinirlerinize dikkat edin aman!

Dikkat Akrep Var!..

Akrep burç yorumları bizi çok heyecanlandırır ama durum bu defa ciddi. Vallahi bugün tam bir kaos görüyorum. Hem de en kötü yerden. Felaket tellallığı yapmak istemem ama aile ve eş arasında kalma durumu var gibi görünüyor. Abuk subuk kafa şişiren sürtüşmeler yaşarsanız çözüm odaklı olmaya ve sakin kalmaya çalışın sevgili akrepler.

Kova Kova Su Getirin!..

Kova burçları burçolog yorumuna hoş geldiniz. Kovalar eller yukarı. Hemen elinizde bulunan arkadaşlık muhabbetlerini yavaşça yere bırakın. Bu ne yahu! Arkadaşlık da güzel elbet ama önünüzdeki aşk fırsatlarını bu kadar kaçırıyor olmanıza burçolog artık göz yummayacak!

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Balık burç yorumunda bugün neler neler var bakın. Fakirliğin içinde yüzmek isteyen bir balık değilseniz para işlerine dikkat etmeniz gerekiyor. Paraya odaklanmanız gereken bu dönemde riskli girişimlerde bulunacaksınız. İki kere düşünün sevgili balıklar.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Yengeç günlük burç yorumu dedin mi akan sular durur. Öncelikle yengeç burç yorumcusu burçolog olarak hepinize hoş geldin demek isterim. İş yerinde bir gerginlik bir gerginlik anlatamam yani. Müdür mü desem, patron mu desem yoksa iş arkadaşı mı? Hangisi olursa olsun iş yerinde biriyle takışmayın lütfen. Eğer patron sizseniz de diğer çalışanlara yükselmeyin canım.

İnatçı Oğlak…

Oğlak burç yorumlarına hepiniz hoş geldiniz sevgili oğlaklar. Tatlı oğlak. Güzel oğlak. Nerede akıl? Her şeye tamam ama akılcı olmayı biraz unutmuşsunuz sanırım. Neyse en azından burçolog gibi bir dostunuz var da uyarıyor. İpleri eline al ve mantığını konuştur.

Dengesiz Terazi!

Terazi günlük burç yorumlarına hepiniz hoş geliniz sevgili teraziler. Bir konular var gündemde vallahi yetişemedik. Ortaklık, evlilik ve mahkeme görüyorum. Hangisi olur o kadarını bilemeyeceğim ama bu noktada usul usul çözüme kavuşturmaya çalışmanız en mantıklısı. Siz dingin olun, zaten su akar yolunu bulur demişler.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi..

İkizler günlük burç yorumuna hepiniz hoş geldiniz sevgili ikizler. Bol bol sosyallik görüyorum fakat bir o kadar da yalnızlık isteği var içinizde. Ciddi bir dengesizlik ve tabii ki ikizler burcu kararsızlığı var. O an içinizden ne geliyorsan onu yapmanızı ve anlık değişen duygu durumunuza ayak uydurmanızı öneriyoruz.

Başak Hasadı

Ne dedikodu ne dedikodu iş yerinizde arkanızdan konuşulan konular resmen önünüze armut gibi düşüyor. Bir gerginlik olacak gibi ama siz asilliğinizden ödün vermeyin.

Kızgın Boğa

Taşınmalar ve taşınma düşünceleri boğaların kafasını bayağı sarmış gibi görünüyor ama patronunuzun iznini unutmuşsunuz sayın boğalar. Red cevabıyla kızgın boğaya dönebilirsiniz ama patrondur sonuçta.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu