Moda

 ‘’Üstüne Para Verseler Giymem’’ Diyeceğiniz Kırmızı Halı Kıyafetleri! 

Ünlüler Geçidi ve Servet Değerinde Rüküş Kıyafetler! Modacıların Sınavından Kalan Bu İsimlere Sizin Notunuz Kaç?

Konu moda olunca bizim tutumumuz ‘’Renkler ve zevkler tartışılmaz’’ yönünde fakat modacılar için durum pek de öyle değil. Güzelliğine peşinde olan, dünyaca tanınan yüzlerin kırmızı halıda hayal kırıklığı olan kombinleri. Düzenlenen kırmızı halı davetlerinde ünlüler geçidinde kim rüküş kim şık? Modacıların acımadığı ve derin bir sınava tabii tuttuğu ünlü isimlerin servet değerindeki kıyafetleri sizleri şok edecek. Gözleriniz buna hazırsa başlayalım:) İşte “Üstüne para verseler giymem” diyeceğiniz kırmızı halı kıyafetleri..

‘’Modada Garantici Değilim. Risk Alırım’’ Demişti.

1
Heidi Klum

Hollywood’un en önemli isimleri arasında yer alan Heidi Klum yaptığı kombin seçimi ile sosyal medya takipçilerinden geçersiz not aldı. Modacılar ise Klum’un elbise seçimini oldukça kötü buldu. Oldukça tecrübeli bir model olan Heidi Klum’a siz kaç puan verdiniz?

‘’Evden Son Anda Çıkmış Gibi’’ Dedirtti!

2
Diana Warren

Dünyaca ünlü Diana Warren’in kırmızı halı kombini sosyal medyada çok ses getiren kombinler arasında yer aldı. Siyahlara bürünen Warren’in sadece bir pantolon ve ceket tercih etmesi hem çok linçlendi hem de eleştirildi. Kimileri rahatlığına önem verdiğini söylerken kimileri de saygısızlık demişti. Sizce rahatlık mı? Saygısızlık mı?

Hediye Paketi Muamelesi Gördü!

3
Keitie Knight

Kırmızı elbisesi ile kırmızı halıda boy gösteren Keitie Knight elbisesiyle sosyal medyada hediye paketine benzetilmişti. Hediye paketi havası olsa da sanki çok kötü durmamız gibi. Siz Keitie Knight’e kaç puan veriyorsunuz?

Bir Servet Harcanan Başka Felaket Daha…

5
Sand Powell

Sand Powell’in takım elbisesi sosyal medya kullanıcılarına göre ‘’tam bir felaket’’ olarak nitelendirildi. Üzgünüz Sand ama bizce de pek olmamış…

Vücut Ölçülerine Uygun Görülmedi!

4
Mindy Calling

Güzelliğin peşinde olarak güzelliğin peşinden koşan ve yetişemeyen ünlüler arasına bir de Mindy Calling’i ekledik. Vücut ölçülerine uygun bir kıyafet seçimi yapmadığı için modacılar tarafından sert eleştirilen Calling bakalım sizlerin testinden geçebilecek mi?

Kırmızı Halıda Deri Felaketi..

6
Kerry Washington

Kerry Washington’ın kırmızı halı için tercih ettiği üstü deri altı tül beyaz elbisesi modacıların sınavından kalırken takipçilerinden de ‘’tuhaf’’ notunu aldı. Güzelliğin peşinde olarak bizler gördüklerimizden sonra çok çok kötü bulmasak da onca paraya başka bir şey tercih edilebilirmiş dedik. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu Tercih İkiye Böldü! Vasat mı? Olabilir mi?

7
Rooney Mara

Rooney Mara’nın kırmızı halıda giydiği beyaz renk işlemeli ve dekolteli elbisesi kimileri tarafından geçer not alırken kimileri tarafından da hiç beğenilmedi. Bazılarıysa fazla dekolte kullanımı olduğunu söyleyerek rüküş buldu. Biz de arada kaldık haliyle. Eee siz ne diyorsunuz Mara’nın elbisesine?

Ön taraf Anya! Arka Taraf Konya!

8
Olivia Wilde

Olivia Wilde’ın güzelliğinin kusursuzluğu bir yana tercih ettiği kıyafeti tartışılmaya oldukça açıktı. Arka görünümü ile farklı bir izlenim veren beyaz elbisesi önden görünümü ile çok daha farklı bir hava verdi. Takipçileri elbiseyi beğenmezken arkanın ve önün alakasız olduğu söylendi. Sizce de öyle mi?

Ya Sade Ya Abartı! Ortası Yok mu Bu İşin?

9
Lily Cole

Dünyaca ünlü güzellerin arasında yerini alan Lily Cole kırmızı halıda tercih ettiği elbiseyle oldukça abartı bulundu. Gri parlak bir gece lambasına benzetilen Cole’un elbisesine siz ne diyorsunuz?

Modalog fotoğrafı

Modalog

O bir moda tutkunu. Podyumlardan vitrinlere uzanan ve hayatımıza güzellik katan özel tasarımlar onun ilgi alanı. Seçimlerini sevecek ve kendi kombinleriniz için ilham alacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu